News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

METALFEST OPEN AIR

03.06.2021 15:00 (
)

Event detail

METALFEST OPEN AIR
03.-06.06.2021
Plzeň, Amfiteátr Lochotín

11. ročník tohoto oblíbeného svátku metalové muziky se měl uskutečnit v červnu letošního roku, což vlivem epidemie a restrikcí s tím spojených nelze v tomto termínu uskutečnit. A tak jsme nuceni 11. ročník festivalu přesunout na termín 3. – 6. 6. 2021. V mezičase jsme komunikovali s umělci ohledně přesunutí na tento nový termín a můžeme vám sdělit skvělou zprávu. Podařilo se nám přeložit festival téměř beze změn, a navíc pro vás chystáme jeden koncertní den v amfiteátru Lochotín navíc!


Ano, METALFEST se v příštím roce rozšíří na čtyři plnohodnotné dny. Den navíc je ve čtvrtek 3. 6. Účinkující pro tento „den navíc“ vám brzy představíme. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín.

Zde je aktuální přehled účinkujících kapel, které vystoupí na 11. ročníku METALFESTU v PLZNI ve dnech 3. – 6. 6. 2021: RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, KREATOR, ELUVEITIE, SOULFLY, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, BATTLE BEAST, ENSIFERUM, DELAIN, FREEDOM CALL, RAGE, SALTATIO MORTIS, EVERGREY, BLOODBOUND, CYHRA, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, HERMAN FRANK, FOLLOW THE CIPHER, HEATHEN, EXUMER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, S7N, CATHARSIS, BE UNDER ARMS, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE.


Všichni účinkující i široký tým pořadatelů se na vás již teď těší a věří, že se všichni za rok setkáme v krásném prostředí amfiteátru Lochotín!


text_event_rules_full