News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Rock Castle

19.08.2021 18:00 (
)

Event detail

Švédové SABATON budou hlavní hvězdou nového festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!

Přátelé, kamarádi,

Mockrát děkujeme za skvělé reakce na úterní zprávu, že pro vás chystáme nový projekt, festival ROCK CASTLE. Speciálně v této době nás to velmi zahřálo a povzbudilo. Bylo cítit, že dovolenkovou lokalitu MORAVSKÝ KRUMLOV a jeho zámek máte v oblibě. A tak vás snad i dnes potěšíme prvními potvrzenými kapelami pro ROCK CASTLE, novým webem a spuštěním prodeje vstupenek za zaváděcí ceny.

Koncepci festivalu jsme rozvrhli do tří dnů.

Zahajovací den čtvrtek 19. srpna bude patřit finské bandě KORPIKLAANI a jejich hostům. Tato družina, která je jednou z nejlepších folk-metalových part na světě, chystá pro tento festival speciální „Vodka and Beer opening party“. „Korpíci“ vás všechny roztančí a rozskáčou a do svého show přiberou milé hosty. V této chvíli můžeme potvrdit, že s nimi jako host na několik písní vystoupí moravská folk-rocková banda FLERET. Na dalších hostech a tvorbě unikátního zážitku se nyní pracuje.

Druhý den, pátek 20. srpna, bude patřit absolutnímu headlinerovi festivalu, švédské kapele SABATON. Kapela je v současné době ve Švédsku a pracuje na nové hudbě. Dovolíme si tvrdit, že až švédský metalový tank dorazí do Krumlova na ROCK CASTLE, uslyšíme nějakou zbrusu novou muziku SABATON. Kapela navíc jako vždy připravuje ohromnou stage produkci a můžeme tedy očekávat vskutku fantastickou show, při které si určitě dáte i „ještě jedno pivo“!

Závěrečný den bude patřit německé crossoverové star GUANO APES. Kapela kolem nesmírně energické a krásné Sandry Nasic si kromě osvědčených hitů jako „Open Your Eyes“, „Proud Like a God“, „Lords of the Boards“ a dalších, přiveze do Krumlova rovněž nové střelivo a v podobě zbrusu nových songů.

Po krátkém představení hlavních hvězd jednotlivých dní si můžeme představit kompletní seznam kapel, které se podařilo k tomuto dni potvrdit: 

SABATON (Swe), GUANO APES (Ger), KORPIKLAANI (Fin), IN EXTREMO (Ger), BODOM AFTER MIDNIGHT (Fin), THE 69 EYES (Fin), SEPTICFLESH (Gre), ARKONA (Rus), KRISIUN (Bra), BRAINSTORM (Ger), WALTARI (Fin), DRAGONY (AU), TURMION KÄTILÖT (Fin), AD INFINITUM (Swi), MOONLIGHT HAZE (Ita), OCEAN HILLS (US), WHERE´S MY BIBLE (Fin), FLERET (CZ), GATE CRASHER (CZ), FORREST JUMP (CZ), MOTÖRGANG (CZ), BASTARD (CZ), ALIA TEMPORA (CZ), SOLAR SYSTEM (CZ), 100na 100 (CZ).

Těšíme se na vás, metalheads, v překrásném prostředí kolem nově zrekonstruovaného zámku Moravského Krumlova, který ve svých útrobách již opět bude chránit a vystavovat jedinečnou Muchovu Slovanskou Epopej a v zámecké zahradě bude opět dunět skvělá rocková a metalová muzika!

Team agentury Pragokoncert

text_event_rules_full