News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

U.D.O. už brázdí na svém „Game Over European Tour“ Evropu! V listopadu čekejte mistra


...Uda v PLZNI, ve ZLÍNĚ a v OSTRAVĚ!

U.D.O., EXISTANCE - 10.11.2022 PLZEŇ, KD Šeříkovka, 11.11.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café a 12.11.2022 OSTRAVA, Garage

Mistr metalu, nezničitelný metalový pracant a tahoun UDO DIRKSCHNEIDER už testuje sílu a kondici hlasivek svých fanoušků po Evropě! První část „Game Over European Tour“ jeho kapely U.D.O. je v plném proudu! Druhá část turné, která startuje v listopadu už se týká i nás, fanoušků v České republice! U.D.O. vám dorazí představit novou deskou „Game Over“ už za měsíc a kousek, a to hned do 3 měst:


10.11.2022 PLZEŇ, KD Šeříkovka
11.11.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café
12.11.2022 OSTRAVA, Garage

Je na čase začít plánovat, poslouchat jeho tvorbu a trénovat hlasivky, ať mistru UDOvi dokážete, že český fanoušek je opravdu ten nejvěrnější, nejbláznivější a nejhlasitější! UDO DIRKSCHNEIDER si vaši pozornost 100% zaslouží! Je jedním z mála nezničitelných originálů mezinárodní metalové scény. Na poli metalu se pohybuje už víc jak 40 let a svým silným, jedinečným, nezaměnitelným hlasem vdechuje svým písním charakter, který trvá navěky. Je nedostižným metalovým srdcařem a vždy dodává absolutně špičková živá show! Máte se na co těšit!


Tak pokud ještě nemáte svoji vstupenku, pořiďte si ji, pokud možno, hned. Takový koncert, jaký prožijete s mistrem Udo Dirkschneiderem a jeho bandou U.D.O. je vždy neopakovatelným a naprosto parádním zážitkem!


Vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal či Ticketmaster.


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz