Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Karel XII. se po 300 letech vrátil do svého království, aby blahopřál švédským SABATON

...k úspěchu alba, jež nese jeho jméno!

Album »Carolus Rex« získalo ve své domovské zemi Švédsko čtyřnásobné platinové ocenění a v novém exklusivním videu můžete vidět, jak král cestuje po švédské krajině, aby předal platinové disky do rukou frontmana Joakima Brodena.

Mrkněte na video zde: 

Šesté studiové album Carolus Rex je dos...

Koncert OOMPH! se pro velký zájem přesouvá do Meet Factory!

Energie, sex appeal, živelnost, vzrušení to jsou typické prvky vynikajících hudebníků skupiny OOMPH!, kteří právě vyprodali březnový koncert v Nové Chmelnici. Pro obrovský zájem fanoušků o vystoupení kontroverzního metalového tria OOMPH! přesouváme koncert do Meet Factory. Industriální rock-metalová skupina z Německa vydá už 18. ledna nové album “Ritual”, které představí 29. března 2019 v pražském Meet Factory.Tak si nenechte živelnou show této trojice ujít!Přesunu...

Within Temptation už zítra v Praze! Máme pro vás program.

Holandská symphonicmetalová skupina WITHIN TEMPTATION s úžasnou zpěvačkou Sharon den Adel vystoupí v rámci evropské tour k novému albu už zítra v pražském Foru Karlín a věřte, že vás čeká opravdu úchvatná show!

Speciální hostem tohoto večera bude německá symphonic metalová kapela BEYOND THE BLACK v čele se skvělou vokalistkou Jennifer Haben!

Ovšem POZOR! Koncert Within Temptation je zcela vyprodán a vstupenky nebudou k dostání ani na místě konání.

Šťastlivci, kteří májí ...

Právě spouštíme prodej vstupenek na turné SOUBOJ REBELŮ – Tublatanka a Citron!

Tublatanka a Citron vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Československé hudební legendy se znovu sejdou, aby pokračovali ve fenomenálním úspěchu jarního turné, na kterém vyprodali jedenáct hal!

“Byl jsem z prvního našeho turné nadšený. Celým vystoupením Souboje Rebelů se line v prostoru úžasná chemie. Mezi Citronem a publikem, mezi Tublatankou a publikem a stejně tak mezi námi kapelami. Cítíte to všude kolem. Úžasný...

Máme pro vás termín jediné autogramiády Tarji v České republice!

 PONDĚLÍ 10. 12. 2018 v 10:30 hod. Nákupní galerie Šantovka, Olomouc

 Okouzlující zpěvačka Tarja navštíví příští týden Českou republiku s vánočními koncerty „For a Dark Christmas“ a vystoupí v těchto městech:

11.prosince OLOMOUC

12.prosince ZLÍN

13.prosince ZNOJMO

14.prosince OSTRAVA

Nenechte si ujít jedinečnou možnost, potkat se s metalovou královnou Tarjou Turunen a přijďte v pondělí do Šantovky v Olomouci!

Metalistou se buď narodíš anebo si tento žánr zamiluješ později!

Jak to měli členové německé družiny vlčáků POWERWOLF se dozvíte v reportáži TV Prima. 

Na začátku listopadu zavítali heavy vlci POWERWOLF do Prahy a ve vyprodaném Foru Karlín předvedli fanouškům velkolepou a energickou show! Nechyběla u toho ani TV Prima a vy se nyní můžete podívat na reportáž TOP STARU, kde moderátor Tomáš Kraus kapelu vyzpovídal. Poslední album Powerwolf se jmenuje THE SACRAMENT OF SIN a tak byla nasnadě otázka, jaké jsou jejich hříchy. 

A tohle...

KREATOR a DIMMU BORGIR už tuto neděli v pražském Foru Karlín!

POZOR, začátek už v 18:00!

Němečtí thrashoví titáni KREATOR a norský symfonický black metalový gigant DIMMU BORGIR spojili své síly a vyráží na velkolepé turné po Evropě a už v neděli 9. prosince představí svou monstrózní show také v Praze.

Doprovázet je bude americká hardcorová parta HATEBREED a death metalouvá supergroup BLOODBATH.

Tato skvostná čtveřice kapel v čele s KREATOR a DIMMU BORGIR rozduní 9. prosince Forum Karlín v Praze! 

Bu...

Přinášíme program na nedělní koncert rock-metalové kapely IMMINENCE!

Čerstvá energie ze Švédska IMMINENCE, která je známá svým moderním pojetím "post-metalcore" zavítá už tuto neděli 9. prosince do Prahy. 

Tato pětice mladíků v čele s neuvěřitelným zpěvákem Eddiem Bergem je připravena to pořádně rozjet, tak se o tom přijďte přesvědčit do klubu Nová Chmelnice!

Doprovázet je bude německá melodická post-hardcore parta BREATH ATLANTIS a úderná melodic hardcore kapela OUR MIRAGE.

Tak přijďte si užít tvrdou muziku pln...

Vstupenky na MASTERS OF ROCK můžete ode dneška koupit také na pobočce Pragokoncertu v Praze

Čtyři dny plné té nejlepší rockové a metalové muziky, přátelství a zábavy – to je Mastres of Rock! 

Už XVII. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice proběhne od čtvrtka 11. do neděle 14. července 2019 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Mezi první potvrzené účinkující patří:

WITHIN TEMPTATION, DREAM THEATER, STEEL PANTHER, ELUVETIE, GAMMA RAY, CHILDREN OF BODOM, AMARANTHE, SOULFLY, SATYRICON, DEATHSTARS, ...

Archiv aktualit