Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Zakladatel, skladatel a frontman KISS Gene Simmons...

...vás zve v následující video pozvánce na svou sólo show na festivalu Masters of Rock!

 

Headlinerem posledního dne festivalu Masters of Rock bude jedna z největších osobností rockové historie, zakladatel nesmrtelné hardrockové legendy KISS, GENE SIMMONS. 

Legendární baskytarista Gene Simmons v loňském roce zformoval vlastní sólový band a vůbec poprvé vystoupí sólově v Evropě a nám je ctí, že tuto sestavu můžeme přivítat právě v České republice.

Máme tu vítěze prestižní soutěže ROCK MAX 12...

...kteří se vám představí na Masters of Rock ve Vizovicích 

Do letošního kola soutěže rádia ROCK MAX se probojovalo 12 finalistů a jejich videoklipy si to „rozdaly“ v měsíc trvající bitvě na facebooku rádia o lákavé ceny. O pořadí rozhodovala přízeň fanoušků a ta nakonec rozhodla o výsledném pořadí. 

Celkovým vítězem se stala mladá heavy-metalová kapela DONOR, na druhém místě skončili ROUTE TO THE OTHER SIDE a na třetím GOC. Tyto kapely se probojovaly a...

Vítěz soutěže Radegast Líheň vystoupí na Masters of Rock

Velké finále Líhně završila svým triumfem polská kapela HURROCKAINE z Katowic. 

Tato výrazně energická, melodická alt-rocková kapela s velkou dávkou drzosti, propojuje styly hard rock a post grunge. Neotřelý projev, charisma, profesionální přístup, stejně jako neutuchající tvůrčí vášeň, která vychází z těchto mladých hudebníků je skutečnou perlou mezi současnými rockovými skupinami. Jejich vystoupení je skutečný gejzír energie a osvěžujícího rock'n'rollvého umění. 

..a pokračujeme! Další kapely na Rock Face Stage!

AS THEY RISE

Vznik kapely se datuje v prosinci 2015, avšak kapela se formovala už delší dobu. Svoji finální podobu nabyla až příchodem posledního člena, bubeníka. V současnosti se kapela věnuje hudební tvorbě a v blízké době můžete očekávat množství novinek :) Tím bude album, na kterém bude směs různých odnoží core a melodic metalu, ale převážně core;) takže se rozhodne máte na co těšit!

www.bandzone.cz/_94676

Další várka kapel na Rock Face Stage festivalu Masters of Rock je tady!

ALŽBĚTA

Novobydžovská rockmetalová kapela Alžběta hrající spolu od roku 2011 přijede poprvé do Vizovic a představí písně z posledního CD "Zastavte kolotoč" i prověřené starší kousky. 

www.alzbeta.org

BY THE WAY

Česká kapela BY THE WAY se žánrově řadí do pop-punku / pop-rocku. Na kontě má jedno anglické studiové album z roku 2014 a dalších několik singlů. Hraje písně výhradně z vlastní produkce a od roku 2016 ...

Metalová královna Doro má nový klip k singlu „All For Metal“

První song německé královny heavy metalu z chystaného dvojalba „Forever Warriors/Forever United“ je venku! Novinku doprovází majestátní klip, který vystihuje samotnou podstatu metalu a vznikl kompletně v produkci Spark TV.

Více na: www.spark-rockmagazine.cz/doro-ma-novy-klip-k-singlu-%E2%80%9Eall-for-metal%E2%80%9C-je-z-dilny-spark-tv-0

Právě spouštíme předprodej vstupenek na koncert AMORPHIS & SOILWORK!

Finští metaláci AMORPHIS a švédští deathmetaloví melodici SOILWORK vystoupí v rámci European tour 2019 ve zlínském klubu Masters of Rock Cafe 27. ledna 2019.

 

Speciálními hosty společného turné bude ukrajinská progressive metalová hvězda JINJER a němečtí metalisti NAILED TO OBSCURITY.

 

Od této chvíle si již můžete zakoupit vstupenky na koncert na www.mastersofrock.cz za zaváděcí cenu 690 Kč, platnou do 31. srpna...

AMORPHIS & SOILWORK spojili síly a začátkem roku vyráží na společné turné

...Zastávku budou mít i ve Zlíně!

 

Finští náladotvůrci AMORPHIS vydaly 18. května 2018 nesmírně úspěšné album "Queen Of Time". A to už je pádný představit nové hymny živě na pódiu! Proto metaláci z AMORPHIS naplánovali evropské turné, na které se vydávají společně s švédskými vizionářskými metalisty SOILWORK, jež v současné době tvrdě makají na dalším albu. Bude to jejich vůbec první turné s novinkovým albem a už se nesmírně těší, až nový ...

Dnes vyšlo rockové dračici TANJI nové EP STÍN!

Minialbum obsahuje tyto skladby a je to vlastně malá ochutnávka před vydáním nové studiovky:

STÍN – zbrusu nová píseň.

MÁ ZPOVĚĎ – z desky Citron Rebelie Rebelů

POJĎ A HÁDEJ – zbrusu nová píseň

ZADRŽ TEN ČAS – remake z první sólo desky Tanji

NAD HLAVOU LÉTÁ ROKENROL –“live” remake z první sólo desky Tanji

Zcela nové písničky s letitými hity Tanja představí na festivalu Masters of Rock a také na řadě dalších letních festivalů!

Archiv aktualit