Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Oznamujeme další kapely na Zimním Masters of Rock.

Do Zlína dorazí symfonická SIRENIA a VISION OF ATLANTIS!

Norská hudební skupina hrající symfonický metal s příchutí gotiky -SIRENIA- se představí v nové sestavě a s novou zpěvačkou Emmanuelle Zoldan vystoupí na zimní variaci Masters of Rock.

Další potvrzenou kapelou jsou rakouští symfonici VISION OF ATLANTIS s úchvatným vokálním duem Siegfriedem Samerem a charismatickou Clémentine Delauney.

Letošní Zimní Masters of Rock bude plný metalového náboje a ode...

Mrkněte na exkluzivní rozhovor Spark TV...

...s finskou metalovou kapelou AMORPHIS a nalaďte se na jejich show na Masters of Rock 2018

Hlavním tématem rozhovoru je novinkové album "Queen Of Time".

Více na http://www.spark-rockmagazine.cz/amorphis-%E2%80%93-nove-album-byla-makacka-mrknete-na-exkluzivni-rozhovor-spark-tv

Představujeme nové vizuály vratných kelímku...

... navržené speciálně pro Metalfest open air 2018!

I v průběhu letošního Metalfestu v Plzni budeme myslet na životní prostředí, a tak budeme pivko čepovat do vratných, zálohovaných kelímků s očkem na připnutí za řemen nebo kapsu. 

A nebudou jen tak ledajaké. Speciálně pro IX. Ročník Metalfestu byly navrženy tyto unikátní kelímky.

Vratná záloha bude tradičně 50,- Kč. Kelímky bude možné vyměnit při nákupu nového piva nebo vám bude ve výkupně vrácena...

AVATAR včera zveřejnil nový klip s poselstvím přímo od krále

Nové hudební video “The King Welcomes You To Avatar Country” je skladba z nejnovějšího alba “AVATAR COUNTRY“, které vyšlo v lednu letošního roku.

 Vzkaz od krále:

„Občané! Pokud předchozí zprávy nebyly dostatečně jasné, král králů, nad všemi králi vládnoucími v království králů, se rozhodl promluvit přímo ke svému lidu a nechává se slyšet, že jste srdečně vítáni v AVATAR country!" 

Kluci z Powerwolf navštívili Prahu a TV Prima byla u toho!

Německá družina vlčáků POWERWOLF, již brzy vydá nové album. K této příležitosti k nám do České republiky přijeli kytarista Matthew Greywolf a klávesák Falk Maria Schlegel a celé dva měsíce před vydáním, představili novou desku "THE SACRAMENT OF SIN" novinářům.

Nechyběl u toho ani moderátor Tomáš Kraus, který pro vás získal exkluzivní rozhovor. Kluci z Powerwolf se totiž rozpovídali i o svém soukromí, tak mrkněte na reportáž TOP STARU a dozvíte se mimo jiné, jací metalisti jsou doma....

Představujeme další trička a tílka,...

... která si budete moci zakoupit na letošním Metalfestu!

A myslíme samozřejmě i na dámy! Právě něžnému pohlaví jsou určené tílka se zbrusu novými visuály :-)

Všechny motivy triček, tílek a dalších kousků oblečení a jiných předmětů s vizuály festivalu Metalfest Open Air Plzeň si budete moci zakoupit na místě konání v našem merchandisovém shopu a po festivalu i na našich stránkách www.mastersofrock.cz! 

Zveřejňujeme program autogramiád na METALFEST OPEN AIR!

Jako obvykle jsme pro fanoušky Metalfestu ve spolupráci s kapelami připravili oblíbené autogramiády! Letos je jich opět velké množství a na své si přijdou i fanoušci headlinerů jako Nightwish, Apocalyptica, Accept nebo Eluveitie!

Tak metalheads, mrkněte na to a nezapomeňte si připravit podpisová CD a další suvenýry. Spoustu z nich si můžete zakoupit také na místě, v našem merchandise shopu, společně s originály triček a dalšími předměty jednotlivých kapel! 

Pro...

Folk metalová ARKONA zavítá v září do Prahy

Ruská Arkona, která v loňském roce oslavila patnáct let na hudební scéně si na začátku letošního roku nadělila nové album "Khram". Tato deska je již osmou v pořadí a pokračuje tam, kde minulé album "Yav" skončilo. Arkona se ještě více ponořila do metalových krajností – zřetelné a hluboké písně, epické kompozice a atmosféra snů poskytují skutečně úchvatné melodie a opravdový zážitek.

Němečtí rockoví veteráni BONFIRE vystoupí na podzim ve Zlíně!

Melodické hard rockové skladby, podmanivý a svižný rytmus kytar, pronikavé vokální melodie to jsou typické prvky německé 5členné party Bonfire.

Tato legenda z Ingolstadtu, kterou založil a vede dodnes Hans Ziller, za svou pětačtyřicetiletou kariéru odehrála už více než 1.500 koncertů po celém světě a prodala přes 6,5 milionů alb.

Za celou dobu působení formace Bonfire se za mikrofonem vystřídala řada zpěváků, mezi nejvýraznější patřil například Claus Lessmann nebo David Reece ...

Archiv aktualit