News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Metalový cirkus bude! AVATAR v březnu v PRAZE! Prodej vstupenek zahájen!

AVATAR – „The Great Metal Circus 2024 Tour“ – 13. 3. 2024, 19:00 – PRAHA, SaSaZu


Velkolepý Švédský metalový cirkus AVATAR to rozbalí a rozjede 13. března v pražském klubu SaSaZu! To už víte…ale ode dneška si můžete svoji účast zajistit na 100%! Prodej vstupenek startuje právě teď!


Zpěvák Johannes Eckerström říká: „Každé turné přichází s velkým očekáváním. Nepatřili bychom do této scény, kdybychom nebyli pokaždé nadšení. Loňský návrat na evropská pódia trval velmi dlouho a byla to největší věc, kterou jsme kdy na našem domovském kontinentu udělali. Nyní musíme vyplnit spoustu prázdných míst, která jsme toužili navštívit už dlouho. Vše, co jste u nás do dnešního dne viděli, je jako vždy jen začátek. Nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme, a to dělá z tohoto evropského turné roku 2024, věc, kterou prostě musíte vidět. Pinky slib! takže vyleštěte taneční boty, shoďte svatozáře a vítejte v našem cirkuse!“  


Připravte se na další pompézní show těchto svérázných mistrů metalu, připravte se na ďábelský tanec, grandiózní show a kotel přetékající šílenostmi a zábavou! AVATAR – The Great Metal Circus“ rozbalí své šapitó 13. března v PRAZE, Klubu SaSaZu!


Vstupenky, za super cenu, platnou do 15.12., objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz