News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MASTERS OF ROCK - tribuna PLATINUM

11.-14.07.2024 (
)

Event Details

Oslava 20. výročí MASTERS OF ROCK začíná!


TRIBUNA PLATINUM (1): 

  • Nejblíže k pódiu, nejlepší výhled
  • V ceně personalizované triko k 20 letům festivalu - do poznámky v objednávce napište požadovanou velikost trička (S-5XL; tabulka velikostí) a jméno nebo přezdívku, kterou aplikujeme na rukáv (maximálně 2 řádky po 11 znacích). Vyhrazujeme si právo personalizaci zamítnout v případě vulgarit, reklamy a dalších textů které můžeme označit za nevhodné.
  •     Vyzvednutí triček bude možné až na festivalu. Kontejner na páskování - vstup č. 2
  • V ceně DVD Masters of Rock 2023
  • V ceně VIP pevné toalety s tekoucí vodou v blízkosti tribuny (pouze pro majitele PLATINUM vstupenky)
  • Privátní stan s občerstvením (za poplatek)


Toto krásné, kulaté jubileum přijede do VIZOVIC oslavit celá řada dalších velkých rock-metalových hvězd, tady je jejich kompletní výčet:

JUDAS PRIEST, BRUCE DICKINSON, AVANTASIA, ACCEPT, ELECTRIC CALLBOY, THE RASMUS, ALESTORM, CAVALERA – The Morbid Devastation, DORO – The Best Of 40 Years, STRATOVARIUS, SODOM, KK´s PRIEST, RAGE a Lingua Mortis Orchestra – 40 Years, MOONSPELL, SOILWORK, DYNAZTY, CYHRA, SIRENIA, DELAIN, TURMION KÄTILÖT, UNLEASH THE ARCHERS, SERIOUS BLACK – 10th Anniversary, DIE HAPPY – 30th Anniversary, ANNISOKAY, MELECHESH, DALRIADA, AMALGAMA, ELEINE, MONUMENTS, SLOPE, TRI STATE CORNER, ANY GIVEN DAY, FIXATION, WYTCH HAZEL, ADAM´s PARADE, SKYEYE, EXIT, OSYRON, COLD SNAP, METALINDA – 40th Anniversary, SYMFOBIA, FLERET, GATE CRASHER, DENOI


K 20. výročí festivalu nadělujeme nejen dosud nejsilnější sestavu kapel v jeho dosavadní historii, ale také mnoho novinek a vylepšení služeb pro vás, návštěvníky. Jenou z nich je i výstavba tří nových tribun s pohodlnými sedačkami a možnost zakoupení VIP vstupenek na sezení na tribunu PLATINUM (nejblíže k pódiu a s nejlepším výhledem), tribunu GOLD (v zadní části hlavní festivalové plochy s čelním výhledem na pódium) a tribunu SILVER (boční výhled na pódium). Nákupem VIP vstupenek na některou z tribun si zajistíte své pevné a stálé místo na sezení po celou dobu festivalu, úplně nejlepší výhled na dění na pódiu a řadu dalších výhod!


Jubilejní 20. ročník MASTERS OF ROCK je tady pro vás a těší se na vaši hojnou návštěvu!