Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Nevyhráli jste o víkendu Meet&Greet se Sepulturou? Můžete si jej koupit!

SEPULTURA již tuto sobotu rozduní halu Euronics ve Zlíně s posledním albem "Machine Messiah" a zarytými hity z let minulých. Kdo z vás chtěl o víkendu na rádiích vyhrát Meet&Greet a nepodařilo se, nemusí zoufat.

Setkání lze také zakoupit přes eshop kapely na http://future-beat.com/artist.cfm?id=3902.

A vy, co ...

Den kdy se zrodil heavymetal!

Mrkněte na reportáž o vzniku nejoblíbenějšího metalového žánru!

Metalheads, mrkněte na povedenou reportáž z portálu Stream.cz, která shrnuje začátky vůbec nejhranějšího žánru metalu, který položil základy všem odnožím. Hlavní kapelou, která tento boom zapříčinila, byla BLACK SABBATH. Pro frontmana Ozzyho Osbournea svého času působil také kytarista Zakk Wylde, který později založil BLACK LABEL SOCIETY. Koncert této americké party můžeme vidět 18. března v Malé sportovní hale v Praze. Pře...

POZOR SOUTĚŽ! Vyhraj meet & greet s kapelou SEPULTURA!

Metalheads zbystřete! Od 17.do 18.února bude v rádiu Rock Max probíhat víkend se Sepulturou a vy můžete soutěžit o VSTUPENKY a OSOBNÍ SETKÁNÍ S ČLENY LEGENDÁRNÍ BRAZILSKÉ SKUPINY SEPULTURA.

Co pro to musíš udělat? STAČÍ POZORNĚ POSLOUCHAT tuto sobotu a neděli rádio ROCK MAX!

Nepropásni tuto příležitost!

...

Famózní kytarista AXEL RUDI PELL přijíždí do Prahy a Zlína!

Jako speciální hosté ho na turné doprovodí The Unity a Chris Bay!

Silný příběh a atmosféra, strhující melodický heavy metal, to vše nabízí legendární kytarista AXEL RUDI PELL se svou kapelou. Nové, již sedmnácté album » KNIGHTS CALL « vydává koncem března. Bude plné strhujícího melodického heavy metalu a rozmanitých tónů za doprovodu perfektního hlasu charismatického zpěváka Johnnyho Gioeli a bubeníka Bobbyho Rondinelli. Představení nového alba se uskuteční 19.října v Praze v Paláci Akr...

POZOR! Brněnský koncert Česko-Slovenských legend Citron a Tublatanka...

...je kompletně vyprodán! Přidáváme další představení!

Koncert největších Česko-Slovenských legend hard and heavy - Tublatanky a Citron, který se koná 14. dubna v Sono Centru v Brně, se právě vyprodal!

Vstupenky na tento koncert nebudou k dostání ani na místě konání, ale nezoufejte! Pro velký zájem přidáváme další termín pro Brno, a to 15. dubna na stejném místě v Sono Centru.

Těšíme se na Vás!

Předkapelou koncertu THE EXPLOITED ve Zlíně budou BARRICADE!

THE EXPLOITED navštíví vůbec poprvé město Zlín! Klubový koncert této punkové legendy se uskuteční 22. dubna v klubu Masters of Rock Café.

Nenechte si ujít neřízenou punkovou střelu pod vedením frontmana Wattie Buchana!

Předkapelou tohoto večera bude hardcorová kapela BARRICADE z Kroměříže, která působí téměř 30 let! Tak si to nenechte ujít!

SPARK zveřejnil report z tiskové konference Citron a Tublatanky, mrkejte!

www.spark-rockmagazine.cz/cesko-slovensky-souboj-rebelu-citron-a-tublatanka-na-spolecnem-turne

...

POZOR SOUTĚŽ! Vyhraj meet & greet s kapelou SEPULTURA!

Metalheads zbystřete! Tento víkend od 17.do 18.února bude v rádiu Čas Rock probíhat soutěž o nezapomenutelný zážitek: VSTUPENKY a OSOBNÍ SETKÁNÍ S ČLENY LEGENDÁRNÍ BRAZILSKÉ SKUPINY SEPULTURA.

Co pro to musíš udělat? STAČÍ POZORNĚ POSLOUCHAT tuto sobotu a neděli Rádio ČAS ROCK.

Nepropásni tuto příležitost!

Mrkněte na tourtrailer SHAKRY a nalaďte se na pražský koncert!

Hluboké melodie, výrazný hlas frontmana Marka Foxe, nápadné kytarové riffy a emotivní sóla – to jsou typické prvky hard rockové pecky Shakra. Už je to více než dva roky od vydání posleního alba, které zaznamenalo nebývalý úspěch. V domácích hitparádách této švýcarské party bodovalo na druhé příčce! Ale teď už se píše nová kapitola… SHAKRA je zpět s novými songy a hodlá světu představit zbrusu nové album »Snakes & Ladders«! Jedna zastávka turné bude věnována také České republice, a to 8. b...

Zveřejňujeme program pátečního koncertu ANNEKE VAN GIERSBERGEN's VUUR v Praze!

Už od GENTLE STORM očekávali fanoušci Anneke návrat k metalu, a ten je konečně tady! Nová kapela VUUR - překládaná z holandštiny jako "oheň" nebo "vášeň" vznikla, aby reprezentovala metalovou stránku úchvatné zpěvačky Anneke. Kapela své debutové album s názvem »In This Moment We Are Free« vydala 20. října a hodlá jej představit svým fanouškům v rámci turné UK & EUROPEAN TOUR 2018! Zastávka pro Českou republiku proběhne 16. února v klubu Nová Chmelnice v Praze. Předkapelou koncertu bude za...

Máme pro vás program koncertu SEPULTURA!

Spousta z vás se již určitě těší na blížící se koncert legendární partičky SEPULTURA, po přinášíme kompletní program. 

Zlínskou halu 24.února doslova rozduní brutální show této horkokrevné čtyřky z Brazílie a nebudou sami! Doprovodí je progresivní kapela OBSCURA, death metalisti GOATWHORE a deatcorové FIT FOR AN AUTOPSY. Tohle si prostě nemůžete nechat ujít! 

Začínáme už v 19.30 hod. TAK PŘIJĎTE VČAS!  

PROGRAM 

24.2.2018, Zl...

Podívejte se na reportáž TV Prima...

...ke společnému turné největších Česko-Slovenských legend hard and heavy - Tublatanky a Citron! 

Minulý čtvrtek v Praze proběhla tisková konference ke společnému turné CITRON a TUBLATANKY Souboj rebelů 2018, které svými koncerty v dubnu protne celou naši republiku. Exkluzivní záběry z tiskové konference přijel natočit také Tomáš Kraus se štábem TV PRIMA. Co na sebe hvězdy turné prozradili můžete shlédnout v záznamu sobotního TOP STARU zde (reportáž začíná v 11 minutě videa)…

Máme pro vás fotoreport z Hard Rock Cafe...

...z tiskové konference Citron a Tublatanky ke společnému turné Souboj rebelů 2018!

Minulý čtvrtek patřilo pražské Hard Rock Cafe kapelám Tublatanka a Citron. Tyto největší Česko-Slovenské legendy hard and heavy si zde pozvaly novináře, aby jim představily nejenom společné turné “SOUBOJ REBELŮ”, na které v dubnu vyrážejí, ale také zbrusu novou společnou píseň “SILNÍ A NEZLOMNÍ”.

Česko – Slovenskou píseň o přátelství a síle našich národu složil baskytarista Tublatanky Juraj Topor a...

Archiv aktualit