News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Eric Martin

30.01.2020 20:00

Event detail

Majitel jednoho z největších hlasů a charisma ve světě rockové hudby – Eric Martin, míří do České republiky.  Zahraje a zazpívá v lednu v ostravském klubu Garage!

Eric Martin se svými domovskými Mr.Big dokázal prodat více než 7 miliónů nosičů. Jeho hity "Just take my heart", "To be with you" anebo cover písně "Wild world", zná snad každý. 

Eric Martin má na svém kontě řadu vynikajících sólových nahrávek, z nichž poslední "Mr. Rock vocalist" byla vydána v roce 2012. 

V posledních letech můžeme Erica Martina také slýchat na nahrávkách a vidět při koncertování s metalovou operou Avantasia, v rámci, které patří k největším oporám projektu. Zpívá na albech “The mystery of time” (2013),”Ghostlights” (2016) a také letošní “Moonglow”. 

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 budeme mít šanci vidět Erica Martina tak jak jen zřídkakdy, tedy s akustickou kytarou a mikrofonem za doprovodu spoluhráče na kytaru a perkuse.  Je více než jisté, že uslyšíme největší hity nejen od Mr. Big a jeho sólové kariéry, ale také jiné klasické rockové pecky. 

Upozorňujeme, že kapacita koncertního sálu je striktně omezena, proto si zajistěte vstupenky včas a setkáte se s Ericem Matinem doslova tváří v tvář. 

U toho nesmíte chybět!

30.ledna 2020, Ostrava, klub Garage


text_event_rules_full

Start ve 20:00