News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

TARJA TURUNEN se k nám příští rok vrátí se zbrusu novou vánoční show „Pokoj Vánoc“


...a to hned do 5 měst!

TARJA TURUNEN je plným právem nazývána královnou, divou, fantastickým stvořením z jiného světa…její koncerty dokáží divy…dokáží zahřát u srdce a zároveň zmrazit dech…letos se TARJA se svými dechberoucími vánočními koncerty „Christmas Together“ po dvou letech vrátila, aby přinesla pohodu, vánoční atmosféru a své osobní, silné světlo mezi nás. Všem 4 naplněným sálům dokázala vlít klid do žil a naději do myslí, dokázala neuvěřitelnou věc, přimět nás přemýšlet nad hloubkou a smyslem Vánoc a podívat se na ně jako na možný mezník v našich životech, kdy je čas něco změnit. Nejsou to jen svátky barev, přejídání a utrácení…je to čas na lásku a její moc.


Kdo letos tyto její koncerty nezvládl, nestihl, nebo nemohl navštívit, máme pro vás dobrou zprávu. TARJA, dojata svým letošním úspěchem, naplánovala vánoční turné u nás i na příští rok! Tentokrát dokonce do 5 měst:


13.12.2022          ZLÍN, Kongresové Centrum
14.12.2022          OSTRAVA, Gong
15.12.2022          PLZEŇ, Synagoga   
17.12.2022          OLOMOUC, Kostel Panny Marie Sněžné
18.12.2022          PRAHA, Kongresové Centrum    
 
Ovšem pozor! Čeká vás zcela nový vánoční program „Pokoj Vánoc“, který už TARJA nosí v hlavě a těší se, až vás s ním, opět v tom nádherném adventním čase překvapí, zahřeje, potěší, uklidní a naladí na tu hezkou vánoční notu.


Prodej vstupenek na všechna města právě odstartoval. Zajistěte si nejlepší místa včas.


Vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal, na PLZĚN ještě v síti Plzeňská Vstupenka.  


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz