News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Lordi

22.03.2020 20:00

Event detail

Metalová monstra LORDI se vrací a v březnu rozpoutají v Praze pořádné peklo!

Oblíbená finská pětice maskovaných monster je na hudební scéně už od roku 1992, avšak celému světu daly o sobě Lordi vědět až v roce 2006, kdy převálcovali své soutěžící na Eurovision Song Contest a se skladbou Hard Rock Hallelujah zvítězili na plné čáře! Od té doby už se tato banda se svými chytlavými písněmi, chraplavým hlasem zpěváka, skřípavými riffy, a především hrůznými prvky při svých živelných show plné pyrotechniky na pódiu, dostala pod kůži obrovské mase fanoušků.


V loňském roce vydali LORDI své dosud nejkontroverznější album s názvem >>SEXORCISM<< se kterým vyrazili na velkolepé a jak se i ukázalo skutečně úspěšné turné po celém světě. Na to před pár dny vyšlo zbrusu nové live DVD kapely >>RECORDEAD LIVE SEXTOURCISM IN Z7<<, kde kromě živého vystoupení ve švýcarském Prattelnu můžete najít také spoustu ohromujícího bonusového materiálu.


Maskovaní strašáci LORDI v příštím roce opět zavítají do České republiky, tak se těště na pořádně hlučnou monster show a určitě dorazte 22. března do pražského klubu Roxy, kde vypustí LORDI na své publikum z podia opravdovou hrůzu! 

U toho nesmíte chybět!


Pro vás všechny, kteří již máte zakoupené vstupenky na pražský koncert strašáků LORDI (22. 3. Klub Roxy) máme nyní novou nabídku! Můžete si dokoupit VIP Vstupenku, která vám zajišťuje setkání s kapelou a další dárečky! POZOR! Vstup na koncert pouze s VIP Vstupenkou nebude umožněn! Musíte mít již zakoupenou regulérní vstupenku a k tomu si přikoupit tuto VIP! K dispozici jsou dva druhy VIP Vstupenek:


1. VIP Setkání s kapelou, společné foto a podpisy na 3 Vámi donesené věci, Klíčenka LORDI s VIP Kartou – cena: 1.250,-Kč 

2. VIP Setkání s kapelou, společné foto a podpisy na 3 Vámi donesené věci, Klíčenka LORDI s VIP Kartou, speciální VIP Tričko (pouze pro tyto VIP hosty, nikde jinde se nedá sehnat) – cena: 2.000,-Kč


Jak to bude fungovat? Jakmile dorazíte do klubu, (nebo i v průběhu koncertu), přijdete k prodejnímu stánku s merchandisem, odevzdáte svou VIP vstupenku a dostanete svoji VIP kartu a další avizované dárky. Dostanete také přesnou informaci, kam se máte po koncertě dostavit k setkání s kapelou. To proběhne ihned po skončení koncertu. Buďte na daném místě včas, tedy opravdu ihned po skončení koncertu, protože pozdě příchozí již nebude možné na setkání vzít a jejich právo se tohoto zúčastnit propadne! Prodejci zboží vám budou k dispozici a se vším vám pomohou!

text_event_rules_full