Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Plzeňský koncert Dirkschneider je beznadějně vyprodán!

Metalheads, koncert Udo Dirkschneidera, který se koná 4. listopadu v KD Šeříkovka v Plzni, je kompletně vyprodán! Ostravský koncert, který se koná 2. listopadu je také vyprodán – tak kdo bude chtít naposledy slyšet největší hity ACCEPT s originálním hlasem, neměl by dlouho váhat a pospíšit s koupí vstupenky na poslední volné koncerty v rámci turné BACK TO THE ROOTS TOUR PART II, které se konají 3. listopadu ve Zlíně a 1. prosince v Praze! Kapacita se bleskurychle naplňuje!

Kapela KREYSON je v životní formě a vyjíždí na "BEST OF KREYSON TOUR 2017"!

Láďa Křížek sestavil současný KREYSON se světoznámými muzikanty a představil kapelu ve hvězdné sestavě: kytary - Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) a Michal Kůs (EAGLEHEART), basová kytara - George Rain (CITRON, SEBASTIEN) a bicí - Mike Terrana (ex-RAGE, ex-TARJA).Jedna zastávka je také u nás ve Zlíně - 1.12. Zlín (Masters of Rock Café)

...

Máme výherce historicky prvního DVD KORPIKLAANI – „LIVE AT MASTERS OF ROCK“!

Metalheads, před časem jste soutěžili o první DVD Korpiklaanů, které se natáčelo na Masters of Rock. Sešla se velká spousta odpovědí, ale výherce mohl být jen jeden. Pro tentokrát měla štěstí Monika Prinzová ze Sušic. Výherkyni srdečně gratulujeme a posíláme zaslouženou cenu!

...

Plzeňský koncert DIRKSCHNEIDER – BACK TO THE ROOST se blíží vyprodání!

Fanoušci Udo Dirkschneidera, kdo z vás plánuje návštěvu koncertu BACK TO THE ROOTS PART II, s nákupem vstupenek v tuto chvíli rozhodně neváhejte! Plzeňský koncert hlásí posledních 40 ks dostupných vstupenek a na ostatní volné koncert v Praze a Zlíně jich také mnoho nezbývá. Ostravský koncert je vyprodán již delší dobu. Vstupenky jsou dostupné na tomto webu a ve všech sítích, tak si pospěšte!

Spouštíme prodej vstupenek na koncert reunionu RHAPSODY!

K oslavě dalšího kulatého výročí se původní jádro kapely RHAPSODY spojilo a vyráží na turné „20th Anniversary Farewell Tour“, v kterém se světu ukážou dohromady úplně naposled! Tento jedinečný koncert můžete shlédnout  9. března v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně. Tak si to nenechte ujít, bude to velkolepé!Vstupenky na koncert zakoupíte za zaváděcí cenu 690 Kč platnou do 15. prosince!

MORBID ANGEL zrušili turné a nepřijedou na Zimní Masters of Rock!

Kapela MORBID ANGEL se vyjádřila, že musela zrušit celé nadcházející turné kvůli potížím s pasem a ministerstvem zahraničí USA. Bohužel mezi tyto termíny spadá také Zimní Masters of Rock, který se koná 2. prosince. Kapela tedy na tomto festivale bohužel nevystoupí, děkujeme za pochopení.

SEPULTURA v únoru rozduní Masters of Rock Café a představí nové úspěšné album!

Brazilský kmen nestárne a stále je plný energie a nápadů. Po téměř čtyř letech se legendární  seskupení opět pustilo do práce, aby pro své fanoušky vytvořilo další masterpiece. A tak se taky stalo! SEPULTURA rozhodně neztratila dech a jejich nové album »Machine Messiah« se ve spoustě zemích dostalo na první příčky prodejnosti. A tak máme i po třiceti letech působení další skvělou desku, kterou vám chce SEPULTURA po brutálním vystoupení na Masters of Rock předvést v celosvětovém klubovém ...

RHAPSODY se vrací v původní sestavě, jejich reunion uvidíte ve Zlíně!

Počátky nejznámější kapely hollywood metalu se datují od roku 1993. V roce 2007 se tehdejší Thundercross pod vedením přejmenovali na Rhapsody a vydali první album. Rozdělení těchto tvůrců proběhlo v roce 2011, kdy si Alex ponechal původní název RHAPSODY OF FIRE a Luca Turilli si svou jedinečnou muziku tvořil pod názvem LucaTurilli's Rhapsody. Nyní je to už 20 let od vzniku tohoto jedinečného hollywood metalu, který je ovlivněn velikány jako Vivaldi, Bach, Beethoven a Paganini. K oslavě dalšíh...

Olomoucký koncert TARJI je vyprodán – pro velký zájem přidáváme další představení!

Fanoušci metalové královny jásejte! Komu se nepodařilo zakoupit vstupenky na olomoucký koncert Tarji v rámci „Dark Christmas“, který se koná 10. prosince, má nyní druhou šanci. Pro velký zájem přidáváme v tomto městě další představení, a to 11. prosince. Pražský koncert je stále v prodeji. Tak neváhejte a pospěšte si s koupí vstupenek, velmi rychle mizí! Nenechte si ujít TARJU a její exkluzivní představení zbrusu nového alba  »From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)« za dopr...

HELLOWEEN v rozšířené sestavě vydali singl „Pumpkins United“!

Turné „Pumpkins United World“ tour se pomalu stává celosvětovou senzací! Zprávy o spojení Andyho, Michaela, Kaie, Weikiho, Saschi, Markuse a Daniho obletěly svět a způsobily přímo otřesy v metalovém světě. V Mexiku je uvidí 10.000 lidí, v Braziílii 16.000, v Chile 9.000, v Německu 6.000, Itálii 8.000, Španělsku 14.000 a Praze 12.000! Chlapci už se nemůžou dočkat, a tak napsali společnou exkluzivní skladbu, jak jinak než s názvem „Pumpkins United“, tak si ji poslechněte!

...

Původní sestava RAGE – REFUGE znovu pohromadě a LIVE na festivalu ROCK HEART!

Milovníci německé kapely RAGE se můžou těšit na Rock Heart v Moravském Krumlově. Zpěvák a jediný setrvávající člen původního složení, basák Peavy Wagner, vzal zpátky kytaristu Manniho Schmidta a bubeníka Chrise Efthimiadise. Fanoušci sestavy RAGE si zde jistě přijdou na své a rádi zavzpomínají na léta 1988-1993 spolu s prvními hity světově úspěšné kapely. A nejen to! Refuge vydají v červnu příštího roku novou a zároveň poslední desku ve své kariéře. Takže v Krumlově dojde i na představen...

Festival Rock Heart navštíví metalový kytarista GUS G!

Kytarista , který hrál po boku Ozzy Osbourna dlouhých 8 let a je zakládajícím člen skupiny Firewind! Nenechte si ujít tohohle kytarového virtuóza na festivalu ROCK HEART!

...

Archiv aktualit