News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

VIVALDIANNO - Reloaded

15.06.2021 20:00

Event detail

AKCE PŘELOŽENA NA 2.2.2022, ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!


Světově úspěšná show v nové verzi Reloaded se vrací na česká pódia! 


Po loňském premiérovém halovém turné se velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě, představí i v dalších českých městech. Špičkové obsazení, dech beroucí pojetí, nejmodernější technologie, 3D projekce, strhující hudba v mrazivém příběhu barokního génia Antonia Vivaldiaho. 

Průvodním hlasem tohoto světového projektu nebude nikdo jiný než představitel nejslavnějšího Jamese Bonda, pan Pierce Brosnan.


Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show VIVALDIANNO Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka (člen nejslavnější české kapely LUCIE).


Nechte se vtáhnout do tajuplného příběhu a lásek velkého hudebníka a zažijte VIVALDIANNO RELOADED! 

I OSTRAVA Tak bude svědkem této výjimečné hudební události. Projekt VIVALDIANNO zavítal do Ostravy před pěti lety a dvakrát po sobě Gong beznadějně vyprodal. S nákupem vstupenek tak neváhejte.  


VIVALDIANNO RELOADED 

tak spatříte 15. června 2021 od 20:00 hodin v Multifunkční aule Gong v Ostravě.

Exkluzivním prodejcem vstupenek je síť TICKETPORTAL. Vstupenky také dostanete u jejich kamenných prodejců a v prodejnách Ostravainfo.  

Pořadatelem představení je agentura Pragokoncert. Více info a vstupenky na www.ticketportal.cz www.pragokoncert.com www.vivaldianno.cz  www.ostravainfo.cz 

text_event_rules_full