News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MTV Headbangers Ball Tour 2021

26.11.2021 19:00 (
)

Event detail

Již 4. ročník úspěšného MTV HEADBANGER´S BALL Tour se zastaví na podzim 2021 ve ZLÍNĚ!

MTV HEADBANGER'S BALL Tour, to není jen pocta MTV HEADBANGERS BALL, kultovní televizní show z 80. let, která s úspěchem přenáší kouzlo a relevanci hudebního formátu do 21. století, ale také turné spojující skvělé kapely. Přští rok na podzim vyrazí 4 silné thrash metalové kapely na tuto misi již počtvrté! MTV HEADBANGER´S BALL Tour se objeví s roční pauzou, způsobenou pandemií coronaviru, opět ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, a to přesně 26. 11. 2021!

Těšit se můžete na tyto kapely: VIO-LENCE z Kalifornie, kanadské VOIVOD, jejich krajany EXCITER a dánskou kapelu ARTILLERY.

Thrash metaloví VIO-LENCE pocházejí z druhé vlny Bay Area Thrashers 80. Let. Z této kapely vyšel např. Robert Flynn, který po svém odchodu založil MACHINE HEAD. VIO-LENCE jsou známí pro svůj agresivní Thrash Metal bez jakýchkoli technických triků. Thrash, tak ryzí jak Thrash jen může být. Bez kudrlinek, bez pozlátek! Prostě perfektní headliner!

Ze země javorového listu přijedou VOIVOD. Bývalá domovská kapela basáka z METALLICY Jasona Newsteda se v průběhu desetiletí ve svém hudebním pojetí dost měnila. Od hravého Thrash Metalu po intenzivní Hard Rock s prvky experimentálního Progressive Thrash metalu. To slibuje velmi sofistikovanou a jednoduše úžasnou jízdu!

EXCITER jsou také zrozenci Kanady. Jméno si dali podle písně od JUDAS PRIEST. Hned svým debutovým albem „Heavy Metal Maniac“ (1983) se nesmazatelně zapsali do dějin metalu, jakožto úplně první speed metalová formace, se silným vlivem Thrash metalu! Po několika změnách v sestavě jsou tito legendární Kanaďané zpět. Opět hrají a cestují jako silné trio, jako kdysi, když začínali. Ačkoli se EXCITER vrací po mnoha letech, vězte, že neztratili vůbec nic ze své agresivní energie. Uvidíte!

Kapela ARTILLERY obohacuje line-up svým vlastním způsobem. Stejně jako ostatní, byla kapela založena v 80. letech. Pojmenovali se podle písně metalové legendy TANK „Heavy Artillery“ a rovněž patří do ranku Thrash metalu! Thrash s infuzí Power Metalu, který výzmanmým způsobem zrychluje srdeční frekvenci, zejména v srdci Thrashera. Nazývá se Dánským dynamitem! Takže kdo jste slabí na srdce, opatrně!

MTV HEADBANGER´S BALL Tour 2021! 26. 11. 2021 to bude ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café jedna velká, divoká metalová jízda, tak si rezervujte své místo včas!


text_event_rules_full