News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Symphonic-metaloví BEYOND THE BLACK vydali nové album a video! Live na METALFESTU v PLZNI!


METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6.- 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Německá symphonic-metalová hvězda BEYOND THE BLACK vydala minulý týden své nové, již 5 album nazvané jednoduše „Beyond The Black“ a vypustila do světa i nové video ke skladbě „Free Me“.

Jennifer Haben to komentuje: „Toto album je ztělesněním Beyond the Black a konečně dorazilo tam, kam patří, k našim fanouškům! Nemůžeme být šťastnější! Slavíme toto vydání silným a uklidňujícím poselstvím našeho nového singlu „Free Me“: Nikdy si nemyslete, že musíte být na všechno sami a nést tíhu světa, jsme v tom spolu a je nás mnoho!“


Nové album „Beyond the Black“ si můžete objednat>>ZDE<<


BEYOND THE BLACK tak přináší světu další novinku! Jejich předchozí album „Hørizøns“ (2020) bylo dosud jejich nejúspěšnějším, ale po vydání senzačních singlů ´Reincarnation', 'Is There Anybody Out There', 'Winter Is Coming' a 'Dancing In The Dark' je zřejmé, že kapela se posouvá ještě dál!


Nezbývá než se těšit na červen, na první letošní letní mezinárodní metalový festival, METALFEST OPEN AIR v PLZNI, v překrásném amfiteátru Lochotín, kde nám celou tuto svoji hudební parádu BEYOND THE BLACK přehrají nadšeně a s plnou vervou naživo!


Vstupenky na METALFEST, za super cenu, platnou do konce ledna, můžete objednávat na těchto stránkách nebo nově i v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream či Plzeňská vstupenka.


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz