News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Videopozvánku na letošní ROCK CASTLE vám posílají dobře naladění KISSIN´DYNAMITE!


Přátelé, letně a příjemně naladění KISSIN DYNAMITE vám natočili svoji videopozvánku na letošní 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE, který se uskuteční v příjemně stinném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ už za 3 týdny! 18. – 20.8.2022!

ROCK CASTLE festival je situovaný do malého, malebného historického městečka MORAVSKÝ KRUMLOV, jemuž vévodí renesanční zámek, v jehož útrobách se skví jedinečná a slavná série velkoformátových obrazů Alfonse Muchy „Slovanská Epopej“. Druhá polovina srpna, kdy se festival koná už předznamenává blízký konec letní festivalové sezóny, a tak se vám nabízí jedna z posledních možností užít si 3 pohodové dny v příjemném prostředí, s přáteli a slavnými a zajímavými rock-metalovými kapelami, které se vám zde přijedou představit. Jednou z nich je i německá heavy-metalová kapela KISSIN´DYNAMITE, která je u nás u zavedenou a velmi oblíbenou značkou skvělé zábavy. Kluci vám zde přijedou představit svoji novou desku „Not The End Of The Road“, která je plná parádních songů, rychlých a výbušných, ale i klidných a jemných. S KISSIN´DYNAMITE vás čeká další vzrušující heavy-metalová jízda! Neváhejte nastoupit!


Festivalové i jednodenní vstupenky, za super cenu, platnou už jen do této neděle 31.7., parkování a campy můžete objednávat na těchto stránkách.


Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Plzeňská vstupenka.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz