Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

AMORPHIS a SOILWORK už v neděli přijíždí do Zlína.

Máme pro vás program!Finští náladotvůrci AMORPHIS a švédští heavy metalisté SOILWORK přijedou už tuto neděli 27. ledna do Zlína představit své nové hymny ze svých alb. A nebudou sami, doprovázet je bude ukrajinská progressive metalová hvězda JINJER a němečtí melodic death/doom metalisti NAILED TO OBSCURITY.Na koncert už však zbývá posledních pár lístků, tak si s nákupem pospěšte, ať vám tato čtveřici fantastických metalových kapel neunikne.AMORPHIS & SOI...

SOILWORK vydali teprve před pár dny novinkové album Verkligheten

...,které na hubeních žebříčcích stále stoupá!

Verkligheten – zbrusu nové a široce chválené album švédských vizionářů SOILWORK, které vyšlo teprve 11. ledna se umístilo na #10 pozici nejlepších německých alb. Úspěch sklízí i jinde, ve Velké Británii se album umístilo na hudebním žebříčku na #5 místě a v Indii na #15.

Vy máte skvělou příležitost slyšet toto album živě už tuto neděli ve Zlíně.

Soilwork se spojili s finskými náladotvůrci Amorphis a v rámci evropské tour ...

Němečtí powermetalisté BRAINSTORM vystoupí v pátek v Praze a v sobotu ve Zlíně

Máme pro vás program!

BRAINSTORM vydali na konci září novou desku s názvem "Midnight Ghost" a tu vám přijedou představit 25. ledna do pražského klubu Nová Chmelnice a o den později, 26. ledna, do Zlína do klubu Masters of Rock Café.

Čeká vás zbrusu nová show, smršť skvělých melodií a nespoutaná energie!

Speciálním hostem bude power metalová partička MOB RULES, která přijede s nabroušenými kytarami, skvělými melodiemi a působivým živelným vystoupením. A veče...

Už jste viděli nový videoklip rockové dračice TANJI?

TANJA v červnu roku 2018 vydala nové EP: Stín. Toto minialbum obsahuje tyto skladby (Stín, Má zpověď, Pojď a hádej, Zadrž ten čas a Nad hlavou létá rokenrol) a je vlastně malou ochutnávkou před vydáním nové studiovky. Aktuálně k titulní pecce "Stín", přichází s novým videoklipem! Co na to říkáte?

...

Slovenská SYMFOBIA s úžasným hlasem zpěvačky Eriky Strečkové se připojuje

 ...na soupisku Masters of Rock 2019!

Nitranská SYMFOBIA hraje, jak už název napovídá symfonický metal. V jejich tvorbě dominuje orchestrální aranžmá, výrazná kytarová sóla a sborové party. 

Od roku 2015, kdy vydala Symfobia své debutové album s názvem Way of the Queen, už kapela koncertovala také s velkými zvučnými jmény světové metalové scény jako Nightwish, Arch Enemy, Sabaton nebo Therion. A letos slovenská parta plánuje vydání 2. studiového alba, k...

Koncerty Brainstorm se blíží, a tak pro vám máme další pozvánku

...tentokrát na pražský koncert!

Němečtí powermetalisté BRAINSTORM dnes odstartují Midnight Ghost tour v německém Hamburku a za pár dnů přivezou velkou porci melodických linek také do Prahy a do Zlína.

Na jejich zbrusu novou show k poslednímu albu se můžete těšit 25. ledna v pražském klubu Nová Chmelnice a 26. ledna ve zlínském Masters of Rock Café!

Speciálním hostem budou power metaloví MOB RULES a oba večery odstartuje metalová formace GLORYFUL.

Teď už mrk...

TURILLI / LIONE RHAPSODY chystají nové album, které představí na festivalu Masters of Rock!

Italský symfonická metalová kapela Turilli / Lione RHAPSODY už před Vánoci zahájila práce na svém debutovém albu v Domination Studiu v San Marinu. Původní členové Rhapsody Luca a Fabio se dali skladatelsky dohromady po více než osmi letech a společně nahrávají novou hudbu, se kterou slibují zcela novou generaci symfonic metalu, obohacenou o nejmodernější zvuk.

A vy, tyto nové melodie můžete slyšet živě už letos ve Vizovicích na festivalu Masters of Rock 2019!

Věhlasnou dvo...

Mistra Dirkschneidera a jeho U.D.O. bude na tour doprovázet DEAD CITY RUINS!

Metalové monstrum U.D.O. vyráží na "STEELFACTORY WORLD TOUR 2019", aby představili novou desku, která je pořádně naditá říznými peckami!

Na jejich zbrusu novou show se u nás můžete těšit hned ve třech městech. 15. února vystoupí společně s Uriah Heep na BeatFestu v pražském Foru Karlín, o den později 16. února na headliner tour v ROCK CAFE SOUTHOCK v Jablunkově a 17. února ve zlínském klubu MASTERS OF ROCK CAFÉ.

Společně s U.D.O. dorazí na všechny tři akce jako speciální host ...

RHAPSODY OF FIRE budou na jejich tour doprovázet španělští AVALANCH

...s bubeníkem Mikem Terranou a baskytariskou Dirkem Schlächterem (Gamma Ray).

Italští mistři symfonického power metalu RHAPSODY OF FIRE se chystají na „THE EIGHTH MOUNTAIN TOUR“ napříč Evropou a 9. března se představí i českému publiku. 

Své nejslavnější skladby přijedou zahrát do pražského klubu Nová Chmelnice. 

Doprovázet je budou španělští oblíbenci Avalanch s neskutečným americkým bubeníkem Mikem Terranou a baskytaristou skupiny Gamma ...

Archiv aktualit