News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS vydali nové album a video! Naživo v PRAZE

...už v říjnu!

PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS, Fury – 4. 10. 2023, PRAHA, Storm

Kytarový mistr MOTÖRHEAD, PHIL CAMPBELL a jeho kapela PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS vydali dlouho očekávané, své již třetí album „Kings Of The Asylum“ a na oslavu vydání vám kapela posílá i nové live video ke skladbě 'Strike The Match'.


Skupina komentuje: "Jsme velmi rádi, že konečně můžeme odhalit naše třetí album "Kings Of The Asylum" a první s novým zpěvákem Joelem Petersem! Při natáčení videoklipu k našemu novému singlu "Strike The Match" jsme se skvěle bavili s našim Fan Club Bastard Crew v našem oblíbeném rockovém klubu Fuel v Cardiffu. Pouštějte si nás hodně, nahlas a s hrdostí!"


„Kings Of The Asylum“ v různých formátech si můžete pořídit >>ZDE<<


Mistr PHIL CAMPBELL a jeho kumpáni Rock´n´Roll prostě dokonale ovládají a předat vám ho v jeho mistrovsky zahrané, nejryzejší podobě, to je jejich jasným cílem! Přijďte natankovat rockové palivo do žil! 4. října do klubu Storm v PRAZE! Zazní zde nejen nové skladby, ale i to nej od slavných MOTÖRHEAD!
Speciálním hostem koncertu je anglická, old-school heavy-metalová kapela FURY!


Vstupenky na koncert jsou k dispozici na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz