News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Deathstars

28.09.2020 20:00

Event detail

DEATHSTARS oznamují přesun svého plánovaného Evropského turné na podzim 2021!

Covid-19 úřaduje dál a gumuje z letošních kalendářů další velmi očekávané turné! Švédská industrial metalová kapela DEATHSTARS přesouvá své Evropské turné až na podzim 2021! Původně plánovaný koncert pro PRAHU, MeetFactory (28. 9. 2020) se posouvá téměř přesně o rok!

Nový termín koncertu je potvrzen! Bude to 29. 9. 2021, PRAHA, MeetFactory zůstává!

DEATHSTARS, kteří se na delší dobu vytratili z metalového dění, se v loňském roce pochlubili návratem kytaristy Cat Casina a svou cestu zpátky do povědomí fanoušků započali svými nezapomenutelnými show na festivalech jako Wacken, Graspop či náš, Masters of Rock! O tom, že se jim to povedlo není pochyb! Smrtící glam rocková senzace zvaná DEATHSTARS je zpět! Vrací se po dlouhých čtyřech letech a už se nemůže dočkat, až vás znovu zasáhne svými zbrusu novými kousky! Kapela ladí poslední detaily svého nového alba, následníka zatím poslední desky „The Perfect Cult“ (2014), který by se měl vyklubat na svět již co nevidět! Kapela svůj návrat komentuje: "Jsme zpět! Po čtyřech letech dobíjení energie, s Cat Casinem zpátky v kapele a s maniakálním Nitrem na bicí, vám předvedeme jedno velké peklo! Seznamte se se znovuzrozenými DEATHSTARS!“!

Nezbývá, než si přepsat další datum v už dost seškrtaném koncertním diáři a těšit se na DEATHSTARS plné sil a touhy ukázat vám, že ještě rozhodně neřekli své poslední slovo! DEATHSTARS a jejich ďábelská show, v PRAZE, MeetFactory – 29. 9. 2021! Tak se držte a doražte!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!


text_event_rules_full