News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Z MEGADETH, LACUNY COIL, SEPULTURY nebo DREAM THEATER se v death metalové sérii


...DC Dark Nights stávají komiksoví hrdinové!

V průběhu očekávaní vydání mezinárodní limitované série DC's runaway 2020, Dark Nights: Death Metal, oznámil vydavatel své plány na spolupráci se sedmi nejuznávanějšími metalovými kapelami pro edici „Dark Nights: Death Metal - Band Edition“.
Každá speciální edice představující průřez metalovou hudbou napříč žánry a generacemi bude obsahovat unikátní obálku, každá představí jinou metalovou kapelu, a bude obsahovat úvod kapely a exkluzivní rozhovor.


Obsah:
1. díl: Kapela Megadeth, obal: Juanjo Guarnido
2. díl: Kapela Ghost, obal: Werther Dell ‘Edera
3. díl: Kapela Lacuna Coil, obal: Timpano / Antonio Fuso
4. díl: Kapela Opeth, obal: Mathieu Lauffray
5. díl: Kapela Sepultura, obal: Albuquerque / Pedro Mauro
6. díl: Kapela Dream Theater, obal: Santi Casas
7 díl: Ozzy Osbourne, obal: Marco Mastrazzo


Dark Nights: Death Metal, od nejprodávanějšího scénáristy Scotta Snydera a kreslíře Grega Capulla, byl v USA uveden na trh v červnu 2020. Dark Knights: Death Metal je pokračováním úspěšné série Dark Nights: Metal z let 2017-18 (u nás vyšlo jako Temné noci – Metal), která přinesla rozsáhlé změny v DC vesmíru a představila fanouškům Dark Multiverse a uprchlého padoucha smějícího se Batmana.


Když je Země obklopena Temným multiversem, je Liga spravedlnosti vydána na milost a nemilost smějícímu se Batmanovi. Lidstvo se snaží přežít v pekelné krajině zvrácené k nepoznání, zatímco Batman, Wonder Woman a Superman, kteří byli odloučeni, bojují o přežití.


Sedm čísel s obálkami jednotlivých kapel - Band Edition -  bude vydáváno měsíčně v osmi zemích: Francii, Španělsku, Itálii, Německu, Brazílii, Mexiku, Argentině a Turecku.
Pokud jde o sběratelské souhrnné vydání s dalším bonusovým obsahem, tzv.  Omnibus Edition, tak se k těmto osmi zemím přidá ještě Rusko, Polsko, Česká republika, Korea a Japonsko.


Mezinárodní vydavatelští partneři DC z každé zúčastněné země brzy oznámí svá příslušná data vydání tiskovými zprávami, takže nejnovější informace najdete na jejich sociálních sítích.