News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Doro

23.11.2021 20:00 (
)

Event detail

Metalová diva DORO PESCH zavítá v rámci svého Evropského turné 2021 do ZLÍNA!


Dorothee Pesch, neboli zkráceně DORO, je jednou z nejžhavějších žen ve světě heavy metalu. Tato pouze 1,54m vysoká dáma inspiruje svým jedinečným charismatem, silným hlasem a nevyčerpatelnou energií metalový svět už od 80´let. DORO vstoupila na, do té doby skoro čistě, mužskou hudební scénu a velmi rychle dala najevo, že metal umí stejně dobře, jako její mužští kolegové. Po rozpadu své původní kapely WARLOCK se dokázala prosadit i jako sólová umělkyně a neúnavně produkuje jedno album za druhým. Dnes již kultovní status „metalová královna“ k ní nesporně patří. DORO je ohromující. Ve svém těsném koženém oblečku, dechberoucím hlasem a chytlavými, energickými písněmi podává pravidelně dokonalé výkony.
Nyní DORO oznámila další své Evropské turné, v rámci něhož se zastaví také v ČR, ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café! Bude to na podzim 2021, přesně 23. 11. 2021!


„Máme v kufru skvělé album, skvělý tým a věrné fanoušky, kteří nás milují stejně jako my milujeme je. Není nic lepšího, než jet na turné s kapelou a každou noc rozdovádět jiné město!“, vysvětluje DORO, vždy věrná heslu svého aktuálního alba „Forever Warriors - Forever United“.


Příští podzim bude narvaný parádními koncerty! Nenechte si ujít ani tento, dlouho chystaný a očekávaný koncert pravé metalové královny DORO, ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, 23. 11. 2021!

text_event_rules_full