Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Včera jste měli možnost si pořádně užít skvělou pražskou show skupiny VISIONS OF ATLANTIS a nám je nyní potěšením oznámit, že skupina potvrdila účast na festivalu METALFEST OPEN AIR Plzeň.

Nenechte si ujít tuto symfonic-metalovou partu s úchvatným vokálním duem Siegfriedem Samerem a charismatickou Clémentine Delauney. Jejich další strhující vystoupení plné emotivních textů s pořádným metalovým nábojem je před vámi na Metalfestu v Plzni.

Máte se opravdu na co těšit.

...vstupenky zakoupíte také na místě konání!

Brazilská metalová legenda SEPULTURA navštíví již tuto sobotu zlínskou halu Euronics!Programem večera bude skvělé poslední album »Machine Messiah« a nemusíte se bát, že nedojde také na pořádně krvavé flákoty z jejich prvních alb! Brutální show této horkokrevné čtyřky doprovodí progresivní parta OBSCURA, death metalisti GOATWHORE a FIT FOR AN AUTOPSY. 

Symfonická metalová noc pod vedením SERENITY a VISIONS OF ATLANTIS se uskuteční již zítra v klubu Nová Chmelnice v Praze! Jako podpora obou kapel se představí operní parta SLEEPING ROMANCE a keltští EVENMORE. 

Všechny kapely pro vás připravují představení nových alb a samozřejmě také oblíbené skladby z let minulých. Tak si to nenechte ujít!

Program

19:00 otevření sálu

19:30 - 20:00 EVENMORE

20:15 - 20:45 SLEEPING ROMANCE

21:05 - 21:50 VISIONS OF ATLANTIS

22:10 - 23:50 SERENITY

Americká kapela KAMELOT je bezpochyby legendou svého žánru. Tato pětičlenná parta patří se svým frontmanem Tommym Karevikem mezi nejcharismatičtější a nejvýraznější symphonic-metalové kapely vůbec!

Za svou dobu působení už mají na svém kontě spousty skvělých alb a letos přichází s dalším mistrovským dílem - albem »THE SHADOW THEORY« s nímž se hodlají svým fanouškům představit v rámci světového turné.

Zastávku budou mít i v České republice, a to 10. října v Praze v Paláci Akropolis.

Nenechte si ujít tuto show a přijďte si užít neuvěřitelnou energii a sílu nových songů KAM...

SEPULTURA již tuto sobotu rozduní halu Euronics ve Zlíně s posledním albem "Machine Messiah" a zarytými hity z let minulých. Kdo z vás chtěl o víkendu na rádiích vyhrát Meet&Greet a nepodařilo se, nemusí zoufat.

Setkání lze také zakoupit přes eshop kapely na http://future-beat.com/artist.cfm?id=3902.

A vy, co nebudete mít VIP přednostní vstup nezapomeňte, že hala se otevírá už 18:30 a jako předkapely se před...

Mrkněte na reportáž o vzniku nejoblíbenějšího metalového žánru!

Metalheads, mrkněte na povedenou reportáž z portálu Stream.cz, která shrnuje začátky vůbec nejhranějšího žánru metalu, který položil základy všem odnožím. Hlavní kapelou, která tento boom zapříčinila, byla BLACK SABBATH. Pro frontmana Ozzyho Osbournea svého času působil také kytarista Zakk Wylde, který později založil BLACK LABEL SOCIETY. Koncert této americké party můžeme vidět 18. března v Malé sportovní hale v Praze. Představení zbrusu nového alba si nenechte ujít!

Reportáž zde...

Metalheads zbystřete! Od 17.do 18.února bude v rádiu Rock Max probíhat víkend se Sepulturou a vy můžete soutěžit o VSTUPENKY a OSOBNÍ SETKÁNÍ S ČLENY LEGENDÁRNÍ BRAZILSKÉ SKUPINY SEPULTURA.

Co pro to musíš udělat? STAČÍ POZORNĚ POSLOUCHAT tuto sobotu a neděli rádio ROCK MAX!

Nepropásni tuto příležitost!

...

Jako speciální hosté ho na turné doprovodí The Unity a Chris Bay!

Silný příběh a atmosféra, strhující melodický heavy metal, to vše nabízí legendární kytarista AXEL RUDI PELL se svou kapelou. Nové, již sedmnácté album » KNIGHTS CALL « vydává koncem března. Bude plné strhujícího melodického heavy metalu a rozmanitých tónů za doprovodu perfektního hlasu charismatického zpěváka Johnnyho Gioeli a bubeníka Bobbyho Rondinelli. Představení nového alba se uskuteční 19.října v Praze v Paláci Akropolis a 20. října ve Zlíně v klubu Masters of Rock Café.

Předkapelou tohoto večera bude front...

...je kompletně vyprodán! Přidáváme další představení!

Koncert největších Česko-Slovenských legend hard and heavy - Tublatanky a Citron, který se koná 14. dubna v Sono Centru v Brně, se právě vyprodal!

Vstupenky na tento koncert nebudou k dostání ani na místě konání, ale nezoufejte! Pro velký zájem přidáváme další termín pro Brno, a to 15. dubna na stejném místě v Sono Centru.

Těšíme se na Vás!

...

THE EXPLOITED navštíví vůbec poprvé město Zlín! Klubový koncert této punkové legendy se uskuteční 22. dubna v klubu Masters of Rock Café.

Nenechte si ujít neřízenou punkovou střelu pod vedením frontmana Wattie Buchana!

Předkapelou tohoto večera bude hardcorová kapela BARRICADE z Kroměříže, která působí téměř 30 let! Tak si to nenechte ujít!

...
Zobrazuji 1 až 10 z 553 (celkem stran 56)