News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Rage

05.12.2021 20:00 (
)

Event detail

Německá heavy-metalová kapela RAGE se k nám v rámci svého turné vrátí v prosinci 2021!


Němečtí heavy-metaloví velikáni RAGE odehráli v únoru 2020 v PRAZE fantastický koncert a krátce nato byl svět zastaven a uzavřen kvůli začínající epidemii coronaviru. Nikdo tenkrát netušil, na jak dlouho se Covid-19 usadí na Zemi a zastaví veškeré kulturní a koncertní dění a nejen to. Svět stále bojuje, ale RAGE věří, že se virus unaví, nebo jej přemůžeme a naplánovali další turné s názvem „Live Resurrection 2021“. Na toto live vzkříšení se mohou těšit i fanoušci v České republice! Zbrusu nové písně mezi starší klasikou RAGE si vychutnáte:


4. 12. 2021 v PRAZE, Klubu Nová Chmelnice
5. 12. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café

Speciální hosté:

BONDED (Ger) – Po rozdělení SODOM se „Makka“ a „Bornemann“ rozhodli podržet svého silného thrash ducha naživu, a tak k sobě přizvali Ingo Bojonczaka (známého z kapel ASSASIN či LORD OF GIANT a Chrise Tsitsise (známého ze SUICIDAL ANGELS) a vytvořili nového fénixe, povstávajícího z popela. Očekávejte čistou, surovou energii!

MANIMAL (Swe) - Švédská heavy/power metalová skupina. Díky inteligentní směsi silného melodického metalu a progresivních prvků se MANIMAL stali jednou z nejslibnějších kapel žánru. Připravte se na opravdu pořádnou metalovou párty, MANIMAL ji začnou s hrdostí a mocí sobě vlastní!

Kapela vzkazuje: „Doufáme, že tato pandemie bude brzy pod kontrolou, abychom se konečně mohli vrátit na cesty...Chybí nám živá vystoupení stejně jako vám! Zůstaňte zdraví a starejte se o sebe.“ Vaši Peavy, Lucky, Jean a Stefan

Tak se připravte, návrat do koncertního života s RAGE bude hodně intenzivní!

text_event_rules_full