News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

TŘI SESTRY

20.07.2018 18:00

Event detail

Skupina Tři sestry je dnes českou legendou, která i po třiatřiceti letech s velkým nadšením a ve vší pokoře objíždí naší krásnou českou kotlinu. A právě vy ji máte možnost vidět v rámci 16. Ročníku Valašského Divadelního Léta 2018 v Rožnově pod Radhoštěm. Kapela Tři Sestry vyjíždí na TŘI SESTRY RADEGAST TOUR 2018 a do Rožnova pod Radhoštěm dorazí 20.7.2018 do areálu venkovního koupaliště a celý tento hudební cirkus začne v 18:00 hod. Jako hosté zahrají E!E, DOCTOR P.P. a Fancy Foxx. Ku příležitosti dožitých 33. Narozenin kapela své působení shrnula do tiché modlitby, která je zároveň i mottem aktuálního tour: Plechový Ježíši, koroduj za nás… 

  K dovršení Kristových let pronesl posvátná slova i frontman kapely Lou Fanánek Hagen:  „Před třiceti lety se nám mnozí vysmívali, či přímo - a to je horší - ohrnovali nos. A kde jsou dnes Tři sestry, a kde oni? Mnozí na hřbitově zakopáni, a zbytek? V marnosti brodí se životy, trýzněni službou 'na panskym', skrývanou touhou po jiných ženách, či touhou po pohádkových večírcích a životě bez budíku..., anebo jsou možná šťastni! Jako my, už třiatřicet let."


V rámci Tři sestry Radegast tour 2018 s sebou kapela do Rožnova pod Radhoštěm přiveze i velkolepou pódiovou show a zcela nový playlist, v němž představí také několik nových písní z připravovaného alba a své nesmrtelné hitovky. Nebude samozřejmě chybět ani čepované pivo Radegast a putovní výčep, který bude ku prospěchu kapely a fanoušků v prvních řadách umístěn přímo na pódiu. Celý koncert vyvrcholí vzrušujícím striptýzem! Tak neváhejte a určitě dorazte 20.7.2018 na venkovní koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm. Areál se otevírá v 16:30, začátek akce v 18:00. Amen. 

text_event_rules_full