News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Serious Black

11.10.2020 20:00 (
)

Event detail

Německo-Americká melodic power metalová kapela SERIOUS BLACK vydává nové album, které představí na podzim v PRAZE!

Okolo skupiny SERIOUS BLACK bylo po delší dobu poměrně ticho, což je zvláštní pro kapelu, která od svého vzniku v roce 2015 každý rok pravidelně vydávala nové album. Kdyby si náhodou někdo chtěl myslet, že kluci usnuli na vavřínech, rok 2020 je vyvede z těžkého omylu! SERIOUS BLACK jsou zpět se žhavou novinkou, se zabijáckým názvem „Suite 226“. Po předchozích úspěšných albech a více než 120 koncertech po celém světě, kdy velmi výrazně rozšířili svoji věrnou základnu fanoušků, využili SERIOUS BLACK svůj čas k práci na novém, čerstvém materiálu a vybudování vlastního studia. A plod jejich práce spatří světlo světa 31. 1. 2020! Album „Suite 226“ zcela jistě rozproudí krev v komunitě power-metalu! Na rozdíl od předchozích alb, která byly více hard-rockové, na novém albu uslyšíte více řízných kytar, chytlavých melodií a tvrdých riffů. Deska vypráví o mentálně rozervaném muži, který je zmítán mezi svým vlastním vysněným světem, realitou a zlem. V reálném světě je hlavní hrdina zajat ve studené, páchnoucí polstrované buňce č. 226, kdy ho nelidský přístup prohnilých psychiatrů přivedl k naprostému šílenství. Ve své fantazii je to mocný král, který žije na svém zámku, obklopený kurtizánami, dobrým jídlem a vínem a ovládá neporazitelnou armádu. Rozkol mezi iluzí a realitou dělá z jeho života ďábelskou jízdu očistcem plným démonů, úzkostných útoků a úskoků. SERIOUS BLACK vás vezme na cestu mezi peklem a nebem, na výlet do místa zatracení a bude vám k tomu hrát perfektní soundtrack s názvem „Suite 226“

SERIOUS BLACK zve na tento svůj hudební výlet také fanoušky v České republice! Kdy? 11. 10. PRAHA, Klubu Nová Chmelnice!

Zažijte na vlastní kůži, jak se bezohledné riffy potkávají s chytlavými melodiemi a maniakálními rytmy. K totálnímu šílenství pak přidejte ještě špičkový vokál Urbana Breeda. Jakmile se z tohoto hudebního výletu vrátíte, nebudete vědět, co je fikce a co realita, možná uslyšíte i nějaké hlasy v hlavě, ale hlavně nemůžete říci, že vás před tím nikdo nevaroval!


text_event_rules_full