News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MASTERS OF ROCK

08.07.2021 12:00 (
)

Event detail

18. ročník festivalu MASTERS OF ROCK se vlivem coronavirové pandemie a následných vládních omezení, nařízení a s ohledem i na vaše zdraví, zkrátka „Masters“ 2020 se neuskuteční. Všichni jsme to už nějakou dobu tušili, a tak jsme čas vyplnili prací s kapelami na přesunutí festivalu na příští rok. A v tomto ohledu pro vás máme skvělou zprávu!
Sestava potvrzených kapel 18. ročníku MASTERS OF ROCK se i po jeho přesunutí téměř nezmění!
Již v této chvíli máme potvrzení od cca 90 % účinkujících!

XVIII. ročník festivalu MASTERS OF ROCK se uskuteční od 8. do 11. července 2021 v důvěrně známém areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín!


Svoji účast na přesunutém ročníku „Masters“ již potvrdily tyto kapely:
JUDAS PRIEST, NIGHTWISH, AMON AMARTH, BLACK LABEL SOCIETY, SEPULTURA, HEAVEN SHALL BURN, TESTAMENT, LORDI, LACUNA COIL, BEAST IN BLACK, ALESTORM, AMORPHIS, OOMPH!, GOTTHARD, KATAKLYSM, ORDEN OGAN, DEATH ANGEL, PINK CREAM 69, HIGH ON FIRE, VISIONS OF ATLANTIS s českým symfonickým orchestrem Praha, CIVIL WAR, BEYOND THE BLACK, BLUES PILLS, SHAKRA, NERVOSA, NOTHGARD, TROLLFEST, LONG DISTANCE CALLING, NEONFLY, MISTER MISERY, SPOIL ENGINE, SHIRAZ LANE, BLACKDRAFT, EXTROVERT, ARAKAIN, FLERET, SEBASTIEN, GATE CRASHER a FORREST JUMP.


Všichni účinkující i široký tým pořadatelů se na vás již teď těší a věří, že se všichni za rok setkáme ve Vizovicích na největším svátku metalové muziky ve střední Evropě!


Víme, že stejně jako pro nás, tak i pro spoustu z vás je teď velmi složitá a nelehká doba, a tak se držte a buďte zdrávi! Ať si ten „Masters“ za rok pořádně užijeme!
text_event_rules_full