News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Lordi

09.09.2021 19:00 (
)

Event detail

POZOR! Máme nový termín vyprodaného pražského koncertu LORDI! Bude to září 2021!


Populární kapela monster z Finska LORDI už opravdu dlouho drží status SOLD OUT u koncertu, naplánovaného v rámci svého „Killectour“ pro PRAHU, Klub Roxy. Ovšem monstrum zvané Covid-19 se stalo nečekaně silným a nevypočitatelným soupeřem a zdá se, že má bohužel stále trochu navrch. LORDI to však stejně jako většina kapel nevzdávají a své dlouho plánované turné odjedou! Celé turné se podařilo přesunout na nové termíny, a tak se koncertu LORDI dočkáte i vy, fanoušci v České republice!


Aktuální desku „Killection“ představí LORDI v PRAZE, Klubu Roxy 9. 9. 2021!


Speciální hosté „Killecttour“, nově s podtitulem „Another Try“ zůstávají zachováni, a tak se můžete nadále těšit na mladé finské rockery FLESH ROXON a symphonic power-metalovou kapelu ALMANAC!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti vč. těch VIP!

A že opravdu je na co se těšit…Mr. Lordi, mistr převleků, představí jeden ze svých dosud nejabsurdnějších a zároveň nejgeniálnějších nápadů. Koncepci kompilačního alba „Killection“, které jednoduše říká „co kdyby“ LORDI existovali už na počátku 70. let a obsahuje všechny jejich imaginární hity z různých období, zpracované s pečlivou pozorností k detailům s využitím autentických studiových vintage technologií. Takto by zněli LORDI, kdyby tehdy hráli a takto by pak vypadal materiál k vydání jejich kompilace. Samozřejmě kompilace obsahuje také jednu „zcela novou“ skladbu z roku 2019, protože to je pro kompilace typické.  

Napište si nové datum pro koncert LORDI v PRAZE, Klubu ROXY – 9. 9. 2021 a věřte, že tentokrát už to vyjde!
text_event_rules_full