Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Zimní Masters of Rock

Jak už to bývá zvykem, čeká nás letos kromě letního festivalu Masters of Rock také jeho chladnější variace - Zimní Masters of Rock! Již XIII. ročník této kultovní pařby vám opět přiveze spoustu nadupaných kapel, a to v jeden den! Letošní ročník jednodenního festivalu se uskuteční 2. prosince ve sportovní hale Euronics ve Zlíně!

Hlavní hvězdou tohoto ročníku bude nejproslulejší bratrská dvojice v historii metalu – Max a Iggor Cavalerovi, kteří oslavují 20 let od vydání přelomového alba »Roots«, které svého času úplně změnilo metalovou hudbu a vůbec globální pohled na jeho nejtvrdší odnože. Tehdejší Sepulturu, kterou v roce 1984 založili bratři Cavalerovi, album »Roots« doslova vystřelilo mezi světovou špičku. Přímo z Maxova hrdla za doprovodu Iggorova nenapodobitelného bubnování tedy uslyšíte ono slavné "Roots, Bloody Roots" nebo "Ratamahatta". Nenechte si ujít jejich show Max and Iggor Cavalera se vrací! “Return to Roots"!

Ke slavným bratrům se v tento den přidá další velké jméno z thrash metalové odnože. Svou energii do vás v tento večer napumpují OVERKILL! Legendární OVERKILL tvoří pět silných členů. V čele zpěvák Bobby Blitz s jeho bestiálním hlasem, baskytarista Vernie, rytmická kytara Tailera a dravé bubnování nového člena Jasona Bittnera - toto spojení vás pořádně nakopne! OVERKILL působí už přes 35 let na metalové scéně a v popředí thrash metalové špičky, to je skutečně úctyhodný výkon.

Na Zimním Masters vás ale čeká také něco z jiného soudku! Špička severského melodického death  metalu, která neustále strmě stoupá na oblíbenosti, letos vydala zbrusu nové album »Winter's Gate« – jsou to INSOMNIUM! Jejich hloubavé a melodicky vyladěné songy z výraznými kytarovými sóly vám zastaví srdeční tep! Přijďte se zaposlouchat a užít si perfektní melodie a drsný projev zpěváka Niila, nebudete litovat.

Aby byl taky nějaký zástupce ryzího death metalu, svou LIVE show vám předvedou DESERTED FEAR! Představí vám svou třetí studiovku s názvem »Dead Shores Rising«, kterou vydali tento rok v lednu. Tak jestli jste na drsňárny, tohle je pro vás to pravé!

O FESTIVALU

místo konání: Sportovní hala Euronics (dříve Novesta), U Zimního stadionu 4286, Zlín
termín: 2.12.2017

Doprava

Železnice: Trať č. 331 Otrokovice – Zlín – Vizovice
Autobus: ze Zlína (16 km)
ze Vsetína (20 km)
z Luhačovic (20 km)
z Valašských Klobouk (33 km)
Silnice: I. třídy č.49 Zlín směr Valašská Polanka
Zlín směr Vsetín

Přehled vlakových a autobusových spojů naleznete na adrese IDOS.cz
Pokud se na festival dopravujete výhradně vlakem, připravili jsme pro vás jízdní řád linky Otrokovice – Zlín – Vizovice a zpět. Také letos zůstává v platnosti přímý speciál do Prahy v pondělí 17. července. Festivalové speciály jsou vyznačeny žlutě. Tento jízdní řád je také obsahem tištěné festivalové brožury, kterou je možno zakoupit na pokladně v místě konání.

Ubytování

Stravování

V průběhu festivalu je uvnitř festivalového městečka možnost využít mnoha restaurací s velkým výběrem hlavních jídel a stánků s klasickým, rychlým občerstvením.
- studená i teplá jídla
- rychlé občerstvení
- vegetariánská kuchyně
- stánky R. Jelínek
- čajovny
- pivo Pillsner Urquell, Radegast, Birell, Kingswood

Restaurace v blízkosti areálu

Pohostinství na Lapači, Říčanská 275, VIZOVICE 577 452 473
Restaurace, Říčanská 1178, VIZOVICE 602 516 568
Herna - Bar Frigo, nám. Palackého 361, VIZOVICE 577 452 245
Hospoda na náměstí, Náměstí TGM 138, VIZOVICE 577 453 420
Zámecká vrátnice, Palackého náměstí 354, VIZOVICE 577 212 567
Sport club, Palackého náměstí 354, VIZOVICE 724 217 917
Valašský šenk, Lázeňská 451, VIZOVICE 577 452 652
Herna - Bar Prima, Čtvrt A. Háby 394, VIZOVICE 577 454 180
Bar Corsica, Prostřední 1097, VIZOVICE 577 453 378
a nepřeberné množství restaurací, pizzerií, hostinců a barů v nedalekém Zlíně.

Předchozí ročníky: