News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

Spouštíme prodej na megakoncert Dream Theater!

Progresivní hudební titáni s miliony prodaných alb a také dvakrát nominovaní na cenu Grammy, DREAM THEATER, s nadšením oznámili evropskou část "Evening with" turné, jež bude oslavovat nejnovější album "Distance Over Time", ale také významný milník kapely, 20 let od vydání uznávané desky Metropolis Part 2: Scenes From A Memory.

Kytarista John Petrucci komentuje: „Díky ohromně pozitivním reakcím na "Distance Over Time" se opravdu těšíme, až některé ze sk...

Martin Barre, kytarista Jethro Tull, vás zve na své koncerty v České republice!

Vynikající kytarista a spoluzakladatel Jethro Tull, MARTIN BARRE, zavítá už 15. října do pražského Paláce Akropolis a o den později 16. října do Garage v Ostravě, kde v rámci "An Evening of Blues – Rock - Tull" představí jak svou sólovou tvorbu, tak staré fláky z repertoáru Jethro Tull v originální a neopakovatelné show!

Tak si to nenechte ujít a přijďte si poslechnout největší hity Jethro Tull!

Kytarista The Unity Henjo Richter vás zve na blížící se koncerty v Praze a ve Zlíně!

Melodická kometa THE UNITY vyráží už za pár dní na vlastní tour RISE LIVE 2019 a nové pecky z aktuálního alba RISE přivezou také k nám. Těšit se na ně můžete 25. října v pražském klubu Nová Chmelnice a o den později 26. října také ve Zlíně v Masters of Rock Café.

Speciálním hostem obou koncertů bude powermetalová skupina SYMPHONITY!

Tak si to nenechte ují a určitě dorazte!

VISIONS OF ATLANTIS s novým opusem vstupuje do celosvětových žebříčků!

Rakouští symfonici VISIONS OF ATLANTIS vydali své velkolepé sedmé album „Wanderers“ teprve 30. srpna a už nyní se objevuje na příčkách hudebních žebříčků po celém světě! Novinka dokonce překonala umístění předchozí desky The Deep & The Dark (2018) a stále pokračuje v cestě na vrchol! Gratulujeme!

Není se čemu divit, protože nová deska „Wanderers“ je plná návykově melodických skladeb, které vskutku překračují hranice symfonického metalu a navíc zdůrazňující neskutečnou...

Finští vampýři vydali v pátek 13. svou dvanáctou řadovku a přijedou ji představit do Prahy

Mistři gotického rocku THE 69 EYES už nás neskutečných 30 let dopují svou kvalitní muzikou a k oslavě tohoto významného data přichystali novou, v pořadí již dvanáctou, desku. Čerstvá novinka s názvem »West End« vyšla teprve před pár dny, v příhodný, vskutku magický a úplňkem zahalený pátek 13. a skládá se z jedenácti svižných rockových chorálů plných tíhy, temné nálady a několika zajímavých hostujících zpěváků, jako například Dani Filth z Cradle Of Filth, nebo Wednesday 13.  

ELUVEITIE pro vás natočili pozvánku a zvou vás na svůj koncert ve Zlíně!

Švýcarští mistři ELUVEITIE se na konci roku vydávají se svým novým albem na velkolepé turné napříč Evropou a nevynechají ani naši republiku. 7. prosince se k nám folkmetalová družina ELUVEITIE tedy opět vrátí a zlínskou Sportovní halu Datart (dříve hala Euronics) zahalí do tajemných odstínů. Tak se připravte na pořádnou dávku emocí, melancholie i agrese!Speciálními hosty bude italská parta potemníků LACUNA COIL a moldavská živelná formace INFECTED RAIN.Frontman ELUVEITIE Chrigel G...

All news