News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Rock Castle

15.-17.08.2024 (
)

Event Details

Mezinárodní rockový open air ROCK CASTLE je nejmladší člen festivalové rodiny agentury Pragokoncert. Zrodil v době, kdy celý svět zasáhla nečekaná pandemie, která s sebou přinesla spousty zákazů a nařízení, vč. zákazu zpívání a vůbec konání kulturních akcí. A právě v této době se z píle a naděje na lepší budoucnost zrodil ROCK CASTLE festival.  

Tento 3denní srpnový rock-metalový svátek se uskuteční už počtvrté! Lidé i umělci si zde pochvalují zejména příjemnou, pohodovou letní atmosféru, velmi zajímavou dramaturgii a nádherný, přírodní festivalový areál v prostředí stinného zámeckého parku v malebném historickém městečku MORAVSKÝ KRUMLOV. Nově zrekonstruovaný zámek, u něhož se festival koná navíc ve svých útrobách skrývá a ochraňuje slavné a jedinečné velkoformátové dílo mistra Alfonse Muchy – Slovanská Epopej, kterou můžete při návštěvě festivalu rovněž obdivovat!

4. ročník festivalu ROCK CASTLE se letos uskuteční ve dnech 15. – 17. 8. 2024 v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a soupiska dosud potvrzených kapel je už nyní velmi silná a slibná. Čeká vás opět fantastický festivalový závěr léta!

Potvrzené kapely ROCK CASTLE 2024:
AMON AMARTH, KREATOR, EPICA, KORPIKLAANI, AMORPHIS, FREEDOM CALL, AXEL RUDI PELL, DOKKEN, PRIMAL FEAR, BLOODBOUND, CREMATORY, XANDRIA, ELVENKING, HEIDEVOLK, ALL FOR METAL, SMASH INTO PIECES, MUSHROOMHEAD, TEMPERANCE, AD INFINITUM, NORTHTALE, ARION, ANKOR, ATTRACTIVE CHAOS, DRAMA NOIR, REDSPHERE, SHADOW OF NIX, MIXED UP EVERYTHING, FORREST JUMP, DARK GAMBALLE, ALIA TEMPORA a přibývat budou další.


Zveme vás na 3 skvělé letní dny, do překrásného parku u zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, kde uslyšíte tu nejlepší muziku, a uvidíte mnoho energií nabitých show, užijete si spoustu zábavy a příjemných chvilek.