Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

 Album Moonglow vyšlo uplynulý pátek a ještě před tím, se Tobias zastavil v Praze, aby novinářům album představil a také udělal řadu rozhovorů. A co se dozvíte v rozhovoru Top Star? Třeba to, proč Tobi vytvořil projekt Avantasia, jak bere inspiraci, jaké hosty si letos ke spolupráci přizval, nebo také to že Tobi je stejným fanouškem Masters of Rock jako lidé pod pódiem, jak říká: ” Máme stejný hudební vkus a milujeme stejné kapely”! Reportáž TV Prima si můžete přehrát zde..  https://prima.iprima.cz...

Německá heavy metalová skupina U.D.O. v čele s nestárnoucím matadorem Udem Dirkschneiderem se těší mimořádné pozornosti již více než dvě desetiletí. Bez ohledu na změny na metalové scéně nebo v sestavě U.D.O. se skupina nikdy neodchýlila od představy Dirkschneidera a to servírovat svým fanouškům pořádnou dávku klasického heavy metalu.

Po uctění největších hitů ACCEPT s Udovým projektem pod hlavičkou DIRKSCHNEIDER nastal čas na novou kapitolu!

Metalové monstrum U.D.O. dorazí s novým albem „Steelfactory“ a to je opravdu nadité pořádně říznými peckami! 

Pirátská bárka ALESTORM se spojila s vikingy SKÁLMÖLD a společně ve Zlíně rozpoutají pořádnou vřavu. Čeká vás nálož divé folkové hudby a exploze pozitivní energie. 

Speciálním hostem budou kovboji BOOTYARD BANDITS

Bude to zážitek, tak přijďte 23. února do zlínského klubu Masters of Rock Café

Program:

19:00   otevření sálu

20:00 – 20:30   BOOTYARD BANDITS

20:50 – 21:50   SKÁLMÖLD

22:20 – 23:50   ALESTORM

...s půvabnou finskou zpěvačkou Elinou Siiralou dorazí na festival Rock Heart.

Tahle parta je na hudební scéně od roku 2003 a vydala již 7 studiových alb. V roce 2018 vydali poslední album "Sign of the Dragonhead", kdy kapela vsadila na vikingské téma a každá píseň vypráví jeden příběh z mytologie, a dokonce k titulní písni se vyjádřil i kapelník Alexander Krull:  

„Všechno to byly naše kapelní nápady. Ovšem režisér Rainer Zipp Fränzen s námi spolupracoval už na předchozích videích, takže se dobře známe. A pozor, v klipu máme dokonce Vikingy od vás z ...

Pro line up s radostí potvrzujeme kapelu, která má doma, na severoamerickém kontinentě, velké jméno a obrovskou fanouškovskou základnu. 

ANVIL – kanadská skupina hrající heavy / power / thrash metal, vznikla v Torontu už v roce 1978 a ti nejvěrnější metalheads mají doma už patnáct jejich studiovek. V začátcích patřila mezi průkopníky hair metalu, pak muziku přitvrdila a dnes ji coby svou inspiraci shodně uvádějí všechny bandy „Velké čtyřky“ - METALLICA, MEGADETH, ANTHRAX nebo SLAYER. Kdyby měl geniální Steve „Lips“ Kudlow - zakladatel, kytarista a zpěvák kapely - kolem sebe s...

MOONSPELL a ROTTING CHRIST zahalí Zlín temnotou!

Jak už to bývá zvykem, tak i letos nás kromě letního festivalu Masters of Rock ve Vizovicích čeká také jeho chladnější variace – Zimní Masters of Rock! Již 15. ročník této kultovní pařby vám opět přiveze spoustu nadupaných kapel, a to v jeden den! 

Portugalští temní zaklínači MOONSPELL a řecká darkmetalová družina ROTTING CHRIST, spojili síly a hodlají dát na konci roku temnotě na naší planetě zcela jiné rozměr, proto naplánovali společně turné. Téměř 50 měst ve více než 25 zemích zaplaví nezadržitelnou ...

Mistr Dirkschneider a jeho U.D.O. vyrazili na tour, aby představili svým fanoušků nové pecky z aktuálního alba STEELFACTORY. A máte se na co těšit, protože aktuální deska je opravdu naditá pořádně říznými peckami.

Takže pokud ještě nemáte vstupenku, POSPĚŠTE, protože zbývá už jen pár posledních lístků na zlínskou show! Koncert v Jablunkově je do posledního místa vyprodaný a Zlín se vyprodání rychlým tempem blíží. 

Poslední lupeny můžete zakoupit prostřednictvím prodejních sítí TicketPortal, Ticketmaster a TicketStream. 

Speciálním hostem v obou...

>>Moonglow<<, která vyjde již tento pátek! 

Tobias Sammet v pondělí v pražském hotelu Marriott přehrál novinářům novou Avantasii a dělal jeden rozhovor za druhým :-). Nové album Moonglow zní skvěle a my se již těšíme na živou prezentaci alba. 

Koncert v pražském Foru Karlín 2.4. je již dávno vyprodaný, ale v prodeji jsou stále vstupenky na festival Masters of Rock, kde je Avantasia jedním z headlinerů! 

Tak neváhejte

...

...a vyráží společně na MORBIDFEST tour! Se speciálním setem se představí také v Praze!

Na konci dubna 2019 odstartuje MORBIDFEST turné a to s kapelami I AM MORBID, ATROCITY a SADIST rozválcuje města na území Evropy a Velké Británie. 

Američané I AM MORBID, vedení legendárním Davidem Vincentem, představí materiál z prvních 4 alb Morbid Angel. Zazní hity z "The Blessed Are the Sick" (1991), "Covenant" (1993) a "Domination", což je pro fanoušky death metalu skvělá příležitost slyšet své oblíbené skladby naživo!

Němečtí metalisté ATROCITY chystají speciální progra...

Fanynky, které ještě nemáte lístek na Uriah Heep a chtěly byste se zdarma podívat na tento koncert, máte nyní skvělou příležitost. 

Hledáme děvčata, které budou návštěvníkům v sobotu 16. 2.rozdávat u vstupu do Sportovní haly letáky. Odměnou poté bude VOLNÝ VSTUP NA KONCERT.

Co proto můžete udělat? Stačí napsat na email: hosteska@mastersofrock.cz

Do předmětu zprávy nezapomeňte uvést heslo „Hosteska UH“ a do emailu vaše celé jméno, telefonní číslo a přiložit vaši fotku.

Zobrazuji 1 až 10 z 1041 (celkem stran 105)