News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MASTERS OF ROCK

11.-14.07.2024

Event Details

MASTERS OF ROCK slaví 20. výročí!

VIZOVICE, malé městečko uprostřed zelených valašských kopců, čeká příští léto velká sláva! Mezinárodní rock-metalový festival MASTERS OF ROCK slaví své významné jubileum – 20. let a do areálu likérky R. Jelínek se v půlce července sjedou fanoušci z celého světa!  

Všech 44 kapel, které se představí na hlavní Ronnie James Dio Stage bylo již potvrzeno a můžeme s jistotou říci, že se jedná o dosud absolutně nejsilnější sestavu hvězd v dosavadní historii festivalu!

Oslava 20. výročí MASTERS OF ROCK začíná!

Toto krásné, kulaté jubileum přijede do VIZOVIC oslavit celá řada dalších velkých rock-metalových hvězd, tady je jejich kompletní výčet:

JUDAS PRIEST, BRUCE DICKINSON, AVANTASIA, ACCEPT, ELECTRIC CALLBOY, AMARANTHE, ALESTORM, CAVALERA – Morbid Devastation, DORO, STRATOVARIUS, SODOM, KK'S PRIEST, RAGE + LINGUA MORTIS ORCHESTRA, MOONSPELL, SOILWORK, DYNAZTY, CYHRA, DELAIN, SIRENIA, TURMION KATILÖT, UNLEASH THE ARCHERS, SERIOUS BLACK, DIE HAPPY, ANNISOKAY, MELECHESH, DALRIADA, AMALGAMA, ELEINE, SLOPE, DRAGONHAMMER, TRI STATE CORNER, ANY GIVEN DAY, FIXATION, WYTCH HAZEL, ADAM'S PARADE, DARK SKY, EXIT, OSYRON, SICKRET, METALINDA, SYMFOBIA, FLERET, GATE CRASHER, DENOI


K 20. výročí festivalu nadělujeme nejen dosud nejsilnější sestavu kapel v jeho dosavadní historii, ale také mnoho novinek a vylepšení služeb pro vás, návštěvníky. Jenou z nich je i výstavba tří nových tribun s pohodlnými sedačkami a možnost zakoupení VIP vstupenek na sezení na tribunu PLATINUM (nejblíže k pódiu a s nejlepším výhledem), tribunu GOLD (v zadní části hlavní festivalové plochy s čelním výhledem na pódium) a tribunu SILVER (boční výhled na pódium). Nákupem VIP vstupenek na některou z tribun si zajistíte své pevné a stálé místo na sezení po celou dobu festivalu, úplně nejlepší výhled na dění na pódiu a řadu dalších výhod!

Kromě jedinečných hudebních zážitků se můžete těšit na mnoho dalších tradičních i nových „atrakcí“. Bude to zkrátka další perfektní odpočinkový a zároveň hezky aktivně prožitý prodloužený víkend uprostřed zelených Valašských kopců na Zlínsku.

Jubilejní 20. ročník MASTERS OF ROCK je tady pro vás a těší se na vaši hojnou návštěvu!

Více informací a pravidelný přísun novinek naleznete vždy na  www.mastersofrock.cz nebo na oficiálním FB profilu https://www.facebook.com/mastersofrock.cz