News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MASTERS OF ROCK - tribuna PLATINUM

11.-14.07.2024

Event Details

Oslava 20. výročí MASTERS OF ROCK začíná!


TRIBUNA PLATINUM (1): 

  • Nejblíže k pódiu, nejlepší výhled
  • V ceně personalizované triko k 20 letům festivalu - do poznámky v objednávce napište požadovanou velikost trička (S-5XL; tabulka velikostí) a jméno nebo přezdívku, kterou aplikujeme na rukáv (maximálně 2 řádky po 11 znacích). Vyhrazujeme si právo personalizaci zamítnout v případě vulgarit, reklamy a dalších textů které můžeme označit za nevhodné.
  • Vyzvednutí triček bude možné až na festivalu. Kontejner na páskování - vstup č. 2
  • V ceně DVD Masters of Rock 2023
  • V ceně VIP pevné toalety s tekoucí vodou v blízkosti tribuny (pouze pro majitele PLATINUM vstupenky)
  • Privátní stan s občerstvením (za poplatek)


Toto krásné, kulaté jubileum přijede do VIZOVIC oslavit celá řada dalších velkých rock-metalových hvězd, tady je jejich kompletní výčet:

JUDAS PRIEST, BRUCE DICKINSON, AVANTASIA, ACCEPT, ELECTRIC CALLBOY, AMARANTHE, ALESTORM, CAVALERA – Morbid Devastation, DORO, STRATOVARIUS, SODOM, KK'S PRIEST, RAGE + LINGUA MORTIS ORCHESTRA, MOONSPELL, SOILWORK, DYNAZTY, CYHRA, DELAIN, SIRENIA, TURMION KATILÖT, UNLEASH THE ARCHERS, SERIOUS BLACK, DIE HAPPY, ANNISOKAY, MELECHESH, DALRIADA, AMALGAMA, ELEINE, MONUMENTS, SLOPE, TRI STATE CORNER, ANY GIVEN DAY, FIXATION, WYTCH HAZEL, ADAM'S PARADE, DARK SKY, EXIT, OSYRON, SICKRET, METALINDA, SYMFOBIA, FLERET, GATE CRASHER, DENOI


K 20. výročí festivalu nadělujeme nejen dosud nejsilnější sestavu kapel v jeho dosavadní historii, ale také mnoho novinek a vylepšení služeb pro vás, návštěvníky. Jenou z nich je i výstavba tří nových tribun s pohodlnými sedačkami a možnost zakoupení VIP vstupenek na sezení na tribunu PLATINUM (nejblíže k pódiu a s nejlepším výhledem), tribunu GOLD (v zadní části hlavní festivalové plochy s čelním výhledem na pódium) a tribunu SILVER (boční výhled na pódium). Nákupem VIP vstupenek na některou z tribun si zajistíte své pevné a stálé místo na sezení po celou dobu festivalu, úplně nejlepší výhled na dění na pódiu a řadu dalších výhod!


Jubilejní 20. ročník MASTERS OF ROCK je tady pro vás a těší se na vaši hojnou návštěvu!