News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Svou videopozvánku na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK vám posílá i druhý z headlinerů,


...kapela SONATA ARCTICA!

Všechny zahraniční kapely mají koupené letenky a těší se na vás! Festival bude! Níže přinášíme také info o vstupu na festival.

Jeden jediný, exkluzivní, klasicky metalový koncert odehrají finští melodic metaloví hrdinové SONATA ARCTICA na letošním ZIMNÍM MASTERS OF ROCK festivalu. Své akustické turné přesunuli na podzim 2022, ale slíbený koncert pro ČR, ZLÍN, halu Datart odehrají! Nikoli akusticky, ale klasicky, se všemi nástroji, tak jak je máme nejraději! Takže v sobotu 27. listopadu všichni na značkách v hale Datart ve ZLÍNĚ! Užijeme si to naplno!

Připomínáme, že právě na ZIMNÍM MASTERS OF ROCK odstartuje prodej vstupenek na jediný koncert kapely SONATA ARCTICA v rámci přesunutého evropského turné „Acoustic Adventures“, který proběhne v OSTRAVĚ, Clubu Garage, 26.11.2022! Tak si nezapomeňte vzít šrajtofle!


Jak jistě víte, od příštího týdne vláda zpřísnila pravidla pro vstup na kulturní akce. Bohužel, test již pro vstup na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK nebude stačit. Je nutné se prokázat ukončeným očkováním či dokumentem o prodělání covidu v posledních 180 dnech. Co k tomu říci…nejsme ti, co tato pravidla tvoří a máme za to, že otestovaný člověk je zdravý člověk…je to smutné. Přesto věříme, že vy, co na fesťák můžete, si ho spolu s kapelami maxmálně užijete, stejně, jak tomu bylo před „covid dobou“. Přátelé „Metal Never Die!“


Vstupenky na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster.

Videopozvánku na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK pro vás, fanoušky, natočil za kapelu SONATA ARCTICA její klávesák Henrik Klingenberg. Podívejte se tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz