News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

...kteří budou součástí nadcházející SYMPHONIC TERROR TOUR!

Na konci loňského roku se heavymetaloví titáni ocitli nečekaně bez basáka. Dlouholetý baskytarista a důležitý člen kapely Peter Baltes se totiž rozhodl ze skupiny odejít.  Před pár dny však ACCEPT prozradili jméno nového baskytaristy, jež zacelí díru po dříve neodmyslitelné součásti kapely. Post basáka obsadí ostřílený německý hudebník Martin Motnik, známý především z kapely DARKSEED.Lídr ACCEPT, Wolf Hoffmann, dodal: „Byli jsme ohromeni kolik skvělých muzikantů se ucházelo na toto místo. Úro...

Švédští rockeři Backyard Babies v březnu vydali novou desku s názvem “Sliver & Gold” a tu už v neděli představí svým fanouškům v Praze! 

Švédská formace Backyard Babies vezme 21. dubna pražský klub Nová Chmelnice útokem a buďte si jisti, že společně s Audrey Horne, Thundermother a Satan Takes A Holiday to bude opravdu jízda!

Tak si to nenechte ujít!

POZOR! Začínáme už v 19:30, Tak přijďte včas!

19:00 – otevření sálu

19:30 - 20:00 - Satan Takes A Holiday

20:15 - 21:00 - Thundermother

21:20 - 22:05 - Audrey Horne

22:35 - ...

...společně s HEIDEVOLK, DALRIADA a Surma do Zlína! Přinášíme program

Folk metalová skupina TÝR z Faerských ostrovů vydala nedávno novou desku s názvem "HEL". Směs nových nemilosrdných melodií a podmanivého progressive folk metalu přivezou už tuto sobotu do Zlína!

A nebudou sami! Společně s holandskou partou pohanů HEIDEVOLK a maďarskými folkmetalisty DALRIADA rozjedou pořádnou folkovou veselici! 

Večer zahájí metalová Surma!

Tak buďte u toho!

20. dubna, Masters of Rock Café ve Zlíně

Program

18:00   otevře...

Divoká, čistě ženská thrashová kapela NERVOSA přijede do Zlína představit své aktuální album >> Downfall of Mankind<<, které je plné živoucí energie a thrash metalu ostrého jako břitva!

Společně s bouráky REZET předvedou pořádnou thrashovou vichřici!

Tak si nenechte tuto jízdu ujít a dorazte 19. dubna do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně

Program: 

19:00   otevření sálu

20:00 - 20:45    Rezet

21:05 - 22:25    Nervosa

Heavy metalová jednotka SABATON dorazí už začátkem května do Plzně, kde se představí v rámci Slavností svobody a chystají zde opravdovou koncertní lahůdku. Vystoupí zde za doprovodu čistě mužského arzenálu Českého akademického sboru. Tělesa skutečně mimořádných uměleckých kvalit, jež se řadí k nejlepším evropským souborům svého druhu.Kapela dodává: „V minulosti jsme vystupovali s různými muzikanty, orchestry i sólovými umělci, ale poprvé se pouštíme do něčeho takového.SABATON byl vždycky o pompézních refrénech a spoustě vokálu, a tak nás napadlo pozvat sbor na několik našich ...

Zakládající členové americké hardrockové formace Burning Rain, fenomenální kytarista Doug Aldrich a zpěvák Keith St John, vyráží na podporu nové desky Face the Music na Duo Acoustic Tour. U nás se představí už v sobotu 13. dubna v pražském klubu Nová Chmelnice a v neděli 14. dubna pak v klubu Garage v Ostravě.Představí nejen nové písně z čerstvého alba a známé oblíbené skladby Burning Rain, ale také hity WHITESNAKE, DIO, DEEP PURPLE, DEAD DAISIES a pár dalších překvapení.Tak si to nenechte ujít!Program:13.04.2019 | PRAHA - Nová Chmelnice19:30 - otevření sálu2...

 ...které vyjde těsně před jejich příjezdem na Metalfest!Legendární americká thrash formace DEATH ANGEL vydá 31. května své dlouho očekávané album s názvem "Humanicide". Hned na to, tuto čerstvou desku představí živě na Metalfestu v Plzni.A připravte se, protože devátá deska úderné party DEATH ANGEL je skutečně nálož plná temperamentního thrashe.DEATH ANGEL nastoupí jako uragán na letošní Metalfest a v plzeňském amfiteátru se představí v neděli 2. června. Tak buďte u toho! Nyní už se podívejte na video Roba Cavestany a Teda Aguilar k novému songu Humanicide a...

...v Brně, Žďáru nad Sázavou a v Pardubicích!Společné turné SOUBOJ REBELŮ 2019 Tublatanky a Citron je v plném proudu a tento týden se tyto legendy české a slovenské rock-metalové scény  představí hned ve třech městech. Už zítra vás čeká další fantastický koncert v brněnském Sono Centru, o den později to pořádně rozjede Tublatanka a Citron ve zcela vyprodaném Kulturním domě ve Žďáru nad Sázavou a v sobotu 13. dubna také v klubu Ideon v Pardubicích!Tak buďte u toho! Ovšem pozor na zítřejší koncert v Brně zbývá posledních pár vstupenek, tak pospěšte, ať vám tento po...

Už na konci dubna 2019 vyráží kapely I AM MORBID, ATROCITY a SADIST na MORBIDFEST tour. Tato výprava se chystá také k nám už 19. května přijede rozválcovat pražský klub Storm!Mrněte na pozvánku Alexe Krulla a nalaďte se na pořádný nářez!

...

TV PRIMA byla u toho a natočila pro vás reportáž. V létě se k nám metalová opera zase vrátí a s ještě velkolepější show vystoupí na Masters of Rock ve Vizovicích!

Metalová opera Avantasia obsazená těmi největšími světovými hvězdami dorazila minulý týden do Fora Karlín. Ti co byli přítomní mohou jenom potvrdit, že to byl opravdový zážitek.Nechyběl u toho ani moderátor Tomáš Kraus, který vyzpovídal nejen Tobiase Sammeta, ale také další členy tohoto velkolepého projektu. Koho? To už se dozvíte v reportáži!

Pokud jste pražský koncert propásli, tak si rozhodně nenechte...

text_pagination