News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Velký válečný sbor doprovodí SABATON na jejich exklusivním koncertu v Plzni!


Heavy metalová jednotka SABATON dorazí už začátkem května do Plzně, kde se představí v rámci Slavností svobody a chystají zde opravdovou koncertní lahůdku. Vystoupí zde za doprovodu čistě mužského arzenálu Českého akademického sboru. Tělesa skutečně mimořádných uměleckých kvalit, jež se řadí k nejlepším evropským souborům svého druhu.

Kapela dodává: „V minulosti jsme vystupovali s různými muzikanty, orchestry i sólovými umělci, ale poprvé se pouštíme do něčeho takového.
SABATON byl vždycky o pompézních refrénech a spoustě vokálu, a tak nás napadlo pozvat sbor na několik našich festivalových vystoupení. A protože vydáváme nové album, rozhodli jsme se přivést Velký válečný sbor.“

Český akademický sbor bude kapelu SABATON doprovázet pouze na některých koncertech v rámci jejich festivalové sezóny 2019 a vůbec poprvé se k nim THE GREAT WAR CHOIR připojí právě u nás a to na Slavnostech svobody v Plzni už 4. května v Amfiteátru Lochotín v Plzni! Bude to opravdu velkolepé, tak si to nenechte ujít!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz