News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Tickets

FREEDOM CALL

11.10.2019 19:00
MeetFactory - Praha 5

FREEDOM CALL

12.10.2019 19:30
Masters of Rock Café - Zlín

Jethro Tull’s Martin Barre & Band

15.10.2019 20:00
Palác Akropolis - Praha 3

DIE HAPPY

18.10.2019 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

Hardline

18.10.2019 20:00
Nová Chmelnice - Praha 3

DIE HAPPY

19.10.2019 19:00
Palác Akropolis - Praha 3

The Unity

25.10.2019 20:00
Nová Chmelnice - Praha 3

Arakain

25.10.2019 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

The Unity

26.10.2019 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

The Exploited

29.10.2019 19:00
Klub Storm - Praha 3

Kissin' Dynamite

01.11.2019 19:00
Nová Chmelnice - Praha 3

DESMOD + guest Realita

08.11.2019 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

THE 69 EYES

09.11.2019 19:00
MeetFactory - Praha 5

BEAST IN BLACK

12.11.2019 19:00
MeetFactory - Praha 5

DYMYTRY + host Černá

15.11.2019 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

Amon Amarth

17.11.2019 19:00
TipSport Arena - Praha 7

Black Star Riders

20.11.2019 19:00
Nová Chmelnice - Praha 3

Max & Iggor Cavalera

22.11.2019 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

Winter Masters of Rock

23.11.2019 11:15
Sportovní hala DATART (dříve SPORTOVNÍ HALA EURONICS) - Zlín

Delain

26.11.2019 19:00
Palác Akropolis - Praha 3

Vypsaná Fixa

29.11.2019 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

Kataklysm

30.11.2019 19:00
Sportovní hala DATART (dříve SPORTOVNÍ HALA EURONICS) - Zlín

U.D.O.

04.12.2019 20:00
Ideon - Pardubice

U.D.O.

05.12.2019 20:00
Garage - Ostrava

U.D.O.

06.12.2019 20:00
Sportovní hala - Hluk

Eluveitie

07.12.2019 19:00
Sportovní hala DATART (dříve SPORTOVNÍ HALA EURONICS) - Zlín

U.D.O.

07.12.2019 20:00
Kulturní dům Šeříková - Plzeň

TŘI SESTRY a HORKÝŽE SLÍŽE

12.12.2019 19:30
RT TORAX ARÉNA - Ostrava-Poruba

TŘI SESTRY + HORKÝŽE SLÍŽE

13.12.2019 19:00
Sportovní hala DATART (dříve sportovní hala Euronics) - Zlín

Tarja - Christmas Together

16.12.2019 20:00
Kongresové centrum - Zlín

Tarja - Christmas Together

17.12.2019 20:00
Kostel Panny Marie Sněžné - Olomouc

Tarja - Christmas Together

18.12.2019 20:00
Kongresové centrum Aldis - Hradec Králové

FLERET + host PREMIER

17.01.2020 20:00
Masters of Rock Café - Zlín

Double Crush Syndrome

23.01.2020 20:00
Klub 007 Strahov - Praha

Sabaton

26.01.2020 18:00
O2 arena - Praha

Uriah Heep

30.01.2020 20:00
KD Šeříková - Plzeň

Uriah Heep

31.01.2020 20:00
Kulturní dům - Havlíčkův Brod

Imminence

01.02.2020 19:00
Storm Club - Praha 3

Uriah Heep

01.02.2020 20:00
Garage - Ostrava

EQUILIBRIUM

02.02.2020 19:00
Nová Chmelnice - Praha 3

Marko Hietala

09.02.2020 20:00
Roxy - Praha

Hammerfall

13.02.2020 20:00
Forum Karlín - Praha 8

Dream Theater

15.02.2020 20:00
TipSport Arena - Praha 7

MISTER MISERY

21.02.2020 20:00
Klub 007 Strahov - Praha

RAGE

22.02.2020 20:00
Nová Chmelnice - Praha 3

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

24.02.2020 20:00
TipSport Arena - Praha 7

Rose Tattoo

06.03.2020 19:00
Palác Akropolis - Praha 3

Lordi

22.03.2020 20:00
Roxy - Praha

Magnum

01.05.2020 16:59
Nová Chmelnice - Praha 3

Visions of Atlantis

02.05.2020 19:00
Nová Chmelnice - Praha

METALFEST OPEN AIR

05.06.2020 12:00
Amfiteátr Lochotín - Plzeň 1

OSTRAVA V PLAMENECH

01.08.2020 12:00
Dolní oblast Vítkovice - Ostrava