News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Turné „Supi se slétají“ legendárních CITRON pokračuje! Už zítra hrají v TŘEBÍČI!


Podívejte se na program večera!

Už jen 3 poslední koncerty zbývají a turné české hard & heavy legendy CITRON bude minulostí a parádní vzpomínkou. Po minulém vydařeném show ve STRÁŽNICI se CITRON chystají už zítra, v pátek 19.11. dobít svou našlapanou show a těmi největšími hity CITRON TŘEBÍČ, Club Roxy! Pojďte si užít na vlastní kůži live koncert legendy české hudební scény, pojďte se odreagovat, zapařit si, pobavit se. Čeká vás další skvělý rock-metalový večer vč. nevšední unplugged pasáže s violoncellovým duem! CITRON a jejich speciální host, slovenská banda SYMFOBIA už se na vás moc těší!


Pátek 19.11. TŘEBÍČ, Club Roxy


PROGRAM koncertu:
19:00    otevření sálu
20:00 – 20:50 SYMFOBIA
21:20 – 22:50 CITRON

Poslední dva koncerty turné jsou naplánovány na pátek 3.12. do kulturního domu Ostrov v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ a den nato, v sobotu 4.12. uzavře CITRON toto své úspěšné turné v Kulturním domě v ŠUMPERKU!


Vstupenky na všechny koncerty můžete objednávat na těchto stránkách a budou v prodeji i na místě! V případě potřeby se zde budete moci otestovat připravenými samotesty. Nic nebrání tomu, užít si další fajn večer s dobrou muzikou a přáteli. Přijďte.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz