Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Tublatanka a Citron vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Československé hudební legendy se znovu sejdou, aby pokračovali ve fenomenálním úspěchu jarního turné, na kterém vyprodali jedenáct hal!

“Byl jsem z prvního našeho turné nadšený. Celým vystoupením Souboje Rebelů se line v prostoru úžasná chemie. Mezi Citronem a publikem, mezi Tublatankou a publikem a stejně tak mezi námi kapelami. Cítíte to všude kolem. Úžasný zážitek pro mě. Diváci i muzikanté si to velice užívají všichni dohromady. Je úžasné, jak se mohou ...

 PONDĚLÍ 10. 12. 2018 v 10:30 hod. Nákupní galerie Šantovka, Olomouc

 Okouzlující zpěvačka Tarja navštíví příští týden Českou republiku s vánočními koncerty „For a Dark Christmas“ a vystoupí v těchto městech:

11.prosince OLOMOUC

12.prosince ZLÍN

13.prosince ZNOJMO

14.prosince OSTRAVA

Nenechte si ujít jedinečnou možnost, potkat se s metalovou královnou Tarjou Turunen a přijďte v pondělí do Šantovky v Olomouci!

Jak to měli členové německé družiny vlčáků POWERWOLF se dozvíte v reportáži TV Prima. 

Na začátku listopadu zavítali heavy vlci POWERWOLF do Prahy a ve vyprodaném Foru Karlín předvedli fanouškům velkolepou a energickou show! Nechyběla u toho ani TV Prima a vy se nyní můžete podívat na reportáž TOP STARU, kde moderátor Tomáš Kraus kapelu vyzpovídal. Poslední album Powerwolf se jmenuje THE SACRAMENT OF SIN a tak byla nasnadě otázka, jaké jsou jejich hříchy. 

A tohle je výsledek!

POZOR, začátek už v 18:00!

Němečtí thrashoví titáni KREATOR a norský symfonický black metalový gigant DIMMU BORGIR spojili své síly a vyráží na velkolepé turné po Evropě a už v neděli 9. prosince představí svou monstrózní show také v Praze.

Doprovázet je bude americká hardcorová parta HATEBREED a death metalouvá supergroup BLOODBATH.

Tato skvostná čtveřice kapel v čele s KREATOR a DIMMU BORGIR rozduní 9. prosince Forum Karlín v Praze! 

Bude to nářez, tak si to nenechte ujít!

Začínám už v 18.00 hod. Tak dorazte včas!

...

Čerstvá energie ze Švédska IMMINENCE, která je známá svým moderním pojetím "post-metalcore" zavítá už tuto neděli 9. prosince do Prahy. 

Tato pětice mladíků v čele s neuvěřitelným zpěvákem Eddiem Bergem je připravena to pořádně rozjet, tak se o tom přijďte přesvědčit do klubu Nová Chmelnice!

Doprovázet je bude německá melodická post-hardcore parta BREATH ATLANTIS a úderná melodic hardcore kapela OUR MIRAGE.

Tak přijďte si užít tvrdou muziku plnou emocí a načerpat mladistvou energii všech tří kapel!

IMMINENCE | 09. 12. 2018...

Čtyři dny plné té nejlepší rockové a metalové muziky, přátelství a zábavy – to je Mastres of Rock! 

Už XVII. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice proběhne od čtvrtka 11. do neděle 14. července 2019 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Mezi první potvrzené účinkující patří:

WITHIN TEMPTATION, DREAM THEATER, STEEL PANTHER, ELUVETIE, GAMMA RAY, CHILDREN OF BODOM, AMARANTHE, SOULFLY, SATYRICON, DEATHSTARS, DELAIN, BATTLE BEAST, PRIMAL FEAR, EQUILIBRIUM, RAGE AND LINGUA MORTIZ ORCHESTRA, DARK TRANQUILLITY,...

Československé hudební legendy vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Na jaře letošního roku rockové kapely odehráli mimořádně úspěšné turné, na kterém vyprodali jedenáct hal v České republice a proto se znovu sejdou, aby pokračovali v tomto fenomenálním úspěchu! 

Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie, který odstartuje 16.3.2019 ve Sportovní hale v Březolupech! 

Na jarním turné vznikla společná skladba – duet Maťa Ďurindy a Láďi Křížka

„Silní a nezlomní“ o Česko – Slovensku a o...

... s filharmonii ORCHESTRA of DEATH!

ACCEPT vyráží na Symphonic Terror Tour po Evropě a zamíří i k nám! Exklusivní a jediné vystoupení pro Českou republiku v roce 2019 proběhne 15. května v Kongresovém centru Praha. Kombinace toho nejlepšího z ACCEPT a doprovodu The Orchestra Of Death vytvoří ohromující hudební i vizuální zážitek! 

Přijďte se podívat na show, která v lete ohromila festival Wacken Open Air!

Zbývá posledních 10 jednotlivých lístků!Už příští týden k nám opět zavítá jeden z nejkrásnějších rockový...

ENSIFERUM už tento pátek přijíždí do Prahy, máme pro vás program!

 

Folkmetalisté ENSIFERUM vystoupí tento pátek 7. prosince v klubu Novách Chmelnice v Praze se svou výjimečnou show v rámci ACOUSTIC TOUR. Představí se s novým setlistem, včetně skladeb, které nikdy nehráli naživo a také upraví některé své hity, tak aby zapadly do acoustic show.

Speciálními hosty bude finská parta TRIO DE FACTO, která zahraje akustické heavy metalové melodie!

Tak buďte u toho!

ENSIFERUM | 7. 12. 2018 | PRAHA - Nová Chmelnice

 Program:

Zobrazuji 1 až 10 z 960 (celkem stran 96)