Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Máme pro vás fotoreport z nejvíce navštíveného koncertu...

...společného turné Tublatanky a Citronu. Zlínská hala Euronics praskala ve švech a atmosféra stála za to! Děkujeme rockeři!

V sobotu se ve Zlíně uskutečnil již devátý koncert turné “Souboj rebelů”, na kterém Citron a Tublatanka dopředu vyprodávají haly téměř jako na běžícím pásu 

Oslava 50 let legendárních JETHRO TULL už zítra v Ostravě a ve čtvrtek v Praze

Člen britské legendy Jethro Tull a nenapodobitelný kytarista Martinem Barre, chystá oslavu 50. výročí a chce to společně se svými fanoušky patřičně oslavit.

V rámci tour „50th Anniversary Celebration – Best of JETHRO TULL“ si připravili speciální set sestavený pouze z hitů JETHRO TULL a můžete se opravdu těšit na originální a skvěle propracovanou show.

Přijďte si užít tento skvělý a pohodový koncert s největšími hity velké hvězdy minulého století!

Těšíme se na vás zítra ...

Němečtí heavy metaloví giganti Powerwolf jsou zpět!

Vlci z POWERWOLF po svém neúnavném boji dosáhli takových úspěchů jako žádná heavymetalová skupina už dlouho nedosáhla. Dobyli první příčky hitparád, stali se jednou nejprodávanější německou kapelou, a navíc získali hordy nových fanoušků. 

Nyní je čas pro novou kapitolu! A to, v pořadí již sedmé studiové album "THE SACRAMENT OF SIN", které nabízí tucet kovových žalmů.

Powerwolf začali na novém albu pracovat ve Fascination Street Studios ve Švédsku na začátku letošního ...

Forrest Jump jsou další potvrzenou kapelou na Rock Face Stage festivalu Masters of Rock!

Letošní eponymní album dorazí na Rock Face Stage festivalu Masters of Rock představit crossoveroví FORREST JUMP. Ve svém setu nevynechají žádný ze stěžejních songů svého sedmnáctiletého působení a na přetřes zcela určitě přijdou i nové skladby. Chybět tak nebudou klipovky Opratě, 160628 nebo zbrusu nová Na dotek.

FORREST JUMP v současné době tvoří David Nevěčný (bicí), Marek Loučka (basa), Mira Kosa (kytara), Adam Žmolík (kytara) a Pepa Michálek (hlas), kterého můžete mim...

Spouštíme prodej vstupenek na letošní Winter Masters of Rock

Na závěr roku pro vás již tradičně připravujeme zimní variaci velkolepého open air festivalu MASTERS OF ROCK – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK. Letošní již XIV. ročník se uskuteční 1. prosince ve zlínské sportovní hale Euronics.

Prvním potvrzeným účinkujícím je legendární kapela Nazareth, která zde zároveň oslaví 50 let na hudební scéně!

Tato chladivá variace kultovní pařby tvrdé muziky vám umožní slyšet v jeden den a na jednom místě spousty nadupaných kapel, které vám oznámíme již brzy...

Zítřejší koncert Česko-slovenských legend Citron a Tublatanka ve Zlíně je vyprodán

Zlínská hala Euronics hlasí dopředu vyprodáno a vstupenky na tento koncert nebudou k dostání ani na místě konání! 

Děkujeme rockeři!

Tublatanka a Citron se na Vás těší!

...

Metalheads zbystřete! Oznamujeme termín Zimního Masters of Rock 2018...

 ...a prvního účinkujícího! Legendární Nazareth zde oslaví 50 let na hudební scéně!

Jak už to bývá zvykem, tak i letos nás kromě letního festivalu Masters of Rock ve Vizovicích čeká také jeho chladnější variace – Zimní Masters of Rock! Již XIV. ročník této kultovní pařby vám opět přiveze spoustu nadupaných kapel, a to v jeden den! 

 Poznačte si do svých diářů datum 1. prosince 2018, protože právě na tento den připadá letošní ročník jednodenního festivalu, kdy se...

Axel Rudi Pell vydal nové album s názvem 'Knights Call'...

Německý power metalový kytarový virtuóz Axel Rudi Pell vydal koncem března nové album "Knights Call" prostřednictvím Steamhammer / SPV.

Nové, již sedmnácté album představí Axel Rudi Pell na podzim i u nás a to 19.října v Praze v Paláci Akropolis a 20. října ve Zlíně v klubu Masters of Rock Café. Čeká vás silný příběh a atmosféra, strhující melodický heavy metal, tak si to nenechte ujít!

Turné – Souboj rebelů 2018 pokračuje...

...a tento týden máme před sebou další 3 společné koncerty Citron a Tublatanka

Dnes se potkáme v Českých Budějovicích. Ale pozor! Koncert už je dlouho dopředu vyprodaný a vstupenky nebude možno zakoupit ani na místě konání.

Zítra se uvidíme v Plzni, kde budou vstupenky k dispozici i na místě v Hale Lokomotiva.

Pozor! Na sobotní koncert ve zlínské Hale Euronics je v prodeji POLEDNÍCH 50 VSTUPENEK!

Tak to nepropásněte a přijďte si užít další nadupan...

Archiv aktualit