Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Představujeme další trička a tílka,...

... která si budete moci zakoupit na letošním Metalfestu!

A myslíme samozřejmě i na dámy! Právě něžnému pohlaví jsou určené tílka se zbrusu novými visuály :-)

Všechny motivy triček, tílek a dalších kousků oblečení a jiných předmětů s vizuály festivalu Metalfest Open Air Plzeň si budete moci zakoupit na místě konání v našem merchandisovém shopu a po festivalu i na našich stránkách www.mastersofrock.cz! 

Zveřejňujeme program autogramiád na METALFEST OPEN AIR!

Jako obvykle jsme pro fanoušky Metalfestu ve spolupráci s kapelami připravili oblíbené autogramiády! Letos je jich opět velké množství a na své si přijdou i fanoušci headlinerů jako Nightwish, Apocalyptica, Accept nebo Eluveitie!

Tak metalheads, mrkněte na to a nezapomeňte si připravit podpisová CD a další suvenýry. Spoustu z nich si můžete zakoupit také na místě, v našem merchandise shopu, společně s originály triček a dalšími předměty jednotlivých kapel! 

Pro...

Folk metalová ARKONA zavítá v září do Prahy

Ruská Arkona, která v loňském roce oslavila patnáct let na hudební scéně si na začátku letošního roku nadělila nové album "Khram". Tato deska je již osmou v pořadí a pokračuje tam, kde minulé album "Yav" skončilo. Arkona se ještě více ponořila do metalových krajností – zřetelné a hluboké písně, epické kompozice a atmosféra snů poskytují skutečně úchvatné melodie a opravdový zážitek.

Němečtí rockoví veteráni BONFIRE vystoupí na podzim ve Zlíně!

Melodické hard rockové skladby, podmanivý a svižný rytmus kytar, pronikavé vokální melodie to jsou typické prvky německé 5členné party Bonfire.

Tato legenda z Ingolstadtu, kterou založil a vede dodnes Hans Ziller, za svou pětačtyřicetiletou kariéru odehrála už více než 1.500 koncertů po celém světě a prodala přes 6,5 milionů alb.

Za celou dobu působení formace Bonfire se za mikrofonem vystřídala řada zpěváků, mezi nejvýraznější patřil například Claus Lessmann nebo David Reece ...

Sleva na prohlídky Plzeňského Prazdroje pro návštěvníky Metalfestu!

PLZEŇ je jednoznačně jedním z turisticky nejatraktivnějších měst ČR! A nám se podařilo pro vás, návštěvníky Metalfestu, vyjednat slevy na vstupném do turisticky nejzajímavějších míst Plzně:

- 10 % | SVĚTOVĚ PROSLULÝ PIVOVAR PILSNER URQUELLPřijďte poznat autentická místa, kde se zrodila legenda Pilsner Urquell a seznámit se s výrobou tohoto zlatého moku, s jeho historií a současnými moderními provozy.

- 25 % | PIVOVAR GAMBRINUS Navštivte nově otevřenou prohlídkovou tras...

METALFEST OPEN AIR představuje první vizuály triček pro rok 2018!

Metalheads, mrkněte na novou edici festivalových triček pro METALFEST OPEN AIR! První dva motivy (z levé strany) jsou zbrusu nové a třetí jsme pro velký úspěch “oprášili” i pro verzi Metalfest 2018. Záda tvoří jako vždy loga skvělých kapel, které se budou starat o vaši zábavu :-)

 

Trička si budete moci koupit na místě konání v našem festivalovém shopu a pokud po festivalu ještě nějaké zbydou :), pak také na našich stránkách www.mastersofrock.cz! 

Zde si mimo j...

Jedinečná symfonic-metalová EPICA zveřejnila video k písni „Universal Love Squad“

Klip ke skladbě „Universal Love Squad“, která vyšla na posledním albu THE HOLOGRAPHIC PRINCIPLE, byl vytvořen speciálně k příležitosti jubilejního tisícího koncertu a video bylo pořízeno přímo na tomto výročním koncertu, který se uskutečnil v dubnu, na domácí půdě kapely, v holandském Tilburgu.

Oblíbená symfonická sestava v čele se skvělou zpěvačkou Simone Simons dorazí na i na letošní festival Rock Heart, který se koná 17. – 18. srpna. Tak si nenechte ujít překrásný ženský vokál v ...

Právě spouštíme předprodej vstupenek...

...na pražský koncert největší symphonic metalové star Nightwish! Tato fenomenální kapela vystoupí v rámci turné "DECADES: EUROPE 2018" 19. listopadu 2018 v O2 areně v Praze. Specialním hostem budou Beast in Black. Od této chvíle si již můžete zakoupit vstupenky na koncert finských Nightwish prostřednictvím sítě Ticketportal nebo objednat na dobírku přes web www.mastersofrock.cz.

Eagleheart jsou další potvrzenou kapelou na Rock Face Stage

Přední česká powermetalová formace vydala v loňském roce svou doposud nejlepší desku "Reverse", která sklidila úspěch u nás i v zahraničí. Čtenáři časopisu Spark ji dokonce v nedávné anketě označili za nejlepší českou metalovou desku roku 2017! Spojení podmanivé melodiky, energie a rychlosti v kombinaci se třemi unikátními zpěvy proto nemůže ani letos chybět na ROCK FACE stage festivalu Masters Of Rock!

www.eagleheart.eu

Archiv aktualit