News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Vinohraní ve Víniu

29.08.2020 15:00 (
)

Event detail

AKCE PŘELOŽENA NA 28.8.2021, VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!

8. ROČNÍK HUDEBNÍHO FESTIVALU

VINOHRANÍ VE VINIU
DAVID KOLLER, DESMOD, ALKEHOL a další

Festival “VINOHRANÍ VE VINIU“ se uskuteční již tradičně na konci prázdnin v jedné z nejkrásnějších jihomoravských lokalit  – ve Velkých Pavlovicích! Čeká na vás line-up nabitý velkými jmény z domácí, ale i slovenské hudební scény a jak se již stalo zvykem, hostit jej bude areál vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice.

Vinohraní letos slaví osmé narozeniny a bude to dle jeho tradic poctivá oslava vína a skvělé hudby. Vinohraní ve Viniu tak již neodmyslitelně patří místo na české festivalové mapě, kdy předchozí úspěšné ročníky položily základy rodinné akce, která svou jedinečnou atmosférou přitahuje stále více fanoušků.

I letos se máme opět na co těšit!
Je nám velkou ctí přivítat jako jednu z hlavních hvězd zpěváka, skladatele, skvělého bubeníka a člena nejslavnější české kapely LUCIE pana DAVIDA KOLLERA se svým bandem!Dalším velkým jménem je slovenská rocková hvězda DESMOD. Třetí největší kapelou letošního ročníku je veselá pivní partička ALKEHOL. Jako další v pořadí se představí nadějná slovenská kapela SYMFOBIA, hrající melodický symfonický metal. Nebude chybět ani parta skvělých muzikantů MOTÖRGANG, která vznikla jako pocta Lemmymu Kilmisterovi a jeho legendárním MOTÖRHEAD!  Další účinkující jsou brněnští GATE CRASHER.  

K dispozici bude také bohaté občerstvení a vybrané lahůdky. Dobré jídlo a pití pak mohou návštěvníci konzumovat ve velkokapacitních stanech, ze kterých vidí přímo až na festivalové pódium! Samozřejmostí je také kvalitní technické zajištění a velkoplošná LED obrazovka.

Připraven je také doprovodný program, proto přijeďte a spojte tyto tradiční slavnosti s prohlídkou výrobních prostor Vinia a jejich historického křížového sklepa, kde na vás čeká degustace vynikajících vín se slevou pro všechny návštěvníky festivalu a také řada soutěží o ceny. Ti, kteří přijedou vozem, budou moci zaparkovat na parkovacích místech v bezprostřední blízkosti areálu. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou strávit ve Velkých Pavlovicích alespoň jednu noc, je připraven prostor pro stanování, který se nachází taktéž několik málo kroků od areálu a je pro všechny návštěvníky festivalu zdarma!

Více info na oficiálním festivalovém webu www.vinohrani.eu

Vstupenky na hudební festival Vinohraní jsou k dostání za zaváděcí předprodejní cenu 499,- Kč (platnou do vyprodání emise nebo do 30.4.) v Turistickém Informačním Centru v Hustopečích, v kanceláři marketingu společnosti Vinium, a.s., v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream, přes web pořádající agentury Pragokoncert www.mastersofrock.cz na mailu: mikeskova@pragokoncert.com na tel.: 577 432 580 a 224 235 267 na dobírku a v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově (děti do 120 cm zdarma a do 12 let za 150,- Kč – pouze na místě).text_event_rules_full