News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Waltari

02.04.2021 20:00 (
)

Event detail

Podzimní koncerty finských WALTARI se přesouvají na jaro 2021!


Pokračujeme v přesouvání koncertů kvůli nejisté a nejasné situaci okolo viru Covid-19. Dalším, kdo přesouvá své turné jsou finští průkopníci moderního crossoveru, kapela WALTARI.
WALTARI se těšili, jak vám představí svoji novou desku „Global Rock“ v listopadu v PRAZE a ve ZLÍNĚ, ale svou cestu museli přeplánovat! Naštěstí, nové termíny jsou známy, a tak se na jejich jedinečné koncerty plné čisté vášně pro rock, a punk se špetkou anarchie můžete těšit na jaře 2021!


Do PRAHY, Klubu Nová Chmelnice dorazí 2. 4. 2021 a do ZLÍNA, Masters of Rock Café 3. 4. 2021!


WALTARI mají na svém kontě mají 14 alb a patří mezi nejvlivnější kapely, jak ve Finsku, tak v zahraničí. Kapela vždy zůstávala věrná sama sobě, aniž by sledovala komerční trendy nebo jakékoli omezení žánru. WALTARI jsou živým důkazem toho, že rocková kapela může být inspirována kdykoli a kdekoli.  Jejich nejnovější počin, letošní deska „Global Rock“, představuje nový, barvitý pohled na moderní metal. Kapela věří v hudební povstání, míchání žánrů a vytváření nové a osvěžující hudby. To vše je součástí nové desky.


Zpěvák Kartsy Hatakka shrnuje filozofii WALTARI takto: „Rock je postoj, nehasnoucí touha zůstat v životě hravým, až do samého konce! Pořád mě baví nahodit make-up a stát se vyvržencem. Naším cílem je vytvářet muziku, která se vetře do myslí všech našich posluchačů.“Sympaticky blázniví Finové jsou zpět, a na jaře 2021 zazní jejich hudba konečně naživo!
Tak nezapomeňte, hned po Aprílu, 2. 4. PRAHA, Nová Chmelnice a 3. 4. ZLÍN, Masters of Rock Café!


Již zakoupené vstupenky na listopadové termíny zůstávají v platnosti i na ty nové, dubnové!


Vstupenky na oba koncerty můžete nadále objednávat na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster!

text_event_rules_full