News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

TEMPERANCE, speciální host kapely LEAVES´EYES na jejich turné, vydala nový akustický song!


Italská metalová kapela TEMPERANCE vydá své nové akustické EP „Melodies Of Green And Blue“ už zítra, v pátek 19. 2.! Nový singl „Paint The World“ je jedním ze šesti akustických ztvárnění skladeb z jejich uznávaného alba „Viridian“, které se na tomto novém EP najdete. Po mnoha koncertech kapely s takovými žánrovými obry jako jsou NIGHTWISH, RHAPSODY od Lucy Turilliho nebo TARJA, TEMPERANCE vydávají „Melodies Of Green And Blue“ jako dárek všem svým věrným fanouškům!  

V písni „Paint The World“ vás TEMPERANCE zvou do nahého hudebního prostředí a nabízí nádherné melodie, bohaté na akordy, ve kterých se můžete příjemně ztratit!


Zpěvák Michele Guaitoli o „Paint The World“: „Spolu s chutí jít do akustických verzí jsme měli také šanci napsat několik zbrusu nových skladeb pro toto EP, které je odklonem od původního stylu kapely. I když jsme již dříve vydali skladby jako „Gaia“ nebo „Scent of Dye“, „Paint The World“ je poloakustická balada, kterou by bylo těžké zahrnout do jakékoli jiné nahrávky TEMPERANCE, protože je na půli cesty mezi akustickým a elektrickým světem. Stejně jako mnohokrát v historii TEMPERANCE jsme okamžitě využili této možnosti a experimentovali s něčím jiným, novým. Věřím v tuto píseň, protože zde jasně cítíte vlivy našeho mládí, alternativní rock počátku dvacátých let a začátek našich hudebních snů. Snů spousty dětí, které chtěly nakreslit svůj vlastní obraz tohoto světa."


Na oslavu vydání EP „Melodies Of Green And Blue“ uvedou TEMPERANCE zítra, tedy v pátek 19. února (20:00 SEČ) v přímém přenosu online acoustic release show. Lístky na ni >>ZDE<<


TEMPERANCE live v PRAZE, Klubu Nová Chmelnice, 16. 11. 2021 na turné „The Last Viking“ s LEAVES´EYES a CATALYST CRIME!


Vstupenky na koncert jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

„Paint The World“ tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz