News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Twilight Force

08.10.2021 20:00 (
)

Event detail

POZOR! Turné švédských metalových rytířů TWILIGHT FORCE se přesouvá na podzim 2021!


Ani rytíři ve svých nedobytných brněních nemohou zastavit protivníka z řad virů. A tak se turné švédských metalových bojovníků TWILIGHT FORCE nazvané „Magical Mystical Tour“ přesouvá na podzim příštího roku. Nový termín koncertu pro PRAHU, klub Nová Chmelnice je potvrzen! TWILIGHT FORCE vám zde povypráví svůj dobrodružný příběh „Dawn Of The Dragonstar“ v pátek 8. 10. 2021! A snad se objeví také i ohnivý drak!

Speciální hosté koncertu:

CYHRA – švédská heavymetalová supergrupa, kterou založili v roce 2017 zpěvák Joacim „Jake E“ Lundberg (ex-Amaranthe), kytarista Jesper Strömblad (ex-In Flames), německý bubeník Alex Landenburg (ex-Annihilator, ex-Axxis, Kamelot) a finský kytarista Euge Valovirta (ex-Shining). Klukům se parádně podařilo vymanit se ze zajetých kolejí svých bývalých kapel a vytvořili svůj osobitý a zcela unikátní styl, který se ani nedá jednoduše zaškatulkovat do nějakého metalového subžánru. Kapela vydala v roce 2019 svou druhou desku „No Halos In Hell“, která je plná velmi chytlavých melodií, co vám vydrží v hlavě ještě dlouho po skončení koncertu! Pandemie však znemožnila představit vám tuto jejich novou desku live, a tak se připravte na to, že to udělají na tomto turné! A bude to pecka! Máte se na co těšit!


SILVER BULLET – stateční rytíři z Finska a vynikající spojenci do každého boje. Se svým aktuálním albem „Mooncult“ a se zbrusu novým zpěvákem Brunem Proveschim se neohroženě staví do první linie obrany proti silám temnoty!

Nezbývá než zajít do zbrojnice, zkontrolovat, zda zbraně za dobu pandemie nezrezly, oprášit z nich pavučiny a nabrousit! Čeká vás skvělá bitva s velkými příběhy! 8. 10. 2021 v PRAZE, klubu Nová Chmelnice.


Již dříve zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!text_event_rules_full