News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Zahajujeme prodej vstupenek na unikátní hudební projekt JONA LORDA,


...zakládajícího člena DEEP PURPLE, CONCERTO FOR GROUP AND ORCHESTRA, s BRUCE DICKINSONEM za mikrofonem! V dubnu 2023 v OLOMOUCI!

CONCERTO FOR GROUP AND ORCHESTRA, feat. BRUCE DICKINSON aneb Bruce Dickinson, supergroup a Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín hrají nejen hity Deep Purple – 2. 4. 2023 – OLOMOUC, hala University Palackého
 
Hudební senzace nazvaná JON LORD´s CONCERTO FOR GROUP AND ORCHESTRA je opravdu přímo legendární hudební projekt, stejně jako jeho tvůrce, zakládající člen slavných DEEP PURPLE, JON LORD. Jon Lord, oddaný klasické hudbě, se tomuto svému projektu věnoval naplno.  Nápad na CONCERTO FOR GROUP AND ORCHESTRA se mu zrodil v hlavě už na konci šedesátých let, tedy v době nejslavnější sestavy DEEP PURPLE (Jon Lord, Ian Gillan, Ian Paice, Richie Blackmoore, Roger Glover) a podařilo se mu ho velmi brzy s kapelou zrealizovat. Premiéru měl v září 1969 v Londýně, ve slavné Royal Albert Hall s Royal Philharmonic Orchestra.
 
JON LORD nakonec s tímto projektem sklidil obrovský úspěch po celém světě. K 30. výročí od premiéry, v roce 1999 byl pak projekt znovu v Royal Albert Hall obnoven, v roce 2002 vyšel na DVD a v roce 2011 byl přepracován.
 
Nyní se na tento famózní a zcela jedinečný hudební projekt dostává i k nám! 2. dubna zazní ve sportovní hale University Palackého v OLOMOUCI.  

Pod taktovkou dirigenta Paula Manna (který v projektu působí už od roku 1999) a se samotným BRUCEM DICKINSONEM (IRON MAIDEN) za mikrofonem, zde vystoupí i takové osobosti jako jsou  Kaitner Z. Doka (Jon Lord, Ian Paice, Don Airey) - kytara, Bernhard Welz (Jon Lord, Don Airey) – bicí, Tanya O'Callaghan (Whitesnake) – baskytara nebo John O´Hara (Jethro Tull) – klávesy, a to vše za doprovodu 78 členné Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín.

Prodej vstupenek na tuto hudební lahůdku právě odstartoval!

Objednávat můžete v síti Ticketportal a na těchto stránkách. 
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz