Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Na festival Rock Heart mají vůbec poprvé namířeno metaloví veteráni ANVIL!

Pro line up s radostí potvrzujeme kapelu, která má doma, na severoamerickém kontinentě, velké jméno a obrovskou fanouškovskou základnu. 

ANVIL – kanadská skupina hrající heavy / power / thrash metal, vznikla v Torontu už v roce 1978 a ti nejvěrnější metalheads mají doma už patnáct jejich studiovek. V začátcích patřila mezi průkopníky hair metalu, pak muziku přitvrdila a dnes ji coby svou inspiraci shodně uvádějí všechny bandy „Velké čtyřky“ - METALLICA, MEGADETH, ANTHRAX nebo S...

Oznamujeme termín Zimního Masters of Rock 2019 a první účinkující!

MOONSPELL a ROTTING CHRIST zahalí Zlín temnotou!

Jak už to bývá zvykem, tak i letos nás kromě letního festivalu Masters of Rock ve Vizovicích čeká také jeho chladnější variace – Zimní Masters of Rock! Již 15. ročník této kultovní pařby vám opět přiveze spoustu nadupaných kapel, a to v jeden den! 

Portugalští temní zaklínači MOONSPELL a řecká darkmetalová družina ROTTING CHRIST, spojili síly a hodlají dát na konci roku temnotě na naší planetě zcela jiné r...

Metalové monstrum U.D.O. dorazí už v sobotu do Jablunkova a v neděli se zastaví ve Zlíně!

Mistr Dirkschneider a jeho U.D.O. vyrazili na tour, aby představili svým fanoušků nové pecky z aktuálního alba STEELFACTORY. A máte se na co těšit, protože aktuální deska je opravdu naditá pořádně říznými peckami.

Takže pokud ještě nemáte vstupenku, POSPĚŠTE, protože zbývá už jen pár posledních lístků na zlínskou show! Koncert v Jablunkově je do posledního místa vyprodaný a Zlín se vyprodání rychlým tempem blíží. 

Poslední lupeny můžete zakoupit prostřednictvím...

Tobias Sammet v pondělí v Praze představil novinářům novou desku Avantasie

>>Moonglow<<, která vyjde již tento pátek! 

Tobias Sammet v pondělí v pražském hotelu Marriott přehrál novinářům novou Avantasii a dělal jeden rozhovor za druhým :-). Nové album Moonglow zní skvěle a my se již těšíme na živou prezentaci alba. 

Koncert v pražském Foru Karlín 2.4. je již dávno vyprodaný, ale v prodeji jsou stále vstupenky na festival Masters of Rock, kde je Avantasia jedním z headlinerů! 

Tak neváhejte

Extreme metalové kapely I AM MORBID, ATROCITY a SADIST se spojily

...a vyráží společně na MORBIDFEST tour! Se speciálním setem se představí také v Praze!

Na konci dubna 2019 odstartuje MORBIDFEST turné a to s kapelami I AM MORBID, ATROCITY a SADIST rozválcuje města na území Evropy a Velké Británie. 

Američané I AM MORBID, vedení legendárním Davidem Vincentem, představí materiál z prvních 4 alb Morbid Angel. Zazní hity z "The Blessed Are the Sick" (1991), "Covenant" (1993) a "Domination", což je pro fanoušky death metalu skvělá přílež...

Na koncert URIAH HEEP v Hluku hledáme hostesky na rozdávání letáků

Fanynky, které ještě nemáte lístek na Uriah Heep a chtěly byste se zdarma podívat na tento koncert, máte nyní skvělou příležitost. 

Hledáme děvčata, které budou návštěvníkům v sobotu 16. 2.rozdávat u vstupu do Sportovní haly letáky. Odměnou poté bude VOLNÝ VSTUP NA KONCERT.

Co proto můžete udělat? Stačí napsat na email: hosteska@mastersofrock.cz

Do předmětu zprávy nezapomeňte uvést heslo „Hosteska UH“ a do emailu vaše celé jméno, telefonní č...

Britští rockoví velikáni Uriah Heep už v sobotu vystoupí v Hluku!

Legendárních URIAH HEEP jsou zpět se a se zbrusu novým albem “Living The Dream” vyrážejí na světové turné! Svůj dokonaly hard rock přijedou předvést také do Hluku!

Předkapelou tohoto večera bude oblíbená bigbítová kapela REXLEXY Original.

Tak si to nenechte ujít a přijďte v sobotu 16. února do Sportovní haly v Hluku.

PROGRAM

18:30 doors

20:00 – 21:00 Reflexy Original

21:30 – 23:30 Uriah Heep

Nové album WITHIN TEMPTATION se umístilo na prvním místě německého hudebního žebříčku!

Živě ho uslyšíte na Masters of Rock!

Fanoušci nizozemského symfometalového souboru v čele s charismatickou Sharon den Adel se před pár dny dočkali sedmé řadovky s názvem RESIST. 

Album vyšlo 1. února a nyní už sklízí ohromný úspěch! V mnoha zemích zabírá místo hudebních žebříčků hodně vysoko! V Německu se album RESIST umístilo na 1. místě, v Belgii a Nizozemsku na #2, ve Finsku na #4. GRATULUJEME!

Živě novou desku představí symphonic metalová stálice WITHIN T...

Zpěvačka Emmanuelle Zoldan vás zve na blížící se koncert SIRENIA v Praze!

Gothic symfonická SIRENIA vydala v říjnu 2018 desku Arcane Astral Aeons, s níž vyráží už na druhou vlnu turné s jedinou zastávkou u nás, a to v pražském klubu Nová Chmelnice. 

Novinkový opus, který je opravdu rozmanitý a plný epických melodií i surového metalového zabarvení k nám přijede Sirenia představit 8. března. Doprovázet je bude industrial metalová čtyřka ELYOSE z Francie a italská Gotic metalová kapela Alight.

Tak buďte u toho!

Tady už video pozvánka půvabné...

Archiv aktualit