Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

K oslavě dalšího kulatého výročí se původní jádro kapely RHAPSODY spojilo a vyráží na turné „20th Anniversary Farewell Tour“, v kterém se světu ukážou dohromady úplně naposled! Tento jedinečný koncert můžete shlédnout  9. března v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně. Tak si to nenechte ujít, bude to velkolepé!Vstupenky na koncert zakoupíte za zaváděcí cenu 690 Kč platnou do 15. prosince!

...
Kapela MORBID ANGEL se vyjádřila, že musela zrušit celé nadcházející turné kvůli potížím s pasem a ministerstvem zahraničí USA. Bohužel mezi tyto termíny spadá také Zimní Masters of Rock, který se koná 2. prosince. Kapela tedy na tomto festivale bohužel nevystoupí, děkujeme za pochopení.

Brazilský kmen nestárne a stále je plný energie a nápadů. Po téměř čtyř letech se legendární  seskupení opět pustilo do práce, aby pro své fanoušky vytvořilo další masterpiece. A tak se taky stalo! SEPULTURA rozhodně neztratila dech a jejich nové album »Machine Messiah« se ve spoustě zemích dostalo na první příčky prodejnosti. A tak máme i po třiceti letech působení další skvělou desku, kterou vám chce SEPULTURA po brutálním vystoupení na Masters of Rock předvést v celosvětovém klubovém turné, které se zastaví také u nás. A nemusíte se bát, že nedojde také na pořádně krvavé flákoty z j...

Počátky nejznámější kapely hollywood metalu se datují od roku 1993. V roce 2007 se tehdejší Thundercross pod vedením přejmenovali na Rhapsody a vydali první album. Rozdělení těchto tvůrců proběhlo v roce 2011, kdy si Alex ponechal původní název RHAPSODY OF FIRE a Luca Turilli si svou jedinečnou muziku tvořil pod názvem LucaTurilli's Rhapsody. Nyní je to už 20 let od vzniku tohoto jedinečného hollywood metalu, který je ovlivněn velikány jako Vivaldi, Bach, Beethoven a Paganini. K oslavě dalšího kulatého výročí se původní jádro kapely spojilo a vyráží na turné „20th Anniversary Farewell Tour“...

Fanoušci metalové královny jásejte! Komu se nepodařilo zakoupit vstupenky na olomoucký koncert Tarji v rámci „Dark Christmas“, který se koná 10. prosince, má nyní druhou šanci. Pro velký zájem přidáváme v tomto městě další představení, a to 11. prosince. Pražský koncert je stále v prodeji. Tak neváhejte a pospěšte si s koupí vstupenek, velmi rychle mizí! Nenechte si ujít TARJU a její exkluzivní představení zbrusu nového alba  »From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)« za doprovodu Moravské Filharmonie Olomouc a pěveckého sboru.Prodej nového představení bude spuštěn ...

Turné „Pumpkins United World“ tour se pomalu stává celosvětovou senzací! Zprávy o spojení Andyho, Michaela, Kaie, Weikiho, Saschi, Markuse a Daniho obletěly svět a způsobily přímo otřesy v metalovém světě. V Mexiku je uvidí 10.000 lidí, v Braziílii 16.000, v Chile 9.000, v Německu 6.000, Itálii 8.000, Španělsku 14.000 a Praze 12.000! Chlapci už se nemůžou dočkat, a tak napsali společnou exkluzivní skladbu, jak jinak než s názvem „Pumpkins United“, tak si ji poslechněte!

...

Milovníci německé kapely RAGE se můžou těšit na Rock Heart v Moravském Krumlově. Zpěvák a jediný setrvávající člen původního složení, basák Peavy Wagner, vzal zpátky kytaristu Manniho Schmidta a bubeníka Chrise Efthimiadise. Fanoušci sestavy RAGE si zde jistě přijdou na své a rádi zavzpomínají na léta 1988-1993 spolu s prvními hity světově úspěšné kapely. A nejen to! Refuge vydají v červnu příštího roku novou a zároveň poslední desku ve své kariéře. Takže v Krumlově dojde i na představení zbrusu nových skladeb! Tuto pecku klasického heavy metalu si prostě nenechte ujít.

Kytarista , který hrál po boku Ozzy Osbourna dlouhých 8 let a je zakládajícím člen skupiny Firewind! Nenechte si ujít tohohle kytarového virtuóza na festivalu ROCK HEART!

...

Fanoušci HELLOWEEN, máte poslední a jedinečnou šanci dostat se na téměř vyprodaný koncert HELLOWEEN PUMPKINS UNITED! Přidáváme do prodeje posledních 50 ks vstupenek, a to na VIP tribunu JIH, tak neváhejte, poslední místa rychle mizí!Vstupenky lze zakoupit pouze v síti TicketPortal.

...
Zobrazuji 1 až 10 z 370 (celkem stran 37)