News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Arch Enemy, Behemoth

16.10.2021 18:00 (
)

Event detail

ARCH ENEMY, BEHEMOTH, CARCASS a UNTO OTHERS chystají na podzim 2021 útok na PRAHU!

Dvě z nejuznávanějších metalových kapel v Evropě spojí na podzim 2021 své síly a vypraví se na obléhání Evropy „European Siege 2021“. Švédští ARCH ENEMY a Polští BEHEMOTH si dají hned několik společných schůzek a k nim přizvali také své dlouholeté přátele, metalovou legendu CARCASS na pozici speciálního hosta. Tyto bouřlivé a vášnivé večery započnou noví gothic-metaloví UNTO OTHERS (dříve Idle Hands).

Toto 29 dní dlouhé obléhání Evropy započne 28. září 2021 v Dublinu a do PRAHY, Tipsport Areny, dorazí 16. října 2021!

Zakladatel a kytarista ARCH ENEMY, Michael Amott, informuje: „V poslední době jsme všichni procházeli opravdu problematickým a náročným obdobím, a myslím si, že se všichni musíme zase na něco těšit. Důvod věřit, že? No ... a to je ono! Turné „The European Siege“ s ARCH ENEMY, BEHEMOTH, CARCASS a UNTO OTHERS je bezpochyby vrcholným metalovým turné roku 2021 - uvidíme se tam!“

ARCH ENEMY pokračují v práci na svém 11. studiovém albu, které navazuje na „Will To Power“ z roku 2017 a tyto koncerty budou jejich prvními po dlouhé době, od chvíle, kdy byli speciálním hostem turné AMON AMARTH „Berserker“ v roce 2019.

Frontman BEHEMOTH a kreativní vizionář Nergal dodává: „Po více než roční pauze od živé hudby nás nenapadá lepší návrat domů k našim milovaným legiím, než poskytnout vám skvělá show plné nové hudby, takovou událost věků “The European Siege“, což je drtivá kombinace CARCASS, ARCH ENEMY a BEHEMOTH. Také zde hrdě představíme jedinečné a brilantní UNTO OTHERS, kteří vás vřele přivítají v tyto noci metalové magie!“

BEHEMOTH mají pověst, že na každém turné zvyšují nároky na produkci svých živých show. Tak tomu bylo i naposledy, což může potvrdit ten, kdo byl svědkem jejich nesmírně úspěšné livestream show „In Absentia Dei“, takže očekávejte, že nová produkce nebude nic jiného, než něco opravdu velkolepého! Tyto koncerty navážou na jejich megaúspěšné hostování na vyprodaném turné SLIPKNOT na začátku tohoto roku!

Čeká nás něco neuvěřitelně silného! Tento koncert se zapíše do pamětí roku 2021! A vy už si ho pište do nových kalendářů, protože tam byste rozhodně neměli chybět!

ARCH ENEMY, BEHEMOTH, CARCASS a UNDO OTHERS, „The European Siege Tour 2021“ – 16. 10. 2021, PRAHA, Tipsport Arena!


text_event_rules_full