News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Zimní Masters of Rock

27.11.2021 11:00 (
)

Event detail

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2021!

Po vynucené roční odmlce se vracíme k chladnější variantě festivalu MASTERS OF ROCK, letos tedy k 16. ročníku ZIMNÍHO MASTERS OF ROCK! Ve ZLÍNĚ, hale Datart, vás čeká opět parádní den našlapaný skvělou muzikou, neopakovatelnou atmosférou, a který si užijete s přáteli a zajímavými kapelami! Do již teď natřískaných koncertních diářů si nyní poznamenejte nové datum, sobota 27. 11. 2021, ZLÍN, Hala Datart – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2021!


Sestava kapel se vyvíjí slibně, posuďte sami.
SONATA ARCTICA. Už je to opravdu dlouho, co finští melodičtí metaloví titáni SONATA ARCTICA cestovali po Evropě. Naposledy v roce 2019. Kapela ovšem nezahálela a objednala si studio, aby nahrála své první akustické album. A právě toto své nové album přijede SONATA ARCTICA představit i do ZLÍNA, haly Datart na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2021! Na turné se k nim připojuje i mladá švédská naděje, kapela ELEINE, která nám na pódiu ZIMNÍHO „MASTERS“ představí rovněž akustický set!


Kanadská power-metalová banda UNLEASH THE ARCHERS, která vás zasáhne jak dobře mířený šíp svým nekonvenčním hudebním stylem, který v sobě spojuje tradiční heavy metal ve stylu Iron Maiden, či Judas Priest s rychlým power-metalem, kořeněným čtyřoktávovým mezzosopránem frontmanky Brittney Slayes. Ta na pódiu září jak v silných heavy kouscích, tak v křehčích epických baladách! Tato kapela z Vancouveru vám přijede představit své nové, dosud nejsilnější, páté album „Abyss“ (2020)!


Z hokejové velmoci, Kanady, přesně z Edmontonu, pochází i druhá potvrzená kapela festvalu – STRIKER! Tato mladá banda je lídrem tzv. „Nové vlny tradičního heavy-metalu“, a může se pyšnit téměř 1000 odehranými koncerty, mimo jiné i s takovými hvězdami, jako jsou Metallica, Steel Panther, nebo Death Angel. Na kontě mají i koncerty na hlavní stage velkých festivalů, jako je např. 70 000 tun metalu v Miami. STRIKER nedávno získali cenu “Juno“ za své vlastní nahrané a produkované album „Play to Win“ (2018) a nyní pilně pracují na dalším, vzrušujícím albu, které dojedou představit i k nám, do ZLÍNA na Zimní Masters of Rock!


Třetí potvrzenou kapelou je mladá, mezinárodní power-metalová pětka NORTHTALE, kterou v roce 2017 založil kytarista Bill Hudson, který původně psával písně jen pro svá sólové alba. Bývalý zpěvák Christian Eriksson, bubeník Patrick Johansson, klávesista Jimmy Pitts a basista Mikael Planefeldt se připojili během demo fází, a tak jim to šlapalo, že se sólo projekt proměnil v kapelu na plný úvazek. Debutové album kapely „Welcome To Paradise“ vyšlo v srpnu 2019 a setkalo se s velkým mezinárodním ohlasem a skvělými recenzemi. Po vystoupení na festivalu SABATON OPEN AIR (Falun, Švédsko) se skupina přátelsky rozešla se zpěvákem Christianem Erikssonem a rok hledala jeho nástupce! Ze 40 kandidátů z 11 různých zemí světa si kapela nakonec vybrala zpěváka Guilherma Hirose, se kterým jsou nyní ve studiu a pod taktovkou Dennise Warda ((HELLOWEEN, UNISONIC, ANGRA) nahrávají své druhé album, které vyjde letos v létě! Na Zimním Masters of Rock ho uslyšíme v plné parádě live!


Máme se na co těšit! Další potvrzené kapely a informace k ZIMNÍMU MASTER OF ROCK 2021 budou následovat, ale už nyní si můžete své místo na tomto jednodenním zimním svátku rocku a metalu ve ZLÍNĚ zajistit. Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, jsou v prodeji!


text_event_rules_full