News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

HARDLINE už tento pátek dorazí do Prahy a Johnny pro vás natočil video pozvánku

...ve které vás zve na jejich show! Zároveň pro vás máme program večera!

Nekompromisní hard rocková partička s energetickým zpěvákem Johnnym Gioelim zavítá vůbec poprvé do Prahy a už tento pátek 18. října přijedou do pražského klubu Nová Chmelnice představit nové songy z čerstvého desky LIFE. Rozhodně se máte na co těšit! Hardline přivezou pořádnou porci poctivého hard rocku, který vás dostane!

Speciálními hosty budou Black Tiger a Vice.

Tak si to rozhodně nenecht...

Hledáme hostesky na koncert Die Happy ve Zlíně i v Praze!

Němečtí rockeři v čele s temperamentní Martou Jandovou vyráží na LOVE SUICIDE TOUR a už tento pátek 18. října se představí ve zlínském klubu Masters of Rock Café a o den později 19. října v pražském Paláci Akropolis 

Fanynky, které ještě nemáte lístek a chtěly byste se zdarma podívat na tento koncert, máte nyní skvělou příležitost. 

Hledáme hostesky, které budou rozdávat u vstupu rozdávat letáčky každému návštěvníkovi. Odměnou poté bude VOLNÝ VSTUP NA KONCERT. 

Rocková legenda OMEGA už tento týden v Třinci a v Pardubicích!

Maďarská rocková legenda OMEGA vyráží na turné 2019 "TŰZVIHAR" a bude mít hned dvě zastávky v České republice, na kterých je doprovodí česká heavy metalová kapela CITRON!Tak si to nenechte ujít a dorazte 18. října dorazí OMEGA do WERK Areny v Třinci a o den později 19. října do pardubické ČSOB Pojišťovna Areny!

Program:

19:00   otevření areny20:00 – 21:00   Citron21:10 – 23:10   OMEGA

Vstupenky lze zakoupit také na místě konání.

Další kapelou na soupisce Metalfestu jsou němečtí happymetalisté FREEDOM CALL!

Power metalové řady festivalu Metalfest open Air posílí melodicmetalová formace FREEDOM CALL. Tato německá partička působí na hudební scéně neuvěřitelných 20 let a po celou tuto dobu patří k jejich nejsilnějším stránkám dobrá nálada a pozitivní přístup k životu, které se nejenže odráží ve všech jejich písních, ale také je skrze své songy v hojném rozdávají svým fanouškům.

Jsme proto moc rádi, že Chris Bay a jeho melodic metalová cháska potvrdili účast v Plzni a se svou energetickou ...

7. ročník festivalu Ostrava v plamenech přivítá Kissin' Dynamite

Další kapelou, která vedle Sodom a Crematory potvrzuje účast na festivalu Ostrava v plamenech jsou KISSIN’ DYNAMITE.

Německá hardrocková pětičlenná kapela KISSIN’ DYNAMITE je založená roku 2002 ve Švábsku původně pod názvem Blues Kids. Na KISSIN’ DYNAMITE se přejmenovali v roce 2007 podle stejnojmenné skladby od AC/DC. 

KISSIN' DYNAMITE začali jako školní kapela, všichni členové jsou narozeni v letech 1991-92. 

V roce 2007 spolupracují s producenty E...

Hard rocková legenda Magnum oznámila vydání nového alba a s tím i turné

...na které vyráží v březnu 2020. Jedna ze zastávek bude také Praha!Legendární britskou kapelu Magnum založili už v roce 1972 Tony Clarkin a Bob Catley a přestože prošla kapela v průběhu let několika personálními změnami, tak jádro Catley a Clarkin stále zůstává.Nyní plánují tito rockoví veteráni velkolepé turné napříč Evropou, což jen dokazuje, že jsou MAGNUM i tolika letech skutečně nezdolní. Turné, které odstartuje v březnu 2020 přichází společně s oznámením jejich n...

All news