News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Lordi

25.02.2021 19:00 (
)

Event detail

POZOR! Vyprodaný pražský koncert finských LORDI se přesouvá na únor 2021!


Populární Finští strašáci LORDI dlouho dopředu vyprodali pražský klub Roxy, který byl jednou ze zastávek jejich evropského turné „Killectour“ k nové desce „Killection“. Původně plánovaný termín 22. 3. musel být z důvodu šířící se nákazy virem Covid – 19 přesunut na 2. července 2020. Situace je však nadále velmi nejistá a prudký vývoj k lepšímu nelze v brzké době očekávat, a tak se management kapely LORDI rozhodl přesunout celé turné na únor roku 2021! LORDI zahrají v PRAZE, klubu Roxy ve čtvrtek 25. února 2021!
Zapište si prosím nový termín a těšte se, bude to hodně divoká show! LORDI - 25. února 2021, PRAHA, Klub Roxy!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti vč. těch VIP!

Vy, co již máte zkoupené vstupenky na koncert LORDI si stále můžete dokoupit VIP Vstupenku, která vám zajišťuje setkání s kapelou a další dárečky! POZOR! Vstup na koncert pouze s VIP Vstupenkou nebude umožněn! Musíte mít již zakoupenou regulérní vstupenku a k tomu si přikoupit tuto VIP! K dispozici jsou dva druhy VIP Vstupenek:


1. VIP Setkání s kapelou, společné foto a podpisy na 3 Vámi donesené věci, Klíčenka LORDI s VIP Kartou – cena: 1.250,-Kč 

2. VIP Setkání s kapelou, společné foto a podpisy na 3 Vámi donesené věci, Klíčenka LORDI s VIP Kartou, speciální VIP Tričko (pouze pro tyto VIP hosty, nikde jinde se nedá sehnat) – cena: 2.000,-Kč

Jak to bude fungovat? Jakmile dorazíte do klubu, (nebo i v průběhu koncertu), přijdete k prodejnímu stánku s merchandisem, odevzdáte svou VIP vstupenku a dostanete svoji VIP kartu a další avizované dárky. Dostanete také přesnou informaci, kam se máte po koncertě dostavit k setkání s kapelou. To proběhne ihned po skončení koncertu. Buďte na daném místě včas, tedy opravdu ihned po skončení koncertu, protože pozdě příchozí již nebude možné na setkání vzít a jejich právo se tohoto zúčastnit propadne! Prodejci zboží vám budou k dispozici a se vším vám pomohou!
text_event_rules_full