News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Účastník letošního MASTERS OF ROCK, kapela GOTTHARD vydává nový singl!


Švýcarská hard rocková kapela GOTTHARD vydala v lednu letošního roku nový singl „Missteria“, se kterým kapela ukázala také svoji experimentální stránku, když spojila svůj hard rock s orientálními vlivy. Nyní tito Švýcarští rockeři přichází s dalším novým singlem nazvaným „Bad News“, velmi energickou skladbou, ke které zveřejňují také lyric video.
„Bad News“ není jen úvodní skladbou nového alba, je to také přesně to, co si fanoušci na kapele nejvíce cení – čirý, žhavý rock´n´roll se skvělým textem! Zkrátka klasický GOTTHARD v té nejlepší formě!  
V této písni také uvidíte zpěváka Nica Maedera ve své nejpřímější podobě, takového, jaký je, velmi živý a nadšený! Připočítejte divoké, křičící kytary a hromové bubny a dostanete jedinečné vyjádření toho, o čem bude celé nové album, které vyjde už 13. března! "Napsali jsme tohle s Ericem Bazilianem, píseň o tom, jak lidé milují být kolem vás, když jste úspěšní, a s jakou radostí vás kopnou do prdele, když jste dole.  Písnička má navíc skvělý klasický rockový riff," říká k novému singlu zpěvák Nic Maeder.

S GOTTHARD nás na MASTERS OF ROCK (9. – 12. 7. 2020, areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE) čeká super hard rockový odvaz!


Festivalové vstupenky (za cenu platnou již jen do konce února) jsou k dostání na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na video "Bad News" se mrkněte tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz