News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

...ve které vás zve na jejich show! Zároveň pro vás máme program večera!

Nekompromisní hard rocková partička s energetickým zpěvákem Johnnym Gioelim zavítá vůbec poprvé do Prahy a už tento pátek 18. října přijedou do pražského klubu Nová Chmelnice představit nové songy z čerstvého desky LIFE. Rozhodně se máte na co těšit! Hardline přivezou pořádnou porci poctivého hard rocku, který vás dostane!

Speciálními hosty budou Black Tiger a Vice.

Tak si to rozhodně nenechte ujít!

HARDLINE – 18. října, Praha, Nová Chmelnice

19:00 otevření sál...

Němečtí rockeři v čele s temperamentní Martou Jandovou vyráží na LOVE SUICIDE TOUR a už tento pátek 18. října se představí ve zlínském klubu Masters of Rock Café a o den později 19. října v pražském Paláci Akropolis 

Fanynky, které ještě nemáte lístek a chtěly byste se zdarma podívat na tento koncert, máte nyní skvělou příležitost. 

Hledáme hostesky, které budou rozdávat u vstupu rozdávat letáčky každému návštěvníkovi. Odměnou poté bude VOLNÝ VSTUP NA KONCERT. 

Co proto můžete udělat? Stačí napsat na email: hosteska@mastersofrock.cz

...

Maďarská rocková legenda OMEGA vyráží na turné 2019 "TŰZVIHAR" a bude mít hned dvě zastávky v České republice, na kterých je doprovodí česká heavy metalová kapela CITRON!Tak si to nenechte ujít a dorazte 18. října dorazí OMEGA do WERK Areny v Třinci a o den později 19. října do pardubické ČSOB Pojišťovna Areny!

Program:

19:00   otevření areny20:00 – 21:00   Citron21:10 – 23:10   OMEGA

Vstupenky lze zakoupit také na místě konání.

Power metalové řady festivalu Metalfest open Air posílí melodicmetalová formace FREEDOM CALL. Tato německá partička působí na hudební scéně neuvěřitelných 20 let a po celou tuto dobu patří k jejich nejsilnějším stránkám dobrá nálada a pozitivní přístup k životu, které se nejenže odráží ve všech jejich písních, ale také je skrze své songy v hojném rozdávají svým fanouškům.

Jsme proto moc rádi, že Chris Bay a jeho melodic metalová cháska potvrdili účast v Plzni a se svou energetickou show a nakažlivým optimismem dorazí také na Metalfest Open Air 2020, který se uskuteční od pátku 5. ...

Další kapelou, která vedle Sodom a Crematory potvrzuje účast na festivalu Ostrava v plamenech jsou KISSIN’ DYNAMITE.

Německá hardrocková pětičlenná kapela KISSIN’ DYNAMITE je založená roku 2002 ve Švábsku původně pod názvem Blues Kids. Na KISSIN’ DYNAMITE se přejmenovali v roce 2007 podle stejnojmenné skladby od AC/DC. 

KISSIN' DYNAMITE začali jako školní kapela, všichni členové jsou narozeni v letech 1991-92. 

V roce 2007 spolupracují s producenty Elephant Music, později i s Capitol Records, kde vydávají v roce 2008 album Steel of Swabia a účastní...

...na které vyráží v březnu 2020. Jedna ze zastávek bude také Praha!Legendární britskou kapelu Magnum založili už v roce 1972 Tony Clarkin a Bob Catley a přestože prošla kapela v průběhu let několika personálními změnami, tak jádro Catley a Clarkin stále zůstává.Nyní plánují tito rockoví veteráni velkolepé turné napříč Evropou, což jen dokazuje, že jsou MAGNUM i tolika letech skutečně nezdolní. Turné, které odstartuje v březnu 2020 přichází společně s oznámením jejich nejnovějšího studiového alba, které by mělo spatřit světlo světa začátkem příštího roku.Britská r...

...a právě jim, je zasvěceno aktuální číslo časopisu FAKKER! Živě vám novinku představí už v prosinci ve ZlíněOčekávané album gotiků Lacuna Coil s názvem „Black Anima“ dnes přistává na pulty obchodů a rockový časák Fakker umístil půvabnou frontwoman Cristinu Scabbiu nejen na obálku, ale i na plakát. Tak pokud FAKKER! s pořadovým číslem 10 ještě nemáte doma, tak si rozhodně skočte do trafiky, ať vám tento výtisk neunikne.A nezapomeňte, že nám čerstvou desku přijede gothic metalová skupina LACUNA COIL představit 7. prosince do zlínské Sportovní haly Datart (dříve hala E...

Se svými fanoušky to u nás oslaví už v pátek v Praze a v sobotu ve Zlíně!Před sbalením úterní show v Hamburku obdržela německá partička happy metalistů Freedom Call speciální cenu ke svému 20letému výročí, a to přímo od své nahrávací společnosti SPV/Steamhammer. Už neskutečných 20 let totiž působí tato melodická formace na hudebním poli a za celou tu dobu by bylo opravdu těžké u Freedom Call najít nějaké negativní emoce. Právě naopak, už 20 let patří k jejich nejsilnějším stránkám pozitivní přístup k životu, který se také odráží ve všech jejich písních!

...

Sextet CREMATORY patří k nejoblíbenějším festivalovým kapelám nejen u nás, ale po celé Evropě, a to díky absolutnímu nasazení a vynikajícímu repertoáru, který oslovuje jak fanoušky gotického metalu, tak industriálu a death metalu.

CREMATORY mají za svou kariéru na svém kontě 14 alb, z nichž poslední “Oblivion” vyšlo v roce 2018. Albová novinka je očekávána co nevidět a podle informací z tábora kapely se můžeme těšit na pořádný nářez.

Vstupenky můžete nyní zakoupit také u nás na webu!

HYPOCRISY v čele s charizmatickým zpěvákem a kytaristou Peterem Tägtgrenem se valí do Plzně a připojují se tak na hvězdnou soupisku kapel pro Metalfest Open Air 2020!

Tato švédská death metalová partička působí na hudební scéně neuvěřitelných 29 let a stále si drží silnou pozici a pro spoustu fanoušků jsou deathmetalová jistota, která nikdy nezklame! A také o tom nás přijedou Hypocrisy přesvědčit na Metalfest, kde hodlají rozpoutat pořádnou metalovou bouři!

Tak si to rozhodně nenechte ujít a dorazte na festival Metalfest open Air, který se uskuteční od pátku 5. června do ned...

text_pagination