News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Zimní Masters of Rock

02.12.2023 12:00

Event Details

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2023 – 2.12.2023 – ZLÍN, sportovní hala Datart

Jednodenní zimní varianta oblíbeného festivalu MASTERS OF ROCK – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK se letos uskuteční již po osmnácté!

18. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ZIMNÍ MASTERS OF ROCK se uskuteční v sobotu 2. prosince 2023 ve ZLÍNĚ, v sportovní hale Datart a těšit se můžete na slavné bratry CAVALEROVI v unikátním projektu „Morbid Devastation“, all-star bandu THE DEAD DAISIES, industrial-death rockery DEATHSTARS, tajemnou sci-fi-gothic bandu PRIEST, belgickou blues-rockovou senzaci BLACK MIRRORS nebo zajímavou heavy-metalovou kapelu LIV SIN a řadu dalších kapel.


CAVALERA – „Morbid Devastation“ - Téměř po čtyřech desetiletích své slavné kariéry nahráli slavní bratři Cavalerové znovu své kataklyzmatické debutové nahrávky z počátku SEPULTURY, které pro ně vše odstartovaly a „MORBID VISIONS & BESTIAL DEVASTATION“ jsou venku! Jak se jednou tito metaloví bardi z Brazílie nakopnou zpět do svého prvotního, agresivního rozpoložení, je okamžitě jasné, že pouto mezi Maxem (zpěv a kytara) a Iggorem (bicí) se od jejich prvních nahrávek nesmírně posílilo. Toto jejich spojení je silné jako hrom a jen toto spojení dokáže vyprodukovat to, co vám nyní přiváží ukázat a zahrát a co může být směle nazváno vrcholem žánru zvaného „metal“!


Posláním THE DEAD DAISIES je vytvořit starý dobrý rock ve stylu 70. let, shromáždit některé z nejlepších hudebníků na světě, a hlavně hrát skvělou rockovou muziku naživo. Jejich zvuk je oduševnělý, se silnými vokály, bluesovými riffy, mocnými refrény i melodiemi, a to vše dokáží náležitě prodat naživo! Od vydání svého prvního, stejnojmenného alba v roce 2013 jdou od úspěchu k úspěchu. Vydali šest studiových, jedno živé a jedno cover album a armáda jejich fanoušků stále roste!  Současná sestava kapely je: John Corabi - zpěv (Motley Crue/The Scream), David Lowy - kytara (Red Phoenix), Doug Aldrich - kytara (Whitesnake/Dio), Brian Tichy - bicí (OzzyOsbourne/Foreigner) a Michael Devin - basa (Whitesnake). THE DEAD DAISIES válí! Vytváří neuvěřitelně silnou energii a svou mistrovskou show dokazují všem, že Rock žije a je zdravý a stále dravý.

DEATHSTARS se k nám konečně vrátí se svým nejnovějším albem „Everything Destroys You“ (vyjde 5. května). Po více než osmi letech je to velmi očekávaný návrat se vším, co DEATHSTARS představují: adrenalin, bombastičnost, sex a glam! Trápení, destrukce, dystopie, uhlazený glamour, temnota i černý humor, to vše patří do jejich rozmanitého hudebního spektra. Připravte se na vysoce energeticky nabitou rock´n´rollovou show, která vám svým okouzlujícím a nezaměnitelným způsobem opět rozproudí krev v žilách.

Dalšími potvrzenými kapelami jsou XANDRIA, PRIEST, ENEMY INSIDE, LIV SIN, DARK SKY, PHENOMY, PHANTOM ELITE, SKARLETT RIOT


ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2023 nabídne celou řadu zajímavých kapel. Více informací najdete vždy na těchto stránkách.

Upravený program:
11:00 otevření haly
12:15-13:15   Newspeak
13:45-14:45   Dark Sky
15:10-15:50 - Liv Sin
16:10-17:00 - Priest
17:25-18:15 - Enemy Inside
18:45-19:45 - Xandria
20:15-21:25 - Deathstars
21:55-23:10 - The Dead Daisies
23:40-01:00 - Cavalera - Morbid Devastation
Program se může změnit!

 • No money refund is possible once the ticket is paid.
 • Ticket forgery is illegal and punished according to the law!
 • Kid under 12 is allowed into area only when accompanied by an adult.
 • Organizers take no responsibility for any health / personal belongings damages caused during show.
 • It is strictly forbidden to bring drinks, plastic bottles, glass bottles, cans, seats, chairs, various footpads including polystyrene or wooden "cubes", as well as any weapons, knives, scissors, flag poles, umbrelas and other things classified by staff as dangerous! The organizer reserves the right to personal security check in a manner permissible by law at any time! Person refusing to consent to such check will be refused entry or escorted out.
 • It is strictly forbidden to bring tape recorders or video cameras to the area! Violation of this rule could be classified as a crime!
 • Taking photos is allowed only on compact cameras without additional lenses. Only accredited photographers and journalists are allowed to bring professional cameras onto the premises!
 • Organizer and artists reserve the right to film, video and TV recording of concert shows and event atmosphere. Visitor recorded for the document may also be published without further notice with no financial compensation.
 • The beer is tapped into reusable cups with eyelet for attachment. A refundable deposit is 70 CZK. Cups are exchanged within purchase of another beer or could be returned. Promotional cups can be also available in the event shop. But for hygiene reasons you don't receive beer into this cups which you bought in event shop.
 • The only currency valid within the event area is CZK (Czech Crown). No dogs or other animals are allowed in event area!
 • All visitors must respect these rules and instructions as well as those given out by organizers and security services!
 • Ban of bringing beverages to the VIP balcony (if is availible). Except for beverages in sealable PET bottles. Please, lock your bags and coats up (if is availible).
 • By entering the event, the visitor declares that he/she meets the conditions of the current government hygiene and anti-epidemic measures. Please follow czech covid portal. (https://covid.gov.cz/situace/kultura/kocnerty)
 • The organiser reserves the right to give instructions to the event participants in order to maintain the safety and smooth running of the event, to change the conditions stated with immediate effect if necessary, to change the programme and its content, including the performers, in the event of unforeseen events such as weather conditions, accidents, health conditions of the performers, etc.
 • The Organiser may order the evacuation of the venue (area) in case of suspected danger to the health of the participants or the Organiser's property, such as natural disaster, terrorist attack, without any compensation for damage or loss of profit to the participant