News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Leaves´ Eyes

16.11.2021 19:30 (
)

Event detail

Symphonic-metalová ikona LEAVES´ EYES představí novou desku na podzim 2021 v PRAZE!


Monumentální, epická, silná. Takové přívlastky sklízí nová deska symphonic-metalových bardů LEAVES´ EYES „The Last Viking“, která vyšla v říjnu tohoto roku a se kterou kapela vyrazí příští rok na „The Last Viking European Tour“. Speciálními hosty turné jsou melodic-power-metaloví Italové TEMPERANCE a symphonic-metalová kapela z USA CATALYST CRIME!
Při plánování tohoto turné nezapomněla kapela LEAVES´ EYES ani na svou věrnou a početnou fanouškovskou základnu u nás a jeden koncert tedy patří i České republice! Bude to PRAHA, Klub Nová Chmelnice, 16. 11. 2021!


LEAVES' EYES ve svém díle vždy přikládají maximální důležitost přesnému vyjádření historických událostí. Přečetli spoustu knih a všechny vikingské ságy byly pečlivě prostudovány, aby mohl vzniknout tento příběh o konci věku Vikingů. "Některá televizní dramata nebo filmové trháky mě rozesmějí, když vidím, že Vikingská sága je zde obrácena vzhůru nohama. My v historii bordel neděláme“, slibuje Alexander Krull (zpěv), který je odpovědný za koncept alba i texty. „The Last Viking“ je epický soundtrack k bájnému světu vikingských dobrodružství.


Není pochyb, že se LEAVES´ EYES už nemohou dočkat, až vám představí tuto svou historickou ságu o posledním vikingském králi naživo! Čeká nás vzrušující, svěží, břitký koncert, plný nadšení, dynamiky, vše v tom správném, drsném tónu! Přijďte se dovzdělat v dějepisu, 16. 11. 2021, PRAHA, Nová Chmelnice!


text_event_rules_full