News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Tři slibné české kapely potvrzeny na festival ROCK CASTLE!


Připravte se! Festival ROCK CASTLE přidává další 3 nová jména do svého seznamu potvrzených kapel! Tentokrát to jsou 3 neohrané české kapely, které hoří nedočkavostí představit se vám všem na velkém pódiu nového mezinárodního festivalu!


ALIA TEMPORA - Moderní taneční hudba a prismatická image, takto metal ještě neznáte. Tato mladá brněnská kapela boří zažité hranice a jejich energickou show si užije každý fanoušek melodického metalu a rocku. Svou druhou desku „Dragonfly Effect“ s úspěchem představili už na hlavní Ronnie James Dio stage na MASTERS OF ROCK 2019 a následovalo turné po Evropě a Mexiku. Nyní se vás tedy chystají ohromit na festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!


SOLAR SYSTEM – Havířovská melodická hard´n´heavy parta se řadí k již zkušenějším harcovníkům domácí metalové scény. Letos vydali pod zvukovou taktovkou zkušeného Rolanda Grapowa svoji druhou desku nazvanou „Synchronicita“, která sklízí velmi pozitivní reakce. Jde o dynamickou, a přitom nadmíru pohodovou věc, kde nenajdete žádný patos ani silácká gesta. Kapela svým vystupováním vyzařuje lehkost a přirozenost, což je její velké plus. Nechte se jimi překvapit!


100 NA 100 – Poměrně mladé seskupení ostřílených rockerů a kamarádů z Frýdku-Místku, kteří tvoří vlastní, převážné české rockové skladby.  Na kontě mají už 2 alba a na třetím se pracuje. Stylově se nedají lehce zařadit, sami říkají, že neblíže je jim asi hard rock, často psaný motorkářům na míru, ale nahráli třeba i kytarovou lidovku, nebo ukolébavku pro rockové maminy. Zkrátka, se 100 na 100 se můžete těšit na dávku poctivého českého rocku s půvabnou zpěvačkou navrch!


Festival ROCK CASTLE se koná ve dnech 19. – 21. 8. 2021 v překrásném areálu zámeckých zahrad v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, což není rock-metalovým fanouškům úplně neznámá lokalita, naopak, řadí se k těm nejoblíbenějším! Tak se tam potkáme!


Festivalové vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou už jen do konce roku, nebo do vyprodání zaváděcí emise vstupenek, objednávejte na www.rockcastle.cz, www.mastersofrock.cz či www.pragokoncert.com
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz