News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Účastník MASTERS OF ROCK 2021, Norové TROLLFEST, posílají nový singl a video!


Norská folk metalová parta TROLLFEST pro vás nachystala nové vydání singlu a videa k písni „Der Jegermeister“! Tato legendární norská metalová squadra se brzy pochlubí novinkou „K.A.O.S“, silnou, groovy, energizující věcí, která zasáhne masy!  Od svého založení v roce 2003 kapela odehrála řadu koncertů po celém světě a sdílela pódia s kapelami jako ALESTORM, WINTERSUN, KORPLIKAANI a FINNTROLL. Proslavili se jako průkopníci pravého norského balkánského metalu! V pravém norském balkánském díle „K.A.O.S.“ vydává TROLLFEST i svou nově nahranou bombastickou klasiku „Der Jegermeister“, velkolepý, brilantní, super song plný trolí moudrosti a přirozenosti, což zahrnuje lov a pití a který je oblíbeným kouskem fanoušků na jejich živých koncertech! Tento song vás v novém videu donutí zapařit doma na pohovce, kde vás přepadne skrytý alkohol, odevšad, kde ho matka, manželka, manžel, partner, pes nebo kočka ukryli. Trollové nikdy neskrývají alkohol!


A pokud máte chuť, dejte si panáka a tešte se na léto, protože TROLLFEST se chystají vás rozveselit a rozdovádět na MASTERS OF ROCK 2021 v likérce R. Jelínek, ve VIZOVICÍCH, 8. – 11. 7. 2021! Tady je cítit alkohol i ve vzduchu!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, TicketMaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na nejnovější video „Der Jegermeister“ se podívejte zde:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz