News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Korpiklaani, Equilibrium

18.10.2021 17:30 (
)

Event detail

KORPIKLAANI & EQUILIBRIUM na společném „Majestic European Tour 2021“ na podzim 2x v ČR!


Finské folk-metalové superstars KORPIKLAANI a německá Pagan-metalová legenda EQUILIBRIUM s hrdostí oznamují, že spojí své síly v rámci evropského turné na podzim tohoto roku - „Majestic European Tour 2021“. Podpoří je severská folk-ambient kapela NYTT LAND z Ruska a frontman skupiny KORPIKLAANI Jonne Järvelä s vlastním sólovým projektem JONNE, kde hrají Samuli Mikkonen (KORPIKLAANI) na bicí, Jesper Anastasiadis (TURISAS) na basu a Dimitri Keiski na kytaru.


Tato řada rozmanitých přístupů k folk a pagan metalu, od akustických a ambientních po rozsáhlé, epické a extravagantní obsahuje úplně vše a nezbývá nic, co si přát víc. Slibuje ten správný druh nezapomenutelných, velkých nocí, které si všichni po tomto opravdu dlouhém období sucha zasloužíme.


KORPIKLAANI se těší, až poprvé zahrají nové písně ze svého uznávaného nejnovějšího alba „Jylhä“ naživo mezinárodnímu publiku. Deska „Jylhä“ vyšla 5. února 2021 a je právem označována za dosud nejvyspělejší a nejambicióznější dílo kapely.
Frontman KORPIKLAANI Jonne to komentuje: „Teď už je jen na Bohu, abychom dostali šanci vrátit se znovu na cesty. Hrát každý den dva koncerty mi nevadí. Večery začnou s mou sólovou kapelou JONNE. Připravte se na dávku akustiky a pak každý večer uzavřeme s KORPIKLAANI. Bude to skvělé! Uvidíme se tam všichni a konečně se pořádně pobavíme! Mír, láska, lidi a metal!“


EQUILIBRIUM je jedna z nejpopulárnějších pagan-metalových kapel na světě. Jsou nesmírně potěšeni, že mohou znovu vyrazit na cesty a předvést svůj živý set, který zahrnuje celou jejich kariéru a samozřejmě i nejnovější materiál z alba „Renegades“ (2019). Souběžně s turné plánují EQUILIBRIUM na podzim vydat znovu své druhé studiové album „Sagas“ (2008), aby oslavili své 20. výročí!
Kytarista EQUILIBRIUM René Berthiaume to komentuje: "Letos slaví EQUILIBRIUM už 20 let, přestože máme v současné době v odvětví živé hudby velmi nejisté časy, myslím si, že je důležité pokračovat v plánování a dávat nejen sobě určitou naději a perspektivu. Jsme velmi nadšení z toto turné, protože chystáme speciální live set s písněmi ze všech našich alb. Kromě toho vydáme asi během léta novou a starou nevydanou skladbu ze „Sagas“. Na tomto turné tedy můžete očekávat opravdu velké pásmo EQUILIBRIUM! Nenechte si tento jedinečný balíček se skvělými kapelami ujít!“


Řečeno bylo asi vše. Nezbývá než dodat, že toto majestátní folk-metalové turné se zastaví hned 2x v ČR! 18. 10. 2021 v PRAZE, Klubu Roxy a 22. 10. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café! A vy u toho nesmíte chybět!


Prodej vstupenek právě odstartoval!


Za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, je můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster.


text_event_rules_full