News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

U.D.O. už brázdí na svém „Game Over European Tour“ Evropu! V listopadu čekejte mistra

...Uda v PLZNI, ve ZLÍNĚ a v OSTRAVĚ!

U.D.O., EXISTANCE - 10.11.2022 PLZEŇ, KD Šeříkovka, 11.11.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café a 12.11.2022 OSTRAVA, GarageMistr metalu, nezničitelný metalový pracant a tahoun UDO DIRKSCHNEIDER už testuje sílu a kondici hlasivek svých fanoušků po Evropě! První část „Game Over European Tour“ jeho kapely U.D.O. je v plném proudu! Druhá část turné, která startuje v listopadu už se týká i nás, fanoušků v České republice! U.D.O. vám dorazí představit ...

Německá gothic-metalová kapela LORD OF THE LOST zahraje v říjnu v PRAZE!

Máme pro vás videopozvánku!

LORD OF THE LOST, NACHTBLUT, SCARLET DORN, Homecoming Tour 2022, 28.10.2022, PRAHA, Klub Storm

28. říjen letos spadá na pátek a nebude to jen tak obyčejný státní svátek, a tedy den nicnedělání. Kromě toho, že si jistě vzpomenete na vznik samostatného Československého státu (1918), můžete jít večer i na koncert! 28. 10. 2022 dorazí do PRAHY, klubu Storm kapela německá gothic-metalová banda LORD OF THE LOST!  

Hudba byla a stále je útě...

LEAVES EYES ruší své plánované evropské turné „The Last Viking European Tour 2022“!

Do PRAHY tedy nedorazí!

Těžké časy doléhají na všechny. Bohužel vám musíme oznámit, že po dlouhých diskusích se symphonic-metalová kapela LEAVES´ EYES i jejich management rozhodli ZRUŠIT evropské turné, plánované na listopad a prosinec tohoto roku. Proč k takovému závěru dospěli vám kapela vysvětluje ve svém prohlášení níže.

Prohlášení kapely: „Drazí, se zlomeným srdcem a hlubokým smutkem vám píšeme tuto zprávu. Vzhledem k tomu, že čelíme velkým logistickým problémům, rušení ko...

Videopozvánka na pražský koncert BRAINSTORM a RAGE je online!

BRAINSTORM, RAGE, TRI STATE CORNER – 21.10.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café a 23.10.2022 PRAHA, Rock Café

Ani na PRAHU, klub Rock Café nezapomněli metaloví veteráni RAGE a natočili videopozvánku na svůj říjnový koncert zde, v rámci „BrainRage Over Europe Tour“ s kapelami a svými dlouholetými přáteli BRAINSTORM a TRI STATE CORNER. „Brainrage Over Europe Tour 2022“ to je senzační spojení kapel BRAINSTORM, RAGE a TRI STATE CORNER se svými hudebními novinkami! Už brzy live!

21.10.2...

RHAPSODY OF FIRE se vrací do ČR! V dubnu 2023 zahrají ve ZLÍNĚ!

RHAPSODY OF FIRE – Glory For Salvation Tour 2023 – 21. 4. 2023 – ZLÍN, Masters of Rock Café

26. listopadu 2021 vydali italští králové symfonického metalu RHAPSODY OF FIRE své 13., kritikou velmi vysoce ceněné studiové album „Glory For Salvation“. Díky pandemii, která na 2 roky zastavila svět, však neměli šanci album představit živě. Až teď!

Konečně se nové epické skladby těchto metalových symfoniků mohou rozeznít naživo, RHAPSODY OF FIRE zamíří v rámci svého Evrop...

RAY WILSON ruší své plánované turné! Do BRNA ani do OSTRAVY tedy nedorazí!

Vážení přátelé, je nám to velmi líto, ale koncerty RAYE WILSONA, které se měly uskutečnit 13.10. v Brně, Sono Centru a 15.10. 2022 v Ostravě, hale Gong byly odvolány. Důvodem jsou logistické a osobní komplikace na straně umělce. Moc se všem fanouškům omlouváme za případné komplikace. Vstupenky můžete vracet v místech zakoupení, a to nejpozději do konce měsíce listopadu.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na viděnou na některých jiných koncertech, pořádaných naší agenturou...

All news