News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Světově úspěšná show VIVALDIANNO ve zbrusu nové nové verzi SHINING VENICE


...ve světové premiéře už na začátku února v OSTRAVĚ!

Světově proslulá a úchvatná show VIVALDIANNO se vrací na česká pódia, ba co víc? České publikum se dočká nečekané světové premiéry zbrusu nové verze této úspěšné megashow! A to už 2. února 2022 v OSTRAVĚ, hale Gong!


Projekt VIVALDIANNO sklízí úspěchy po celém světě se na svých únorových koncertech se poprvé představí veřejnosti ve zbrusu nové verzi „SHINING VENICE“. Diváci, kteří netrpělivě čekají na již dvakrát odložené koncerty, jsou nyní odměněni právě tímto premiérovým uvedením nové verze show!

Multimediální projekt VIVALDIANNO sleduje neustále se měnící trendy a vývoj nových technologií a s novými možnostmi mění také svoji podobu. Nová verze SHINING VENICE diváky vtáhne do mrazivého příběhu barokního génia Antonia Vivaldiho odehrávajícího se v zářících Benátkách, jež příběhu dodávají kouzelnou atmosféru.


„Nová verze SHINING VENICE mi dělá ohromnou radost a posouvá celý projekt zase o kus dál. Neskutečná atmosféra Benátek plných světel, která se nám povedla v této verzi vytvořit zajistí divákům ještě silnější zážitek a dokonale dokresluje příběh i hudbu Antonia Vivaldiho.“ Říká autor projektu Michal Dvořák


Průvodním hlasem tohoto světového projektu není nikdo jiný než představitel jednoho z nejslavnějších představitelů Jamese Bonda, Pierce Brosnan.


Projekt VIVALDIANNO zavítal do Ostravy už před mnoha lety a dvakrát po sobě dokázal halu Gong beznadějně vyprodat. Ani nyní tedy s nákupem vstupenek příliš neváhejte! Multikulturní a ohromující zážitek je tady!


Všechny zakoupené vstupenky na původní termíny platí!


Nenechte si světovou premiéru VIVALDIANNO – SHINING VENICE ujít! Už 2. února v OSTRAVĚ, Hale Gong!


Vstupenky můžete objednávat v síti Ticketportal, >>TADY<<

The tickets can be purchased at the following resellers:
TicketPortal.cz