Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Mistra Dirkschneidera a jeho U.D.O. bude na tour doprovázet DEAD CITY RUINS!

Metalové monstrum U.D.O. vyráží na "STEELFACTORY WORLD TOUR 2019", aby představili novou desku, která je pořádně naditá říznými peckami!

Na jejich zbrusu novou show se u nás můžete těšit hned ve třech městech. 15. února vystoupí společně s Uriah Heep na BeatFestu v pražském Foru Karlín, o den později 16. února na headliner tour v ROCK CAFE SOUTHOCK v Jablunkově a 17. února ve zlínském klubu MASTERS OF ROCK CAFÉ.

Společně s U.D.O. dorazí na všechny tři akce jako speciální host ...

RHAPSODY OF FIRE budou na jejich tour doprovázet španělští AVALANCH

...s bubeníkem Mikem Terranou a baskytariskou Dirkem Schlächterem (Gamma Ray).

Italští mistři symfonického power metalu RHAPSODY OF FIRE se chystají na „THE EIGHTH MOUNTAIN TOUR“ napříč Evropou a 9. března se představí i českému publiku. 

Své nejslavnější skladby přijedou zahrát do pražského klubu Nová Chmelnice. 

Doprovázet je budou španělští oblíbenci Avalanch s neskutečným americkým bubeníkem Mikem Terranou a baskytaristou skupiny Gamma ...

Občané pozor! AVATAR přijíždí do Zlína a my pro vás máme soutěž...

...o setkání s kapelou a vstupenky na koncert!

Královská výsost země AVATAR a jeho elitní orchestr poctí naši zemi svou návštěvou! Další spektakulární show ve jménu panovníka přivezou za pár dní do Zlína.

Vy máte nyní jedinečnou možnost vyhrát exkluzivní setkání s kapelou a k tomu volný vstup na koncert, který se uskuteční už 1. února ve zlínské sportovní hale Euronics.

Co proto musíš udělat? 

Stačí nám poslat správné odpovědi na soutěžní...

SABATON chystají na YouTube vlastní historický kanál!

Švédská válečná mašina SABATON je známá svými texty, jež jsou motivované příběhy různých hrdinů a událostí z historie. 7. února 2019 navíc rozjedou i svůj vlastní historický kanál na YouTube.

Kapela Sabaton se spojila se známým historickým dokumentaristou Indym Neidellem a pořadem TimeGhost, aby vytvořili SABATON HISTORY Channel, kde budou vycházet epizody, které zabrousí do historických témat jednotlivých skladeb kapely.

Bude to pecka, tak se prozatím mrkněte n...

Norská SIRENIA v březnu zavítá v rámci své tour do Prahy.

Doprovázet je budou ELYOSE a ALIGHT.

Symfonic metalová SIRENIA vydala v říjnu 2018 novou desku Arcane Astral Aeons, s níž koncem roku absolvovali turné po Evropě. Nyní jsou připraveni vydat se na druhou část Arcane Astral Aeons European Tour. 

Novinkový opus, který je opravdu rozmanitý a plný epických melodií i surového metalového zabarvení přijedou představit 8. března do pražského klubu Nová Chmelnice.

Speciálními hostem bude industrial metalo...

Další kapelou pro ROCK HEART budou VISONS OF ATLANTIS

Skupina VISIONS OF ATLANTIS pocházející ze sousedního Rakouska, založená v roce 2000, hrající převážně symfonic-metalové skladby, zní naprosto úchvatně v podání Clémentine Delauney a na festivalu ROCK HEART, který se koná v překrásném prostředí zámeckého parku, to bude naprosto neopakovatelné!

Nenechte si ujít tuto symfonic-metalovou partu s úchvatným vokálním zpěvem charismatické Clémentine Delauney. 

Jejich další strhující vystoupení plné emotivních textů a pořádným met...

Bloodbound ohlašují TOUR OF THE DRAGON EMPIRE! V březnu se zastaví také v Praze.

Švédské power metalové komando BLOODBOUND na hudební scéně neustále stoupá a sílí a fanouškovská základna pořád roste. 

Nicméně kapela nepolevuje a už v březnu se BLOODBOUND ozbrojen svým zbrusu novým albem vydá na TOUR OF THE DRAGON EMPIRE se zastávkou také u nás.

Jak už to bývá u Bloodbound zvykem, můžete se těšit na silné chytlavé refrény a nové hravé melodie. 

Tak si to nenechte ujít! Síla a melodie Bloodbound se rozezní 23. března v pražském klubu Nová ...

Speciálním hostem ALESTORM na SKALSTORM Tour budou kovboji BOOTYARD BANDITS!

Piráti ALESTORM jsou připraveni opět spojit síly s kapelou SKÁLMÖLD a už v únoru vyráží na druhou část SKÁLSTORM TOUR. 

Po jejich mimořádném úspěchu v loňském roce, kdy vyplenili místa jako Bukurešť, Miláno, Limoges, Bolognu a Lisabon, se tito bukanýři znovu vydávají na cestu po Evropě.

Skotští piráti ALESTORM znovu napnou plachty na podporu svého pátého alba "No Grave But the Sea", zatímco islandští vikingové SKÁLMÖLD se vrací s pátým opusem "Sorgir", který byl vydán v ř...

Finská melodeathová star CHILDREN OF BODOM vydá už v březnu novou desku

...kterou představí živě na festivalu Masters of Rock!

Desáté studiové album velikánů CHILDREN OF BODOM nese název "Hexed" a vyjde na svět už 8. března 2019 prostřednictvím Nuclear Blast Records. Nový opus nabízí jedenáct zbrusu nových songů plus bonusy.

Jedním z nových singlů je „Under Grass and Clover“ ke které frontman Children Of Bodom Alexi Laiho říká: „Píseň Under Grass and Clover jsem si oblíbil od první chvíle, kdy byla napsána. Je rychlá, melodická, temná a heavy, ale...

Archiv aktualit