News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Elvenking

04.12.2020 20:00 (
)

Event detail

Italové ELVENKING zahrají na jaře v rámci svého turné „Divination Tour“ v PRAZE!


Italská formace ELVENKING patří nepopiratelně k jedněm z nejdůležitějších kapel na poli folk metalu. Od svého vzniku v roce 1997 se se svými mocnými pohanskými příběhy dokázali zařadit mezi světovou elitu v tomto hudebním ranku. Letos, na konci srpna, vydala kapela svou již desátou desku s názvem „Reader Of The Runes – Divination“ a vydává se na turné, v rámci něhož zavítá také do PRAHY!


4. 12. 2020 PRAHA, Klub Nová Chmelnice

Jedná se o náhradní termín, za zrušený dubnový koncert z důvodu nemoci zpěváka!

Spolu s nimi přicestuje také španělská symphonic metalová kapela LAST DAYS OF EDEN v čele se zpěvačkou Ani M. Fojaco. V jejich tvorbě převládají keltské prvky a melodie a těšit se můžete na show, doplněnou o nástroje jako jsou dudy, nejrůznější píšťaly a flétny.


Nová deska Elvenking „Reader Of The Runes – Divination“ je první kapitolou příběhu nazvaného „Reader Of The Runes“, který bude pokračovat dalšími alby. Elvenking o své desce říkají: „Poprvé v naší historii jsme stvořili celý nový svět, skrz který vás provedeme našimi songy. Jsme připraveni vyprávět vám příběh, který obsahuje pravou esenci naší kapely. Je to určitě nejsilnější album, které jsme kdy nahráli. Dýchá čerstvostí a je plné folk metalových melodií zabalených do opravdu heavy zvuku.“ ELVENKING touto deskou startují novou kapitolu své hudební existence a otevírají zbrusu nový svět fanouškům. Nechť jejich příběh započne!


Vstupenky za 690,-kč jsou ode dneška k dostání na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, TicketStream a TicketMaster.
text_event_rules_full