News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

VISIONS OF ATLANTIS posílají další live video s Bohemian Symphony Orchestra Parague,


 se kterými se představí i na MASTERS OF ROCK!

Vytáhněte plachty a vydejte se na lehce opojné symfonické snění s úžasně talentovaným Bohemian Symphony Orchestra Prague! VISIONS OF ATLANTIS vydali svůj třetí živý singl „Wanderers“ spolu s okouzlujícím oficiálním videem, vystřiženým z jejich prvního live DVD / Blu-Ray / CD, „A Symphonic Journey To Remember“.
Jemné houslové linky a jemné klavírní harmonie obklopují úžasné intro a podtrhují jedinečný hlasový rozsah mimořádně talentované zpěvačky Clémentine Delauney. Dokonalá hořkosladká atmosféra, podpořená orchestrem vás zcela pohltí a vy se ocitnete v čisté pohádkové zemi.  
„A Symphonic Journey to Remember“ podtrhuje hudební zaměření kapely a zároveň ukazuje jejich působivou, strhující cestu mořskými hlubinami. Díky tomuto nezapomenutelnému a prvotřídnímu živému vystoupení představují VISIONS OF ATLANTIS svůj nový vrchol na své cestě hudebním světem a dokazují, že dosáhli úrovně královské symfonic-metalové ligy!

VISIONS OF ATLANTIS k nám do ČR zavítají v rámci svého Evropského tour hned 3x. Na festival MASTERS OF ROCK 2021 (8. – 11. 7. 2021, areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE), kde se představí rovněž s Bohemian Symphony Orchestra PRAGUE a pak samostatně s kapelami YE BANISHED PRIVATEERS a AD INFINITUM 30. 9. 2021 v PRAZE, Klubu Nová Chmelnice a 2. 10. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!


Vstupenky na všechny zmíněné akce můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.

Na live video „Wanderers“ se podívejte tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz