News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

VINOHRANÍ VE VINIU

24.08.2019 15:30

Event detail

Děti do 120 cm zdarma. Děti do 12 let 150 Kč - vstupenky k zakoupení pouze na místě konání.


Festival “VINOHRANÍ VE VINIU“ opět po roce uzavře prázdninovou festivalovou sezonu již tradičně v jedné z nejkrásnějších jihomoravských lokalit  – ve Velkých Pavlovicích! Čeká na vás line-up nabitý velkými jmény z domácí, ale i slovenské hudební scény a jak se již stalo zvykem, hostit jej bude areál vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice!


Hudební festival Vinohraní letos slaví sedmé narozeniny a bude to dle tradic festivalu poctivá oslava vína a skvělé hudby. Vinohraní ve Viniu tak zastává čím dál viditelnější místo na české festivalové mapě, kdy předchozí úspěšné ročníky položily základy rodinné akce, která svou jedinečnou atmosférou přitahuje stále více fanoušků.

I letos se máme opět na co těšit!
Je nám obrovskou ctí přivítat jako jednu z hlavních hvězd českou kapelu ČECHOMOR, která hraje v originálním pojetí české, moravské a slovenské lidové písně! Na Vinohraní se představí úplně poprvé. Dalším velkým jménem je slovenská rocková partička z Nitry  HORKÝŽE SLÍŽE. Třetí největší kapelou letošního ročníku hranická hardrocková skupina TRAKTOR. Jako další v pořadí se představí vsetínský WAŤÁK alias Kabát revival a jak již název napovídá, hraje tato kapela písničky od skupiny Kabát. Nebude chybět ani pop-rocková skupina REFLEXY ze Zlínského kraje, která oslavila celých 25 let do svého vzniku! A i letos dáváme možnost mladé kapele se ukázat na velkém podiu a tentokrát volba padla na kapelu KŘÍDLA.

Tento rok se můžete těšit i na jednu velkopavlovickou premiéru! Den před festivalem Vinohraní totiž přijede Divadlo Františka Ringo Čecha se svou legendární Dívčí Válkou!
Těšit se na ni můžete v pátek 23.8.2019 od 19:00 taktéž v areálu vinařských závodů Vinium! 

K dispozici bude také bohaté občerstvení a vybrané lahůdky. Dobré jídlo a pití pak mohou návštěvníci konzumovat ve velkokapacitních stanech, ze kterých vidí přímo až na festivalové podium! Samozřejmostí je také kvalitní technické zajištění a velkoplošná LED obrazovka.

Připraven je také doprovodný program, proto přijeďte a spojte tyto tradiční slavnosti s prohlídkou výrobních prostor Vinia a jejich historického křížového sklepa, kde na vás čeká degustace vynikajících vín se slevou pro všechny návštěvníky festivalu a také řada soutěží o ceny. Ti, kteří přijedou vozem, budou moci zaparkovat na parkovacích místech v bezprostřední blízkosti areálu. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou strávit ve Velkých Pavlovicích alespoň jednu noc, je připraven prostor pro stanování, který se nachází taktéž několik málo kroků od areálu a je pro všechny návštěvníky festivalu zdarma! 

text_event_rules_full