Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Zimní Masters of Rock

02.12.2017 12:00

Detail akce

Hvězdami a legendami nabitý ročník Zimního Masters of Rock se blíží! Už brzy budete moci v jeden den slyšet spousty nadupaných kapel – těšte se na 2. prosince do zlínské haly Euronics! Hlavní hvězdou XII. ročníku jsou legendární bratři Cavalerovi, kteří přehrají celé nejslavnější album „Roots“ a představí nové album. Thrash metalovou část otevře bestiální Bobby Blitz s kapelou OVERKILL. Hardrockovou složku vyplní AXXIS, kteří představí poslední album »Retrolution« a THE UNITY složení ze členů GAMMA RAY. Vůbec poprvé také přijedou do ČR i Američané I AM MORBID v čele s originálním hlasem Morbid Angel Davidem Vincentem! Ti si pro vás nachystali hity z prvních čtyř zásadní alb Morbid Angel. Pro hloubavější nadšence je v tento večer připraven melodický death metal od INSOMNIUM a pro female fronted nadšence senzace BEYOND THE BLACK. Soupisku krásně završí death metalisti DESERTED FEAR a program zahájí česká krev FORREST JUMP. Tak si to nenechte ujít!

Pro ty co čekají na ranní spoj domů nebo mají ještě energii pařit :-) organizujeme after party v klubu Masters of Rock Café na Čepkově. K posezení u piva budeme promítat čerstvě vydané DVD Masters of Rock 2017 a poté budou následovat projekce DVD zahraničních umělců, které byli natočené v ČR – Korpiklaani „Live at Masters of Rock“, Dirkschneider „Back To The Roots“. Závěrečnou projekcí bude DVD Nightwish „Vehicle of Spirit“, na kterém se objeví také písnička natočená na Masters of Rock. Masters of Rock Café ve Zlíně bude v sobotu 2. 12. 2017 otevřeno od 23:00 do 05:00. I v klubu bude pouze v tento den v prodeji 2DVD Masters of Rock 2017 za super zaváděcí cenu 290,- Kč platnou pouze v tento den. Těšíme se na vás!

 • Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se na místě nevyměňuje!
 • Padělání vstupenek je nepřípustné a trestá se podle zákona!
 • Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za újmu na zdraví návštěvníků ani za škody způsobené na jejich věcech.
 • Osobám mladším 12 let je vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.
 • Do prostoru konání akce není dovoleno vnášet jakékoliv nápoje, PET láhve, skleněné láhve, jednorázové plastové kelímky, plechovky, zbraně, nože, nůžky, tyče na vlajky a další předměty, které by mohly být pořadatelem označeny za nebezpečné. Pořadatel si vyhrazuje právo osobní bezpečnostní kontroly!
 • Do prostoru konání akce je zakázáno nosit magnetofony, kamery či videokamery. Pořizování audio a videozáznamů je zakázáno! Porušení tohoto bodu může být klasifikováno jako trestný čin!
 • Fotografování je povoleno pouze z kompaktních fotoaparátů bez přídavného dlouhého objektivu. Mimo akreditované fotografy a novináře není povoleno do areálu vnášet profesionální fotoaparáty a objektivy!
 • Pořadatel a umělci si vyhrazují právo filmového, video a televizního záznamu koncertu a atmosféry festivalu. Návštěvník zaznamenaný na dokument může být dále zveřejňován bez dalšího upozornění a finanční náhrady.
 • Návštěvníci  musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby!
 • Je zakázáno vodit psy či jiná zvířata. 
 • Na VIP balkon je zakázáno vnášet jakékoliv nápoje, s výjimkou nápojů v uzavíratelných PET lahvích! Tašky a kabáty si prosím odložte v šatně!
 • Program
  11:30 otevření haly
  12:30 – 13:15 FORREST JUMP
  13:30 – 14:15 DESERTED FEAR
  14:30 – 15:20 BEYOND THE BLACK
  15:40 – 16:40 THE UNITY
  17:00 – 18:00 INSOMNIUM
  18:30 – 19:45 I AM MORBID
  20:15 – 21:30 AXXIS
  22:00 – 23:15 OVERKILL
  23:45 – 01:00 MAX & IGGOR CAVALERA RETURN TO ROOTS